Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Andrew Cunanan. каза:

тази също май беше популярна. На места в куплетите звучи като Лили Иванова.

Да, също беше хит. Общо взето, Преслава излъчваше някаква скромност, простота, сякаш обикновено момиче от народа, но запееше ли, хората бързо усещаха, че се я повил нов брутален талант. Гласът в първия й албум звучи кристално чисто и много въздействащ. Не знам кое е попречило още с първия си албум да стане звезда номер 1 в бранша, може би инерцията на Анелия и Ивана?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Да, също беше хит. Общо взето, Преслава излъчваше някаква скромност, простота, сякаш обикновено момиче от народа, но запееше ли, хората бързо усещаха, че се я повил нов брутален талант. Гласът в първия й албум звучи кристално чисто и много въздействащ. Не знам кое е попречило още с първия си албум да стане звезда номер 1 в бранша, може би инерцията на Анелия и Ивана?

Песни като тези например:

+ визията на продавачка от женския пазар. Ивана макар и с макиаж по-тежък от самата нея беше разпознаваема, Преслава изглеждаше доста безлично. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Във вторият албум превърнаха кичето на главата ѝ в красива ризура, намериха и подходящият грим, за да не прилича на циганка от битака, на всичкото отгоре и ѝ връчиха маестро Велислав Драганински, за да детронира Ивана одма:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Песни като тези например:

+ визията на продавачка от женския пазар. Ивана макар и с макиаж по-тежък от самата нея беше разпознаваема, Преслава изглеждаше доста безлично. 

Коментирай, че Галена май се била бъгнала от лекарства за диабет, с които постигнала визията "скелет" в клипа "Еуфория" и "Welcome To Bulgaria". Имало умора, отменяла участия, и тей така отменила своя голям концерт в Арена по случай 20-годишнината си за след 4-5 години. 😂

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Коментирай, че Галена май се била бъгнала от лекарства за диабет, с които постигнала визията "скелет" в клипа "Еуфория" и "Welcome To Bulgaria". Имало умора, отменяла участия, и тей така отменила своя голям концерт в Арена по случай 20-годишнината си за след 4-5 години. 😂

В Еуфория прилича на мъж. Не си е заслужавало. В Уелкъм ту Вулгария изглежда супер.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не знам кое е по-покъртително - пеенето или вида на Деса? И нямам предвид това, че е пълна, а че визията й подчертава всеки неин недостатък - огромните бузи, двойната гуша, липсата на талия, късите крака... не знам кой я облича, но буквално се гаври с нея.

 

Гласът й отдавна е потресаващ, нито 1 куплет или припев не може да си изкара нормално, камо ли цяла песен..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Във вторият албум превърнаха кичето на главата ѝ в красива ризура, намериха и подходящият грим, за да не прилича на циганка от битака, на всичкото отгоре и ѝ връчиха маестро Велислав Драганински, за да детронира Ивана одма:

 

Преслава е правила магия на Ивана да я бутне от върха.

източник:

- Плутониеви индивиди

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Преслава е правила магия на Ивана да я бутне от върха.

източник:

- Плутониеви индивиди

Наскоро ми направиха мръсно 3 лели и имам нужда и аз да им спретна и аз някоя магия!!!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

тук Джофрена изгеждаше супер, но след това смени поне няколко чисто нови глави.

Те й нахлузват гумени маски. Като поовехтее старата, я хвърля и слага нова. Никой не знае как изглежда в действителност.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

любим хит от лято 2009.

Какво ти е мнението за гледанията на Преслава? Минаха 4 часа = 60К. Това като за 200К за първи ден ли е? Много слабо иде, тя "В твоето легло" почна с между 300К и 400К.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Какво ти е мнението за гледанията на Преслава? Минаха 4 часа = 60К. Това като за 200К за първи ден ли е? Много слабо иде, тя "В твоето легло" почна с между 300К и 400К.

зает съм да слушам истински хитове като

за да анализирам поредният й флоп.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава е ок, аз не я усещам, не знам дали ще е успешна. Според мен има повече гледания отколкото се показват при нас.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Към 270к за ден ще добута песента на Преслава.

Чудесно, важното е самостоятелния хит на пролетта да е наш, а не на празнуващата 20 години на сцена на 23-тата година, след като гаденето от продукти за диабет й мине. То бива-бива толкоз овълчване да си все ти номер 1 и накрая да почне да пие медикаменти за тежки болести, за да е по-слаба. Идиот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Чудесно, важното е самостоятелния хит на пролетта да е наш, а не на празнуващата 20 години на сцена на 23-тата година, след като гаденето от продукти за диабет й мине. То бива-бива толкоз овълчване да си все ти номер 1 и накрая да почне да пие медикаменти за тежки болести, за да е по-слаба. Идиот.

cb88ecefbeab2ae02cc79285a33eb288.gif

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

cb88ecefbeab2ae02cc79285a33eb288.gif

Абе, аз чил-вам. Но Шимена е нагазила лука с тези лекарства. 15 години почти да си номер 1 лидер в жанра, да се приема, че си изместил талантливата Преслава от върха, а после тя с концерт пред 15-20К души, а Шимена остава с поздрави от мъжа си по случай юбилея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Абе, аз чил-вам. Но Шимена е нагазила лука с тези лекарства. 15 години почти да си номер 1 лидер в жанра, да се приема, че си изместил талантливата Преслава от върха, а после тя с концерт пред 15-20К души, а Шимена остава с поздрави от мъжа си по случай юбилея.

три пъти по-малко са, но ок

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Айде, айде, ясно е, че до ноември ще разпродаде залата.

Тогава свали на половина. За да има пълния капацитет трябва да ползва кръгла сцена в центъра на залата и също опция за правостоящи билети. При по-масирана маркетингова кампания със сигурност и такава може да напълни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем Еуфория на Галя стартира с 240 000 за първото денонощие след мегахита ВНЛ и това не попречи да навърти близо 20 милиона за 2 години, така че невинаги стартът е показателен за хитовостта на дадена песен. Най-големият хит на Фики също стартира по-слабо, а сега е с над 35 милиона гледания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...