Jump to content



Кой е любимият ви турски сериал?


Stela

Препоръчани коментари

Турските сериали много нашумяха в България и се следят с огромен интерес от българската аудитория...Нека видим какви са вашите предпочитания и мнения за сериалите излъчвани в България...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не съм ги гледал, но предполагам "1001 нощ" (Binbir gece) е по-добрият от всичките, другите не ги знам, но и те са май интересни хаха, който гледа сапунки да каже :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм ги гледал, но предполагам "1001 нощ" (Binbir gece) е по-добрият от всичките, другите не ги знам, но и те са май интересни хаха, който гледа сапунки да каже :)

 

Ххахах мога да ти кажа,че тези серили са далеч от сапунките и са много реални и истински! :) Трогват те и навлизат в нашия живот защото самото им развитие е много близо но нашето ежедневие...

 

Иначе ''1001 нощ'' е много добър наистина!Аз много го харесвам и освем него много харесвам и ''Сълзи над Босфора'' и ''Изгубени години''...Във всеки от изброените съм намерила частица от себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"1001 нощи" защото според мен е най-реалистичния и най-интересния от останалите. Нещата, които се развиваха в него според мен наистина могат да бъдат реални, докато в "Перла" според мен има доста неща, които са си просто като всички телевизионни сериали. За мен "1001 нощи" беше наистина различен и всичко ставаше в една серия нещата се развиваха бързо и в повечето случаи положително, дразня се когато нещо се развива в 10 серии...не ги търпя. Обожавам този сериал и съжалявам, че няма продължение. Със сигурност ще има интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...