Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 4 минути, meleto каза:

Ден 2: 20к :D @Balkandji1 как върви Яница? Продължава ли да спада?

Систематично. Няма и помен от миналоседмичните 35К, вчера е наполовина надолу с 18К. Яница да спада е добро новина за българския шоубизнес, въпросът е, че ако зависеше от мен тази песен нямаше да направи повече от 5К за ден. Не знам кой им ги слуша тия песни-отрепки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Систематично. Няма и помен от миналоседмичните 35К, вчера е наполовина надолу с 18К. Яница да спада е добро новина за българския шоубизнес, въпросът е, че ако зависеше от мен тази песен нямаше да направи повече от 5К за ден. Не знам кой им ги слуша тия песни-отрепки.

АЗ!

мелодията на сърцето ми, саундтракът на живота ми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

 

Тотя ще измести Райна от топ името в народния фолк. Толкова й е празна главата, че е готова на участията си да ака пред хората, за да им направи сеир, да си тръгнат по-доволни от представлението й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Тотя ще измести Райна от топ името в народния фолк. Толкова й е празна главата, че е готова на участията си да ака пред хората, за да им направи сеир, да си тръгнат по-доволни от представлението й.

Някои платежоспособни господа плащат да гледат как някой се изхожда в тенджера, защото това ги възбужда. Тоти Тяло е напипала доходоносен бизнес маньовър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Balkandji1 каза:

Тотя ще измести Райна от топ името в народния фолк. Толкова й е празна главата, че е готова на участията си да ака пред хората, за да им направи сеир, да си тръгнат по-доволни от представлението й.

“България е най-красивата страна в света. Българският фолклор е лекувал нашите предци от войни, давал е и дава усмивки, гордост и признание по целия свят, щом чуят нашата музика. Представям ви песента ”Зайди зайди”, която изпях така, както я усети сърцето и душата ми! Направихме най-красивия ми клип, описвайки красотата на гората и това, което Господ е сътворил за нас, българите! Това е Татяна и ще съм най-щастлива, ако успея да ви докосна” – написа певицата по повод премиерата на сингъла.

QcHo e ge aka💕

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

“България е най-красивата страна в света. Българският фолклор е лекувал нашите предци от войни, давал е и дава усмивки, гордост и признание по целия свят, щом чуят нашата музика. Представям ви песента ”Зайди зайди”, която изпях така, както я усети сърцето и душата ми! Направихме най-красивия ми клип, описвайки красотата на гората и това, което Господ е сътворил за нас, българите! Това е Татяна и ще съм най-щастлива, ако успея да ви докосна” – написа певицата по повод премиерата на сингъла.

QcHo e ge aka💕

Ми не, Татяна, не успяваш да ни докоснеш. Дори в народния фолк си личи как се пънеш да пееш сякаш си Уитни Хюстън или Тони Бракстън в "Unbreak My Heart". Просто си даваш прекалено много зор, а това е от липса на достатъчно качества. Визията на лицето също е без коментар, погрози се и ти, изглеждаш сякаш имаш импланти в бузите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Много cheap проекти. Тотален слей от кога не е правила, сигурно Устните мръсни?

Omge 3Hae6 cheap /\u e, meap /\u e. Hu6mo He e noka3aHo Bce o6me

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...