Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 10 часа , Gerganafen каза:

Когато паднеш от Рая... и се приземиш по лице:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

932 likes, 14 comments - ivayla_alphaApril 6, 2024 on : "fell from heaven"

 

Торбичките под очите като еърбегове ще са омекотили удара, но все пак прилича на жена, бита с метла през лицето.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , Crimson каза:

А откъде дойде това със сексуалността на Галин между другото? Гледам, че често се споменава и се зачудих какъв е първоизточника на този слух. 

 

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Това не е слух,а факт. Нима все още има хора,които не знаят истинската ориентация на Гъбин?Достатъчно е да му видиш лицето,джуките,снимките в Инстаграм и че 90% от хората,които следва са мъже с плочки. Аз лично познавам мъже и на които е писал,дори във форума имаше 1-2 момчета,които са казвали,че Галин се е опитвал да ги зарибява.

Като цяло Маман само изгуби от това че не си призна че е гей. Още през 2016-2017 когато започна да издиша трябваше да си признае и щеше да предизвика скандал,който да му осигури още 1-2 години при топ имената,а не сега да проваля кариерите на потенциални звезди като Симона,Десита и Лидия.

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Това не е слух,а факт. Нима все още има хора,които не знаят истинската ориентация на Гъбин?Достатъчно е да му видиш лицето,джуките,снимките в Инстаграм и че 90% от хората,които следва са мъже с плочки. Аз лично познавам мъже и на които е писал,дори във форума имаше 1-2 момчета,които са казвали,че Галин се е опитвал да ги зарибява.

Като цяло Маман само изгуби от това че не си призна че е гей. Още през 2016-2017 когато започна да издиша трябваше да си признае и щеше да предизвика скандал,който да му осигури още 1-2 години при топ имената,а не сега да проваля кариерите на потенциални звезди като Симона,Десита и Лидия.

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Това не е слух,а факт. Нима все още има хора,които не знаят истинската ориентация на Гъбин?Достатъчно е да му видиш лицето,джуките,снимките в Инстаграм и че 90% от хората,които следва са мъже с плочки. Аз лично познавам мъже и на които е писал,дори във форума имаше 1-2 момчета,които са казвали,че Галин се е опитвал да ги зарибява.

Като цяло Маман само изгуби от това че не си призна че е гей. Още през 2016-2017 когато започна да издиша трябваше да си признае и щеше да предизвика скандал,който да му осигури още 1-2 години при топ имената,а не сега да проваля кариерите на потенциални звезди като Симона,Десита и Лидия.

B4epa Mu npamuxa moBa 🤣

WWW.FACEBOOK.COM

Такъв е животът, Varna. 29 451 харесвания · 3527 говорят за това. Takuf e жivota!! :X :) :P~ -_-

 

  • Like 2
  • Casper 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Нашето любов е и на мен ми харесва. Другите с Илчев и Кеба са ужасни. Айде с Кеба чак ужасна не е, но е твърде безлична. Без теб не ми е чак така непоносима. 😁

Да, с Кеба е безлична. Това е точната дума. Тя е кавър на много стара сръбска поп-фолк песен. Трябваше повече да се постараят тогава.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОРАЛ овациите според Сигнал ТОЧКА БеГе. 
Да не видиш нещо от Ваня! 3 дни след нея пуснал 6 клипа с циганиите си! 

SIGNAL.BG

100 Кила пусна в един ден 6 видеоклипа на парчета от новия си албум. На 6 април хитмейкърът изненада силно феновете си, като едновременно представи чисто

100 кила е ВАНЯ-ФЕН! 

  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

 

B4epa Mu npamuxa moBa 🤣

WWW.FACEBOOK.COM

Такъв е животът, Varna. 29 451 харесвания · 3527 говорят за това. Takuf e жivota!! :X :) :P~ -_-

 

Еволюцията на Галин:

Аз нищо не съм си правил на лицето >>> Само ходя на фитнес, затова ми се е изменило лицето >>> Е имам някакви малки намеси >>> Да вече всеки си е пипал лицето, няма нищо срамно

Аз не харесвам мъже >>> Само ходя на фитнес, затова уважавам мъжкото тяло >>> Би сексуален съм >>> Да вече всеки е гей, няма нищо срамно

  • Like 1
  • Haha 6
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Еволюцията на Галин:

Аз нищо не съм си правил на лицето >>> Само ходя на фитнес, затова ми се е изменило лицето >>> Е имам някакви малки намеси >>> Да вече всеки си е пипал лицето, няма нищо срамно

Аз не харесвам мъже >>> Само ходя на фитнес, затова уважавам мъжкото тяло >>> Би сексуален съм >>> Да вече всеки е гей, няма нищо срамно

Супер противоречив, но той си знае.....

