Jump to content



ЦСКА - Левски


Препоръчани коментари

А баш!Мисля,че ако им орежат парите и видят,че с тичане тр'я си ги заработят,друго ще да е :P А и аз не помня кога един БГ отбор е играл добър европейски футбол.Поправете ме ако греша :D

Поправям те... ЛЕВСКИ играеше до скоро Европейски футбол да се надиграваш с Барселона Челси и Вердер мисля, че е много повече от добре! Но този спад който се получи със същите тези футболисти който биха Киево, Удинезе ,Олимпик Марсилия, Динамо Букурещ... незнам какво се случи просто, какво стана с онзи ЛЕВСКИ!

Редактирано от Semper_Fidelis
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поправям те... ЛЕВСКИ играеше до скоро Европейски футбол да се надиграваш с Барселона Челси и Вердер мисля, че е много повече от добре! Но този спад който се получи със същите тези футболисти който биха Киево, Удинезе ,Олимпик Марсилия, Динамо Букурещ... незнам какво се случи просто, какво стана с онзи ЛЕВСКИ!

Всичко е плод на мотивация вероятно и на инерцията.Един отбор като набере инерция и като намери правилната схема на игра,започва да жъне успехи.Нешо подобно стана и с Левски,загубиха инерция и си станаха стария Левски.Според мен наистина има нужда от промяна! :)

 

ПП:Давам един пример.Защо отбор като Розенборг,от страна като Норвегия,напълно съпоставима с България от гледна точка на ниво на футбола от няколко години е константа в Европейските турнири.Не виждам с какво Розенборг е повече от Левски,Цска,Литекс.Дори обратното - че в българските отбори са вложени повече пари от Розенборг :)

Редактирано от Ti6aneca
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е плод на мотивация вероятно и на инерцията.Един отбор като набере инерция и като намери правилната схема на игра,започва да жъне успехи.Нешо подобно стана и с Левски,загубиха инерция и си станаха стария Левски.Според мен наистина има нужда от промяна! :)

 

ПП:Давам един пример.Защо отбор като Розенборг,от страна като Норвегия,напълно съпоставима с България от гледна точка на ниво на футбола от няколко години е константа в Европейските турнири.Не виждам с какво Розенборг е повече от Левски,Цска,Литекс.Дори обратното - че в българските отбори са вложени повече пари от Розенборг :)

Да Левски има нужда от промяна и мисля, че ако се раздели с някои ключови футболисти и се заложи на юноши и по млади играчи, като за нащо първенство мисля, че ще тръгнем на горе вече, за да искаме да сме нещо в Европа трябват пари, условия и т.н.!!!

 

Колкото до примера:

Еми отиди и виж стадиона и базите на Розенборг и тогава може се говори, а и бюджета им е доста по - голям от този на ЛЕВСКИ, цска и литекс! Също така не мисля, че тук се влагат повече пари за футбол от колкото там !

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България се влагат смешни цени във футбола ,та ние нямаме един стадион като хората ,всичко се руши, всичко е толкова старо и ако трябва да се спазват правилата на уефа на нито един стадион не би трябвало да се играе футбол .

В ЦСКА ,Левски и Литекс има някаква организация ,но пак сме на светлини години от средните европейски отбори ,казвам го това защото съм видял с какви бази разполагат гръците турските румънските та дори и сръбските отбори ,а при нас положението е плачевно.Всичко се прави на парче от днес за утре ,не се гледа в бъдещете просто всичко е едно голямо блато и не виждам как с този манталитет с това мислене ще излезнем от него .

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България се влагат смешни цени във футбола ,та ние нямаме един стадион като хората ,всичко се руши, всичко е толкова старо и ако трябва да се спазват правилата на уефа на нито един стадион не би трябвало да се играе футбол .

Пари има,ама не се влагат.Защо ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля ,че има толкова много пари ,но дори да има първо не им дават базите и второ всеки гледа да печели бързо и не мисли някаква стратегия за бъдещето .Всичко се прави от днес за утре и се запълват само дупки :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля ,че има толкова много пари ,но дори да има първо не им дават базите и второ всеки гледа да печели бързо и не мисли някаква стратегия за бъдещето .Всичко се прави от днес за утре и се запълват само дупки :(

Миии то ни се вижда равнището какво е :) Ако ще и Петър Стоянов да стане президент на БФС,футбола няма прокопса :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
Публикувано (редактирано)

Доста от добре облечените бизнесмени се заеха с футбол,няма как да просперираме като всеки от тях гледа да вложи възможно най-малко,и да вземе възможно най-много.. Просто сме за никъде,не може да се говори за надиграване между левски и Барса,Челси.. точка на пречупване,никакво надиграване.. след 20 години,може и да има надиграване.. Има някви моментни проблясъци и при левски,и при ЦСКА .. но сме смешни пред класата на тези грандове...

Редактирано от StoneIsland
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

След 2 дни е вечното дерби :)

какво ви е мнението за двубоя ,ще стане ли хубав мач или отново ще видим сивия добре познат за жалост футбол и естествено кой ще победи според вас :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Снощи меко казано се усрахте откъм всичко...като подкараш от най-висшестоящите, през ръководство,тренер и играчи, та до последния фен влезнал на стадиона...друго няма смисъл да се говори! И само ЦСКА!!!

Редактирано от dheadcho
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...