Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

Току що, asylum каза:

Toū 3a mo3u a/\byM ka3a o6me B naūHep, Ho Hu6mo. u 4e 6me e cbopeH, a He omge/\Hu. 
 

gemcku necHu4ku 3a BHy4emo Ha geca 😍

 

И той като Деса се изхвърля. Явно е от зодията. Но все пак догодина има юбилей, може да се постарае. Явно има песните от години, но се чуди как да ги избълва, така че да ги забележат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, meleto каза:

И той като Деса се изхвърля. Явно е от зодията. Но все пак догодина има юбилей, може да се постарае. Явно има песните от години, но се чуди как да ги избълва, така че да ги забележат.

gaHo He Gu nycHe. uckaM chipi chapa dubi daba maxisingle 😍

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

@meleto

"Да й приседне" на Преслава направи 203К гледания в трети ден, а в твоята класация popnable фигурира, че е направила 160К, което я поставя на второ място за 16 април, а реално песента трябва да е номер 1. Тук засичахме гледанията и го знаем със сигурност. Къде е проблемът?

image.png.0c8b8edf86e8ee87534de10dce1aafc7.png

 

Днес в твоята класация пак е на второ място, пак със сходни гледания. Вчера не съм засичал, но допускам, че отново има бъг. Песента тръгна да покачва след втория ден. В изчислителя ти на трафик ли е проблема?

Тези 203К са от 18ч на 14.04 до 18ч на 15.04, а в попнейбъл са от 00 до 00, поне така знам аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DanielPiliov каза:

Галин и Десита - 5h 

100К views

11К likes

Абе май не купува?

И аз това си казвам. За другите пъти не знам колко е купувал и колко - не, понеже нямам особен поглед над общественото мнение за песните, но тези числа гаранция показват, че не купува, според мен, даже ми се виждат доста ниски. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Crimson каза:

И аз това си казвам. За другите пъти не знам колко е купувал и колко - не, понеже нямам особен поглед над общественото мнение за песните, но тези числа гаранция показват, че не купува, според мен, даже ми се виждат доста ниски. 

Добре е 100К за тях за 5 часа, лайковете пасват с гледанията, не купува явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Balkandji1 каза:

Симона поразително прилича на младата Глория, което мен много ме кефи. Сякаш гледам Глория на младини, но през 2024.

Песента е зарибявка, но каква е тази порцеланова леличка, с която е направила дует? Трябваше песента да е самостоятелна.

каква леличка, то има хой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DanielPiliov каза:

Тези 203К са от 18ч на 14.04 до 18ч на 15.04, а в попнейбъл са от 00 до 00, поне така знам аз.

Не ми се вярва алгоритмичното смятане да е по-добро от човешкото. 

Различно е да смяташ от 18 до 18. (хванал си предходния по-силен ден между 18 и 24 часа)

Реално данните на 16ти са от 0часа на 15ти до 00 на 16 (приблизително с отклонения от няколко минути, тъй като е процес, който взима данни за над 1 милион песни за експоненциално кратко време).

 

13ти - 129679  (7h)

14ти - 234928 

15ти - 213336

16ти - 160121

17ти - 162825

18ти - 139 862

 

Да не говорим, че когато засичаш от Ютуб страницата на клипа може да ти върне необновен брой гледания, докато аз извличам real-time финални данни. Което не касае този случай, но е хубаво да се отчете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

каква леличка, то има хой.

Я да не говориш така, че ще влезнат 2-3 непознати ника пак да се оправдават! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато Джордан започна да се хвали със скъпи проекти, леля Василка мина на вълна “скромната циганка от село” и обяснява, че най-големите му хитове били с най-евтините клипове.

Хабиби струвал 1400 лева.

Опасна лисица е леля ви Васка, още знае как да върти обществото в нейна полза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Докато Джордан започна да се хвали със скъпи проекти, леля Василка мина на вълна “скромната циганка от село” и обяснява, че най-големите му хитове били с най-евтините клипове.

Хабиби струвал 1400 лева.

Опасна лисица е леля ви Васка, още знае как да върти обществото в нейна полза.

То тука едва ли е излъгал. Последните му големи хитове, които са самостоятелни: Сен Тропе, Хабиби най-много се открояват.
Иначе преди в годините е имал още по-големи, но тогава вълната беше друга и никой не е броил гледания, когато Обичам те, Буда бар, Няма и т.н. течеха от чешмата.
Дуети винаги е имал много и повечето хитове - с Десислава, Малина едни от най-успешните през годините. Първия дует с Глория.... за втория хареса се, но не беше на нивото на първия.
Сега му се получават тези с Галена, с Лидия, Меди, Фики.... пропускам някой сигурно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост, май днес ще излезе Киара. 

