Jump to content


Възможно е-вече има и бременни мъже


Препоръчани коментари

Известно е, че Чарли Чаплин е завещал $1 млн. на първия мъж, който успее да роди дете. Оказва се, че с помощта на модерната наука това е напълно възможно. Новите репродуктивни технологии и постижения на генотерапията и трансплантацията позволяват на мъжа да износи и роди дете. Но само при едно условие: ако приеме да се сблъска с огромни проблеми и то не само с фигурата. Първо, на смелчака ще трябва да бъде имплантирана матка. "Бъдещият "татко-мама" ще трябва да приема изкуствени женски полови хормони. С всички последствия от това – промяна на тембъра на гласа, поява на бедра и корем, уголемяване на млечните жлези. Никак няма да му е лесно и да докара плода до раждане, тоест до цезарово сечение. Накрая, мъжкият организъм може да се разбунтува против това насилие и да започне да се бори с ембриона като с чуждо тяло. А това крие опасност от гибел както за детето, така и за самия мъж. С други думи основният въпрос по отношение на идеята за раждане на дете от мъж си остава не "как", а "защо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам ... вчера попаднах на тази статия . Смеххх :1eye:

 

Както преди време се говореше , че след някой друг век ( :bi: тъй ли да беше ? ) жените сами щели да произвеждат сперма ( защото мъжете щели да изчезнат от земята ) и съответно да забременяват от ... себе си :lol:

Ето това трябва също да се види :g2:

 

та колко му е , забременели мъжИ :lol:

:whistling: забавна смяна на половете :whistling:

 

 

 

тогава за к'во сме си нужни едни - други :kissing2: :Vishenka_05:

Времето поставя всяко нещо и Всеки на мястото му !
Link to comment
Сподели в други сайтове

Том е бил жена преди и при операцията за смяна на пола е запазил женските си полови органи. В последствие се разбрало че съпругата му не може да има деца и се наложило той да забременее и роди. Редактирано от Abuuu
Link to comment
Сподели в други сайтове

Том е бил жена преди и при операцията за смяна на пола е запазил женските си полови органи. В последствие се разбрало че съпругата му не може да има деца и се наложило той да забременее и роди.

Вече родил(а) ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе така като гледам си е чисто мъж! И не ми се струва, че си е сменял пола!

А ти кво очакваш, след като се е нагълтала с мъжки хормони, да не прилича на мъж ли?!

 

И взел ли си е милиона от Чарлито ? 1000%20(29).gif

Истинския пол на Том е женски, а не мъжки. Наследството на Чарли Чаплин е за първия МЪЖ, а не жена сменила си пола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябваше да раждат при хората мъжете - природата щеше да го направи да е така. Не виждам защо трябва да се върви против природата?! Единствения мъжки организъм на Земта който ражда е Морското конче. И неговата бременност и раждане са най-трудните и тежките от всички други животни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябваше да раждат при хората мъжете - природата щеше да го направи да е така. Не виждам защо трябва да се върви против природата?! Единствения мъжки организъм на Земта който ражда е Морското конче. И неговата бременност и раждане са най-трудните и тежките от всички други животни

За пари хората и коне ще раждат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа,не искам мъжа ми да ражда :girl_cry2: ,искам аз,от къде накъде той...ужас,какво ли не измислят вече...1000%20(29).gif

 

 

Ако мъжът ти иска да имате 3-4 деца дали няма да поискаш и той да може да ражда :derisive:

та да види к'ъф 'уй е :1000 (29):

 

 

истината е , че раждането си е много важно събитие и колкото и трудно и тежко да е , усещането че си дал живот ... е просто неописуемо !!! И ако имам физическата и психическата сили , бих го повторила и потретила ( ако даде Бог ! )

Времето поставя всяко нещо и Всеки на мястото му !
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако мъжът ти иска да имате 3-4 деца дали няма да поискаш и той да може да ражда :derisive:

та да види к'ъф 'уй е :1000 (29):

 

 

истината е , че раждането си е много важно събитие и колкото и трудно и тежко да е , усещането че си дал живот ... е просто неописуемо !!! И ако имам физическата и психическата сили , бих го повторила и потретила ( ако даде Бог ! )

 

Аз съм също на твоето мнение..И искам един ден да си имам двечки,но ако дойде и трето,защо не..зависи от ситуацията разбира се,но поне две със сигурност искам когато му дойде времето и когато съм готова за това...И понеже смятам да обичам таткото на децата си и не възприемам раждането като болка,не бих искала и той да ражда...един в семейството стига 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм също на твоето мнение..И искам един ден да си имам двечки,но ако дойде и трето,защо не..зависи от ситуацията разбира се,но поне две със сигурност искам когато му дойде времето и когато съм готова за това...И понеже смятам да обичам таткото на децата си и не възприемам раждането като болка,не бих искала и той да ражда...един в семейството стига 1000%20(29).gif

 

 

еее , раждането си е голямо и хубаво преживяване , но никой не може да ме убеди , че не е и болка ! Няма спор , че емоционалното щастие "убива" всяка физическа болка , но не значи че самата болка я няма :-) Раждала ли си ? Защото казваш , когато му дойде времето , и това е интересно :) А ... трябва да си изпитал това усещане ;-) И щом смяташ да обичаш таткото на децата си ( Дай Боже !!! защото гаранция - Франция ! ) , и не смяташ раждането за болка , защо пък искаш да го предпазиш от това :1000 (29): ? Щом нещо е хубаво и искаш да е споделено с лИбимия , защо да не е и раждането :1000 (29): Нали не било болка ? Не искам в никакъв случай да те опонирам , ни най - малко , но някак ми стана интересно за нещо , през което не си ( ако си , ме извини ) минала , и чак искаш да предпазиш бъдещият татко :lol:

