Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Фън Факт: Тая песен много ме кефи:

 

Между другото и мен. Има доста нейни песни които ме кефят. А уж не бях такава и Допинг също са много яки.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Между другото и мен. Има доста нейни песни които ме кефят. А уж не бях такава и Допинг също са много яки.

Допинг е много яка!
Тук се държеше все едно е най-голямата звезда на концерта!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Допинг е много яка!
Тук се държеше все едно е най-голямата звезда на концерта!

 

Това съм го пропуснал. От някакъв концерт ли е? Много е яка наистина. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Това съм го пропуснал. От някакъв концерт ли е? Много е яка наистина. :D 

40 секунди интро все едно е Галена лол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

40 секунди интро все едно е Галена лол.

Това май беше най-доброто й представяне. Да сме квит мисля, че ми е любимата от нейните песни..... Въпреки, че преди нея обожавах Допинг, А уж не бях такава, Страст в очите ти, Хиляди сълзи, Ти моя съдба, Кажи ми ти, Страстта ми провокирай.... Биди фер естествено, колкото и да й се смеем :D 
Помниш ли едно интервю на Татяна и Преслава във Фолкмаратон? Преслава точно тръгваше, а Татяна вече беше успешна чалгарка :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

40 секунди интро все едно е Галена лол.

Дърта селяндурка и Galena wannabe. Селтачката гледа как правят големите и копира. Коя си ти, ма интрото да ти е 40 секунди, да не си си в Съединение? От СЕМ трябваше да я глобят за "прекалено звездеене".

Представяте ли си верно да се беше случило? "Фолк певицата Татяна беше глобена от органа СЕМ за "прекалено звездеене" на концерта на телевизия Планета с 10 000 лв, Татяна се разплака, след като разбра за глобата".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Balkandji1 каза:

Д-р Хинова не коментира всеки срещнат. Хинова се включва, само когато тя реши, за да сподели случки със здравословните приключения на известните. :D

 

🤣🤣🤣🤣🤣

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ти беше разправял преди години как и Михаела Маринова не си била пустнала водата в някаква дискотека, след като ходила по голяма нужда. 😕 

Ha MeH ca Mu pa3ka3Ba/\u 3a amoMHa boMba, nycHama om CmoqHa!!

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Дърта селяндурка и Galena wannabe. Селтачката гледа как правят големите и копира. Коя си ти, ма интрото да ти е 40 секунди, да не си си в Съединение? От СЕМ трябваше да я глобят за "прекалено звездеене".

Представяте ли си верно да се беше случило? "Фолк певицата Татяна беше глобена от органа СЕМ за "прекалено звездеене" на концерта на телевизия Планета с 10 000 лв, Татяна се разплака, след като разбра за глобата".

Toky-Buj pek/\a “PagBaM ce, 4e mo4Ho Bue Me глобяBame” 😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

9 милиона. 

Виж какво, на теб ти дадох пластичните ти операции да са сред най-успешните, да не ти личи като на такива като Галена. Но кариера няма да ти дам. Зеро, злобна нахалнице! Нямаш хитове вече и това е, ще си стоиш опъната у вас. Много ти се разигра пут ката на тебе, като почнаха да те номинират за Песен на годината с "Да видя какво е", ама твърде насериозно се взе и ти орязах квитанциите.

- Вселената

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Виж какво, на теб ти дадох пластичните ти операции да са сред най-успешните, да не ти личи като на такива като Галена. Но кариера няма да ти дам. Зеро, злобна нахалнице! Нямаш хитове вече и това е, ще си стоиш опъната у вас. Много ти се разигра пут ката на тебе, като почнаха да те номинират за Песен на годината с "Да видя какво е", ама твърде насериозно се взе и ти орязах квитанциите.

- Вселената

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Графа е изключително бутан навсякъде, де що има радио и национална телевизия, формат и предаване, и има по-бясна реклама от чалгарките. Но най-оборотните правят повече кешовица от него.

Поли Джендърова също е еманация на бутането, Мишундрела Филева също. А нямат пукнат хит от 100 години.

Както и оная педофилка Мара Илиева и дъртата швестерка Миро. Сега много бутат и оная никаквица-Дара Екимова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Както и оная педофилка Мара Илиева и дъртата швестерка Миро. Сега много бутат и оная никаквица-Дара Екимова

Нали трябва да презаредят с новото поколение бутани. Дара е първа сред него. Гледах как се обясняваше за депресиите си и мръчни мисли по предавания и й организираха фанфари направо. "Звезда говори за тъмната страна на живота" и бла-бла. Даро, изчезвай, не те харесваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Както и оная педофилка Мара Илиева и дъртата швестерка Миро. Сега много бутат и оная никаквица-Дара Екимова

Om muq uMeHa Me xBa6ma

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Balkandji1 каза:

Дърта селяндурка и Galena wannabe. Селтачката гледа как правят големите и копира. Коя си ти, ма интрото да ти е 40 секунди, да не си си в Съединение? От СЕМ трябваше да я глобят за "прекалено звездеене".

Представяте ли си верно да се беше случило? "Фолк певицата Татяна беше глобена от органа СЕМ за "прекалено звездеене" на концерта на телевизия Планета с 10 000 лв, Татяна се разплака, след като разбра за глобата".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Balkandji1 каза:

Виж какво, на теб ти дадох пластичните ти операции да са сред най-успешните, да не ти личи като на такива като Галена. Но кариера няма да ти дам. Зеро, злобна нахалнице! Нямаш хитове вече и това е, ще си стоиш опъната у вас. Много ти се разигра пут ката на тебе, като почнаха да те номинират за Песен на годината с "Да видя какво е", ама твърде насериозно се взе и ти орязах квитанциите.

- Вселената

Вселената да й беше запълнила дупката между предните два зъба, че тунелът Витиня е като цепнатина в сравнение с устата на Джун.

960x540.jpg?timer=1659803569

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Както и оная педофилка Мара Илиева и дъртата швестерка Миро. Сега много бутат и оная никаквица-Дара Екимова

Харесваме само истинската, оригиналната ДАРА - Бубамара!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

тук плескавицата пее с тамошната Камелия.

И това ми е любимо на двете плескавици. Нямаше ли и един криндж клип където са в ролите на ученички?💀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...