SIGNAL.BG

Киара - една от младите попфолк звезди от лейбъла на Емануела, атакува дръзко с нов сингъл, за който гарантира, че ще вдигне градуса на настроението. Песента

“Очаквайте този петък – 19 април, дългоочакваната песен на Киара “За Ергена” feat. ….  Можете ли да предположите кой ще участва в песента? А готови ли сте за нещо огнено? Абонирайте се за канала на RA Music в YouTube и чуйте първи този петък!”
Една много “ЗААПВАЩА” и игрива песен, която ще ви накара да вдигнете градуса!” – с тези думи и провокативни кадри младата фолк надежда анонсира предстоящия си сингъл.
Това да не е ft. Христиана - Ще те заапа :D Ще е егати якото ако го вкара тя тоя лаф! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:

За жалост, май днес ще излезе Киара. 

SIGNAL.BG

Киара - една от младите попфолк звезди от лейбъла на Емануела, атакува дръзко с нов сингъл, за който гарантира, че ще вдигне градуса на настроението. Песента

“Очаквайте този петък – 19 април, дългоочакваната песен на Киара “За Ергена” feat. ….  Можете ли да предположите кой ще участва в песента? А готови ли сте за нещо огнено? Абонирайте се за канала на RA Music в YouTube и чуйте първи този петък!”
Една много “ЗААПВАЩА” и игрива песен, която ще ви накара да вдигнете градуса!” – с тези думи и провокативни кадри младата фолк надежда анонсира предстоящия си сингъл.
Това да не е ft. Христиана - Ще те заапа :D Ще е егати якото ако го вкара тя тоя лаф! :D 

Повтаряш като латерна. Ще изгонят Киара. Ми да я гонят. Понякога си непоносим

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:

Повтаряш като латерна. Ще изгонят Киара. Ми да я гонят. Понякога си непоносим

Ама какви са тия постоянни заяждания от теб? Да , казвам това, което мисля! По-добре да повтарям отколкото да си пренасям лошото настроение на други хора.
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DevilWish каза:

Ама какви са тия постоянни заяждания от теб? Да , казвам това, което мисля! По-добре да повтарям отколкото да си пренасям лошото настроение на други хора.
 

Не мисли!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Не мисли!

Поне мога, за разлика от теб, ти и да пишеш не можеш.
 

Удивителната знаеш къде да си я сложиш? :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Я да не говориш така, че ще влезнат 2-3 непознати ника пак да се оправдават! :D 

това са множеството самоличности, битуващи в тялото на Ино Мюлер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Докато Джордан започна да се хвали със скъпи проекти, леля Василка мина на вълна “скромната циганка от село” и обяснява, че най-големите му хитове били с най-евтините клипове.

Хабиби струвал 1400 лева.

Опасна лисица е леля ви Васка, още знае как да върти обществото в нейна полза.

Той и Сюргюнслава са най-големите лисици в този жанр, ако го нямаха това качество - нямаше да се задържат толкова дълго в А отбора на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

това са множеството самоличности, битуващи в тялото на Ино Мюлер.

Псевдонима е взет от тук

:D :D :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

То тука едва ли е излъгал. Последните му големи хитове, които са самостоятелни: Сен Тропе, Хабиби най-много се открояват.
Иначе преди в годините е имал още по-големи, но тогава вълната беше друга и никой не е броил гледания, когато Обичам те, Буда бар, Няма и т.н. течеха от чешмата.
Дуети винаги е имал много и повечето хитове - с Десислава, Малина едни от най-успешните през годините. Първия дует с Глория.... за втория хареса се, но не беше на нивото на първия.
Сега му се получават тези с Галена, с Лидия, Меди, Фики.... пропускам някой сигурно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Докато Джордан започна да се хвали със скъпи проекти, леля Василка мина на вълна “скромната циганка от село” и обяснява, че най-големите му хитове били с най-евтините клипове.

Хабиби струвал 1400 лева.

Опасна лисица е леля ви Васка, още знае как да върти обществото в нейна полза.

При Ивка ли я гледаш Василка? Една идея по поносим е там

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

 

Да, голям хит беше, но имах предвид, че Хабиби и Сен Тропе са най-открояващите се от последните? И може би веднага след тях е Мотел? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Да, голям хит беше, но имах предвид, че Хабиби и Сен Тропе са най-открояващите се от последните? И може би веднага след тях е Мотел? 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...