Jump to content



Аз бях на Участие на Преслава - Клуб Версай/ Град Варна


Препоръчани коментари

464x.jpg

Линк: Преслава - Клуб Версай (25.02.2009) @vbox.com

 

Линк: Преслава - Клуб Версай (Камелия - Луда по-тебе) @vbox.com

Специално за Фокси :1000 (30): и за Семейство Камови :1000 (29):

 

Линк: Преслава - Клуб Версай (Джена - Омръзна Ми) @vbox.com

За nikitq и семейство Джендови :whistling:

 

Линк: Преслава & Dj Radi - Kлуб Версай / Град Варна

За всички почитатели на Сръбската Музика

 

Линк: За Всички Кючекчий @ MyWeb.bg

 

466I.jpg

465f.jpg

467J.jpg

 

Супер беше участието на Преслава :1000 (30): Хората се забавляваха много, на 8 Април я очакваме отново в клуб Версай :aj: Доста хора успяха да се снимат с нея, радвам се, че бях в голяма близост до сцената, за да мога да снимам :baaasmiley: Поздрави на Семейство Преславовииииии :1000 (29): :1000 (30):

Редактирано от valennceto
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нещо не ме кефи как пее песните на колежките.По-добре да си пее нейите,най-добре ги прави :)

 

 

Аз по принцип не одобрявам това да отида на участие на някой изпълнител и той да ми пее песните на колегите си... :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по принцип не одобрявам това да отида на участие на някой изпълнител и той да ми пее песните на колегите си... :1000 (1):

 

Първото което е не е пяла песните си само на колегите, изпълни само няколко, а и не е единствената, която го прави :1000 (30): Обаче изпълненията на Камелия и Джена са и в сто пъти по-добри от техните :stupid:

Редактирано от valennceto
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото което е не е пяла песните си само на колегите, изпълни само няколко, а и не е единствената, която го прави :1000 (30): Обаче изпълненията на Камелия и Джена са и в сто пъти по-добри от техните :stupid:

 

 

Виж, аз не ти говоря за това дали изпълненията и са добри...Всички сме наясно, че Преслава може да пее...Тук въпросът е друг...Дразня се, когато дали тя, или някоя нейна колежка я подхванат, макар и за кратко с репертоара на други изпълнители...Гръцките и сръбските парчета нека си ги пеят, но другото е дразнещо... :ad:

 

Джена не виждам по какъв повод я намесваш?! Но ще ти кажа, че и тя пее чудесно песните на Преслава...Показвала го е вече... :ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, аз не ти говоря за това дали изпълненията и са добри...Всички сме наясно, че Преслава може да пее...Тук въпросът е друг...Дразня се, когато дали тя, или някоя нейна колежка я подхванат, макар и за кратко с репертоара на други изпълнители...Гръцките и сръбските парчета нека си ги пеят, но другото е дразнещо... :ad:

 

Джена не виждам по какъв повод я намесваш?! Но ще ти кажа, че и тя пее чудесно песните на Преслава...Показвала го е вече... :ae:

 

Ок разбрахме, че те дразни това :stupid:

Какво да е намесвам, казвам ти, че пее по-добре Песента й от нея и точка, това си е моето мнение :baaasmiley: Айде да не се чепкаме за глупости :) Мир :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок разбрахме, че те дразни това :stupid:

Какво да е намесвам, казвам ти, че пее по-добре Песента й от нея и точка, това си е моето мнение :baaasmiley: Айде да не се чепкаме за глупости :) Мир :Vishenka_05:

 

Да не говорим и това, че Преслава има толкова хубави песни, че цяла нощ да пее няма да и стигне да си изпълни нейния репертоар... :ad: Не бих имала нищо против да ми повтаря една и съща песен няколко пъти...Не, че не го прави де... :rap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

аааа супер изпълнения , ще може ли да ми намерите микса който пее , тоя „мазния“ :lol: разбрахте ме мисля. мерси предварително. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък на Камелия песента я пее под всякаква критика. Ужасно просто, няма го този заряд и секси гласа, който прави песента толкова завладяваща. Много сухо изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво Вале за снимковия и видео материал :Vishenka_05: !Относно тва да се изпълняват чужди песни и аз съм против ама една,две не може да няма ,за да сме малко обстановката поне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси много!Аз пък бях на участието й в Infidance Пловдив мин.сряда и не ми хареса особено!Пееше едни и същи песни,натрапи ми до омраза тая червена точка,пя глупавия ремикс на Джена на "Омръзна ми" и на Галена дозата...в началото диското беше пълно,след 30мин.пеене дискотеката беше наполовина пълна..много се лигави и чак писва на хората....иначе си личи,че е готин човек,но ме кефи повече да й пускат песните без тя да е там и да ми ги пее....1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Толкова ли не е успяла да се гремира,че е с официална рокля и тъмни очила в дискотека ?!

 

Ами ако си беше пуснал първото клипче, щеше да разбереш, защо е с Очила :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли не е успяла да се гремира,че е с официална рокля и тъмни очила в дискотека ?!

 

Има проблем с очите.Капала си е капки преди да иде на участието и затова е била с очилаз,да не и дразни на очите. ;)

Редактирано от sisa90
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе за очилата - ок, щом се налага, ама да беше с нещо по-спортно облечена.

Както й да е - много яко пее на колежките си песните. ;)

Редактирано от Жоро`
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава напоследък много се излага с плейбек. Нали плащаме за участия, за да слушаме ЖИВО пеене, плейбека може да върви и без нейното присъствие. Отваря си устата на нейните песни, но пее на живо песни на колегите си (заради което си заслужава да се отиде на нейно участие). До преди година не беше така и рядко си позволяваше плейбек. Сега славата ли я е превзела, какво е, не знам, но няма помен от онова момиче, което пееше с желание и на което се радваха всички.

Иначе прави страшен купон с чувството си за хумор. Преспокойно може да си смени професията с такава на комик :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава напоследък много се излага с плейбек. Нали плащаме за участия, за да слушаме ЖИВО пеене, плейбека може да върви и без нейното присъствие. Отваря си устата на нейните песни, но пее на живо песни на колегите си (заради което си заслужава да се отиде на нейно участие). До преди година не беше така и рядко си позволяваше плейбек. Сега славата ли я е превзела, какво е, не знам, но няма помен от онова момиче, което пееше с желание и на което се радваха всички.

Иначе прави страшен купон с чувството си за хумор. Преспокойно може да си смени професията с такава на комик :)

Напълно Нормално за нея Превземките и нямат край :whistling: Дори като излиза да пее имам чуство че може да припадне от превземане :whistling: Нищо лично към нейните фенове просто почна дасе мисли за най голямата звезда в поп фолка ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако си беше пуснал първото клипче, щеше да разбереш, защо е с Очила :baaasmiley:

Да си беше сложила дънке и потник тогава :) една "звезда" е смешно да се показва по този начин.

 

Иначе подкрепям каката за плейпека :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Напълно Нормално за нея Превземките и нямат край :whistling: Дори като излиза да пее имам чуство че може да припадне от превземане :whistling: Нищо лично към нейните фенове просто почна дасе мисли за най голямата звезда в поп фолка ;)

Тя е най-голямата, така че за сега няма кой да е бутне и да заеме мястото и а това, че се превзема, са пълни глупости, ти какво искаш да ти мълчи като "Диван Чапраз Ли" и да се поклаща там само, ходи в някоя кръчма и гледай такива Бол :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...