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

да стартираме деня с песен, която е хит само у нас.

Ок, става!

У нас хит на Декември, Февруари и Март. Но мисля, че и при @Emanuela.Carey е била хит. Така, че поне в две къщи е гърмяла! Надявам се, че има и трета!

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ок, става!

У нас хит на Декември, Февруари и Март. Но мисля, че и при @Emanuela.Carey е била хит. Така, че поне в две къщи е гърмяла! Надявам се, че има и трета!

А аз мисля, че песента започна да се налага сериозно и Маноля пусна в неподходящ момент нова и така ги затапи и двете. И мен СвеКУРвище ме кефи.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От най-първата генерация в чалгата само Камил може да се похвали със самостоятелен хит с над 6 милиона гледания това десетилетие. В дългосрочен план сигурно ще нажули 10.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

А аз мисля, че песента започна да се налага сериозно и Маноля пусна в неподходящ момент нова и така ги затапи и двете. И мен СвеКУРвище ме кефи.

Да, според мен трябваше да им размени местата, защото новата е доста по-слаба от Свекървище. Трябваше нея да я пусне Декември, а Свекървище например Февруари-Март или да не пуска нова песен, защото с нея има шанс. След "Направо в коша" не ми е харесвала повече нейна освен дуета с Анелия - "Към вратата". "Свекървище" ми е любимата й песен от 3 години насам. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DevilWish каза:

@asylum караме ли ги да се чукат сами? Първо да минат през сексшопа!

 

Bcqka cympuH no4BaM c mo3u xum! Cynep B/\u3a c Kafemo!

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

да стартираме деня с песен, която е хит само у нас.

Xum caMo y Hac:

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Bcqka cympuH no4BaM c mo3u xum! Cynep B/\u3a c Kafemo!

Xum caMo y Hac:

 

Днес и аз започнах с него. Дано стане хит! :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

To cu e Be4e! Kakmo u 

 

 

Обожавам я тази песен. Страхотна е! ❤️ 
Иначе за мен най-яката си е Яка кака!

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DevilWish каза:

ОРАЛ овациите според Сигнал ТОЧКА БеГе. 
Да не видиш нещо от Ваня! 3 дни след нея пуснал 6 клипа с циганиите си! 

SIGNAL.BG

100 Кила пусна в един ден 6 видеоклипа на парчета от новия си албум. На 6 април хитмейкърът изненада силно феновете си, като едновременно представи чисто

100 кила е ВАНЯ-ФЕН! 

След Ваня не върви.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

 

u Ha CuMa HekekcoBa mypu c 4epHo-be/\ k/\un u pyca koca, xyxy

На Сима Бебешкият глас песента е много яка. Най-много като песни в Алфа ми харесва тя. Единствената им тройница на която имам повече от 1 любима песен. Направо цели 3 - Броя до 3, Вендета с Галина и Пак. Може и новата да е в това число, ще видим. 
На Лидия харесвам много една или две песни, които не са ми омръзнали като Много луд и Щрак, на Десита ми допада Първият, но пак не ми е нещо особено. Като цяло в Алфа Симона си е най, следвана от Лидка Леблебията, а Трансита не разбирам какво толкова й харесвате, но въпрос на вкус. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Следващата песен на Джордан щяла да бъде с най-скъпия клип в кариерата му.

Дано е нещо различно от стилистиката на последните му две самостоятелни песни, защото така има шанс да писне на публиката, ако дълго се повтаря. Но мисля че няма да го има това тър так, търрррррррррр, кърррррррр и подобни неща.... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сервитьор, моля!

Попфолк звездата се показа като сервитьорка

SIGNAL.BG

Андреа стъписа последователите си в социалната мрежа с ново превъплъщение, за което се похвали в социалните мрежи. Попфолк звездата отново си подари приятни

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...