В никакъв случай не искам мъжИти да раждат , защото това значи раждаемостта да намелее много рязко :-) :1000 (29):

Времето поставя всяко нещо и Всеки на мястото му !
Link to comment
Сподели в други сайтове

еее , раждането си е голямо и хубаво преживяване , но никой не може да ме убеди , че не е и болка ! Няма спор , че емоционалното щастие "убива" всяка физическа болка , но не значи че самата болка я няма :-) Раждала ли си ? Защото казваш , когато му дойде времето , и това е интересно :) А ... трябва да си изпитал това усещане ;-) И щом смяташ да обичаш таткото на децата си ( Дай Боже !!! защото гаранция - Франция ! ) , и не смяташ раждането за болка , защо пък искаш да го предпазиш от това :1000 (29): ? Щом нещо е хубаво и искаш да е споделено с лИбимия , защо да не е и раждането :1000 (29): Нали не било болка ? Не искам в никакъв случай да те опонирам , ни най - малко , но някак ми стана интересно за нещо , през което не си ( ако си , ме извини ) минала , и чак искаш да предпазиш бъдещият татко :lol:

В никакъв случай не искам мъжИти да раждат , защото това значи раждаемостта да намелее много рязко :-) :1000 (29):

 

Просто не искам,защото предпочитам нещата да си се запазят такива,каквито са..и всеки да си изпълнява мисията..на жената й е дадено от Бог да може да ражда и това би било хубаво,ако се съхрани...Не съм казала,че раждането не боли,напротив,всяка жена минала по тоя път знае много добре и ще каже,че си боли и още как...имах предвид,че за мен това не би било от значение,когато съм сигурна,че го искам и когато изпитвам любов,към семейството,към децата и т.н...И след като на мен е поверена тази "мисия" на земята и аз съм тази,която трябва да изтърпи болката в името на нещо хубаво,защо да трябва и мъжа до мен,излишно е..Пък и ако толкова я е заболяло една жена след 1-вото раждане винаги може то да си остане последно...а като гледам повечето имат по 2,което значи,че сълзите от болка си струват цената за тази огромна радост..То ако я няма болката едва ли бихме изпитали истинско щастие и удовлетворение,защото човек е така устроен,че не може да оцени това,което му се е дало и му се дава преди да го е заболяло....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм също на твоето мнение..И искам един ден да си имам двечки,но ако дойде и трето,защо не..зависи от ситуацията разбира се,но поне две със сигурност искам когато му дойде времето и когато съм готова за това...И понеже смятам да обичам таткото на децата си и не възприемам раждането като болка,не бих искала и той да ражда...един в семейството стига 1000%20(29).gif

 

Не ми разбра поста явно..затова ще опитам да поясня...Имах предвид,че ако не обичах бащата на децата си и ако смятах раждането за нещо нетърпимо като болка и т.н. сигурно щях да искам и той да можеше да ражда,за да види какъв ... е да си жена..но понеже не съм на това мнение бих искала аз да си остана тази,която трябва да даде живот..Аз ако мислех така,то по-добре да не раждам,егати...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто не искам,защото предпочитам нещата да си се запазят такива,каквито са..и всеки да си изпълнява мисията..на жената й е дадено от Бог да може да ражда и това би било хубаво,ако се съхрани...Не съм казала,че раждането не боли,напротив,всяка жена минала по тоя път знае много добре и ще каже,че си боли и още как...имах предвид,че за мен това не би било от значение,когато съм сигурна,че го искам и когато изпитвам любов,към семейството,към децата и т.н...И след като на мен е поверена тази "мисия" на земята и аз съм тази,която трябва да изтърпи болката в името на нещо хубаво,защо да трябва и мъжа до мен,излишно е..Пък и ако толкова я е заболяло една жена след 1-вото раждане винаги може то да си остане последно...а като гледам повечето имат по 2,което значи,че сълзите от болка си струват цената за тази огромна радост..То ако я няма болката едва ли бихме изпитали истинско щастие и удовлетворение,защото човек е така устроен,че не може да оцени това,което му се е дало и му се дава преди да го е заболяло....

 

 

Именно затова казвам , че е по-добре ние да си раждаме ( в нас си е заложено да имаме по-голям праг на болката ! ) Но нямам нищо протиФ някой мъж да го изпита , за да види , че не са те силния пол :ae: Пък нека ся се сърдят и викнат , на думите ми :ae:

Колкото до първото и следващото раждане - тук не съм съгласе , това че сме изпитали болката от раждането , а тя си е солидна , не значи , че сме се зарекли завинаги тя да е последна ( макар че пзнавам няколко такива "заръки" в които се съмнявам силно ! ).Просто казах , че болката я има , но целта оправдава средствата и щастието да видиш мъничкото човече я заличава .

Но в последните ти думи ( които подчертах ) има ОГРОМНА ИСТИНА !!! И е чудесно казано :1000 (30): !

Времето поставя всяко нещо и Всеки на мястото му !
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...