Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 19 часа , Balkandji1 каза:

Със заповед от господина в Димитровград, как иначе? Марга Лозанова нали няма да има кой да й дава интервюта, ако посмее да даде наградата на отцепничката от фирмата. Сигурен съм, че много й се е искало да я даде на Деси Слава, нали й беше любимка, но бизнесът е по-важен.

И къде е Фатмигюл днес? Много по-нагоре от при'мата, дето носеше един и същ овехтял продрипан костюм и кецове през първата половина на кариерата си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Gürültü c gaManukoB xum WHEN!?

 

Нека първо направи ХИТ без значение каква категория. Малко е срамно 30 годишна кариера без НИТО 1 ХИТ!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , xroflx9 каза:

Не може да й се отрече на македонската истеричка,че само топ лъвчета я блъскат. Евала,друга нейна колежка не може да се похвали с нещо подобно.

Андрисла???
А Райна спи с такива, защото им прави магии с менстуралната си кръв. Скоро като й секне цикалът ще я блъскат само дюшамените стени в Карлуково.

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Emanuela.Carey каза:

Дебора се скарала с Галин за това че използвал името ѝ за гледания.

 

Кои са тея нейни фенове? Реални хора ли са или само в нейната глава?! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

Андрисла???
А Райна спи с такива, защото им прави магии с менстуралната си кръв. Скоро като й секне цикалът ще я блъскат само дюшамените стени в Карлуково.

Кубрат не е котенце. Даже се чудя как си е лягала с него когато още беше топ пиче. Иначе на сегашното й “гадже” 100% му плаща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Може да прозвучи парадоксално но работохолизма й е най-токсичното й качество, защото както пролича от онези награди е от този тип хора, които мислят, щом работят и влагат автоматично им се полагат позитивни резенции и успехи. С други думи, усилието идва на преден план, а субстанцията (какво представляват тези проекти в действителност) остава без значение. Например почти никой не обръща внимание на творческия й запек в момента, с това непрекъснато бълване на балади. Мислите ли че с албума ще се поразчупи отново?

Тук омете дъното с разсъждение. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тея двете песни

буквално са
img16x9_1420112495.jpg

Само дето едната излиза три години по-рано и се превръща национален мегахит, създава държавна мания по Деси Слава и е златен хит, а другата се забелязва, но певицата в нея изглежда като гримиран травестит и не оставя сериозни следи в дискографията фолка.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

И къде е Фатмигюл днес? Много по-нагоре от при'мата, дето носеше един и същ овехтял продрипан костюм и кецове през първата половина на кариерата си. 

За кой говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Само дето едната излиза три години по-рано и се превръща национален мегахит, създава държавна мания по Деси Слава и е златен хит, а другата се забелязва, но певицата в нея изглежда като гримиран травестит и не оставя сериозни следи в дискографията фолка.

Като гримиран травестит вика :roll1:
Къде е Слави в този миг и час, за да напише, че Бели нощи е най-награждаваната песен в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

Gürültü c gaManukoB xum WHEN!?

 

Ами например много преди метър и осемдесет високия Таньо да издаде "Дама пика" в 1999 година. Глория реди №1 мастодонти като "За добро или зло" и "Оставете ме на мира" от 1994-1995 насам.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Ами например много преди метър и осемдесет високия Таньо да издаде "Дама пика" в 1999 година. Глория реди №1 мастодонти като "За добро или зло" и "Оставете ме на мира" от 1994-1995 насам.

Танюха ни Боева пък беше заета да печели Златният Орфей и затова наскоро получи пенсия от държавата!

WWW.BGDNES.BG

Пенсията няма срок! Аз получих награда! С тези думи Таня Боева сподели възмущенията си от тиражираната новина, че е пенсионирана. "От Министерството на културата точно, кратко и ясно са се обосновали в изказа си: "Награда за специални заслуги и принос в изкуството"!", споделя видимо ядосаната попфолк певица

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Андрисла???
А Райна спи с такива, защото им прави магии с менстуралната си кръв. Скоро като й секне цикалът ще я блъскат само дюшамените стени в Карлуково.

Райна да запише отново "Тежко мина младостта" в годината, в която й спре цикъла, символично. Представяте ли си какви кризи ще бъдат, като я удари критическата възраст? 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем Танчето ни Боева е била такъв мастодонт през 99-та, че за първи и последен път чупи Пайнерското статукво и става Певица на годината на НФ, единствената такава извън Пайнер.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клатиш дупетоооооооо ма без мене ти е драмаааааа :D :D :D 

Ще черпя даже твоите к у р в и тееееееееееее - проклети! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Недей да преучеличаваш. Какви бръчки около устата те гонят? Галена е снимана от далеч и такова нещо не се вижда. Нали прави гримаси, усмихва се, движи си устата, как без мимически бръчки?

Поведението й не е абсурдно, а съвсем нормално за нощен клуб, в който е поканена да пее. Пеенето е зле, но това отдавна не е изненада за никого, а на други места пеенето е добре. Бързо й става гласът дрезгав.

И в тяло, и в лице на това клипче изглежда добре. Не ме  разбирайте погрешно, един от видните й критици съм, но мнението на meleto e силно преувеличение и изблик на омразата му към Галена.

Да, може да е от светлината, както казах, но навсякъде изглежда така. Все тая. Ако ще да се направи на мъпет. Просто ако видиш клиповете й до определен период - топ е. Бях гледал еволюция. Вместо да се ъпгрейдне, тя се даунгрейдва. 

Поведението й е като на клоун, съжалявам. Да, клоуните забавляват. Просто понеже е номер 1, би трябвало да й придадем малко тежест. 

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

 Най-запомнящото се име, с най-въздействащи проекти и най-много на брой хитове.

Няма как да не се обидиш, когато от години влагаш милиони в работата си, тя доказано е най-успешната и харесвана, а дават призовете на друг.

Галена е зациклила, но това е валидно за всички изпълнители. Еднообразието и бълването докараха масово изчерпване на всички. Нима Преслава не е зациклила. Добре, че случи на "Улицата", за да изкара голям хит, но това и при Галена се случва всяка година.

Най-запомнящите се клипове със сигурност. Но Азис, Преслава, Меди и тн не отстъпват като имена.

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Джордан си е пипал носа

IMG-4041.jpg
IMG-4042.jpg

Все някак трябваше да изхарчи парите от участия след Къв съм як. Иронията е, че докато пее тая тази песен ще буди само ... ъъъ... сами си допълнете. 

Наистина са зле да мислят, че един нос или джука ще им придаде индивидуалност или повече успех. 

Screenshot - 2024-04-30T201048.849.png

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Ами например много преди метър и осемдесет високия Таньо да издаде "Дама пика" в 1999 година. Глория реди №1 мастодонти като "За добро или зло" и "Оставете ме на мира" от 1994-1995 насам.

TaHio cne4e/\u npu3a neBuz Ha GoguHama om HoB folk, Gürültü/\ueBama kpenocm!

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Райна да запише отново "Тежко мина младостта" в годината, в която й спре цикъла, символично. Представяте ли си какви кризи ще бъдат, като я удари критическата възраст? 😂

Tq zq/\ juBom B kpu3a. Toky-Buj ce HaMecmu Ha cmapuHu!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Впрочем Танчето ни Боева е била такъв мастодонт през 99-та, че за първи и последен път чупи Пайнерското статукво и става Певица на годината на НФ, единствената такава извън Пайнер.

 

Да, така е, от тогава се взе за голямата работа. Онази "Ти разбии сърцето ми, тръгвай и забрави ме" беше тотален хит. Тогава Песен на годината отива при господарката на мегахитовете в онзи период - Камелия. Не е пикова година за Глория, която царува в предните 4-5 години. Глорияна удари здраво с дълго подготвяни песни в "12 диаманта" на следващата година, но Камелия и Деси Слава я засенчиха. Сред тийновете се говореше, че Глория вече е леличка, въпреки че мятаха гюбеци на "Сбогом, адиос"

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Да, така е, от тогава се взе за голямата работа. Онази "Ти разбии сърцето ми, тръгвай и забрави ме" беше тотален хит. Тогава Песен на годината отива при господарката на мегахитовете в онзи период - Камелия. Не е пикова година за Глория, която царува в предните 4-5 години. Глорияна удари здраво с дълго подготвяни песни в "12 диаманта" на следващата година, но Камелия и Деси Слава я засенчиха. Сред тийновете се говореше, че Глория вече е леличка, въпреки че мятаха гюбеци на "Сбогом, адиос"

Тя и предната (1998) не е ич на Глора:

и до днес песните на Руми от този албум се помнят и регистрират милионна гледаемост, а песен на Глора от 98-ма и тя самата не помни. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...