Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

image.png.4bfdbde62c32ebea072d638732227446.png

интересът към новите песни на Ваня е толкова голям, че Ютюб се затруднява да го обработи и от Гугъл се е наложило да наемат 400 нови индонезийчета да рефрешват трафика, за да може гледанията да се обновяват в реално време.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, asylum каза:

@Balkandji1

MHeHue 3a mo3u /\e/\4eHcku xum!

 

Wow! Какви неща са се случили, докато не гледах към фолка. 😆

Глория миналата година се е била активирала яко, чак славата на дуетството си с Тони Дачева се е опитала да възроди. Тази песен щеше да е голям хит през 2000 година.

Първият дует на Глория и Тони беше номер 1 в България в първата половина на март 2001 година, излезе по случай празника на жените. Феновете на Глория бяха в екстаз, че двете пионерки на жанра се комбинират в обща песен, а Глориевият афинитет към модерното звучене се беше спряло на парче, което за тогавашното време звучеше много иновативно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

1-Bama uM neceH o6me cu e xum gopu. HoBama He xBaHa…

Koū om gBama HoBu xuma Ha ekcmpa /\iobuMkama mu e nó Ha

@Balkandji1

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Wow! Какви неща са се случили, докато не гледах към фолка. 😆

Глория миналата година се е била активирала яко, чак славата на дуетството си с Тони Дачева се е опитала да възроди. Тази песен щеше да е голям хит през 2000 година.

Първият дует на Глория и Тони беше номер 1 в България в първата половина на март 2001 година, излезе по случай празника на жените. Феновете на Глория бяха в екстаз, че двете пионерки на жанра се комбинират в обща песен, а Глориевият афинитет към модерното звучене се беше спряло на парче, което за тогавашното време звучеше много иновативно.

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.4bfdbde62c32ebea072d638732227446.png

интересът към новите песни на Ваня е толкова голям, че Ютюб се затруднява да го обработи и от Гугъл се е наложило да наемат 400 нови индонезийчета да рефрешват трафика, за да може гледанията да се обновяват в реално време.

Мен, ако питаш, и това й е много на този she-male. 😂 Коя си ти, ма, че ще имаш 20-30К гледания на тия песни?

А междудругото сега питах извънземни индивиди, с които комуникирам телепатично, имат достъп до незрими за нас пространства с богата информация. Ваня е купувала гледания на тези песни, малко, колкото да не е за резил, че пуска 5 песни наведнъж, но все пак има купени.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.4bfdbde62c32ebea072d638732227446.png

интересът към новите песни на Ваня е толкова голям, че Ютюб се затруднява да го обработи и от Гугъл се е наложило да наемат 400 нови индонезийчета да рефрешват трафика, за да може гледанията да се обновяват в реално време.

3a6mo q Mpa3u6 mo/\koBa 😔pqgko u3pa3qBa6 makaBa oMpa3a! /\u4Ho /\u e, u/\u e mpaBMa om npoBa/\a Ha Hokaym? 😅

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Hug 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

1-Bama uM neceH o6me cu e xum gopu. HoBama He xBaHa…

Koū om gBama HoBu xuma Ha ekcmpa /\iobuMkama mu e nó Ha

@Balkandji1

 

Разбира се, че дуета. По-мелодична, припевът зарибява. Не знаех, че Нина отново работи с Пайнер.

В първия микс е като невменяема, като ги пее тия "купих ти банан". Знам, че обича да пее малоумни текстове, но й се отразява на коефициента на интелигентност.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

 

😮 😮 😮 
След Ина тая песен има още цели ДВЕ версии , едната е на Дарко, другата е на Камелия - Луд купон 

 

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Разбира се, че дуета. По-мелодична, припевът зарибява. Не знаех, че Нина отново работи с Пайнер.

В първия микс е като невменяема, като ги пее тия "купих ти банан". Знам, че обича да пее малоумни текстове, но й се отразява на коефициента на интелигентност.

Tq Maū mo4Ho HanycHa naūHep nak.  Pagka ū e 1-Ba neceH be3 mqx 😝

33:00 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

3a6mo q Mpa3u6 mo/\koBa 😔pqgko u3pa3qBa6 makaBa oMpa3a! /\u4Ho /\u e, u/\u e mpaBMa om npoBa/\a Ha Hokaym? 😅

буквално в топ 3 на най-големите хитове на Ваня в Пайнер. А и този мъжемразки текст ме кефи. Пресис е много красива в клипа. Много ме кефи песента, повече от "В твоите очи" например.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Жана Бергендорф какво прави на сцената при Меди?! 😂 Освен че пее "Самурай" (единствената й нормална песен).

20240406_211812_50.jpg.webp

От снимката не става ясно коя е Меди и коя е Жана?!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Разбира се, че дуета. По-мелодична, припевът зарибява. Не знаех, че Нина отново работи с Пайнер.

В първия микс е като невменяема, като ги пее тия "купих ти банан". Знам, че обича да пее малоумни текстове, но й се отразява на коефициента на интелигентност.

Искам да изразиш мнение за този мегахит и мегаклип:

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

буквално в топ 3 на най-големите хитове на Ваня в Пайнер. А и този мъжемразки текст ме кефи. Пресис е много красива в клипа. Много ме кефи песента, повече от "В твоите очи" например.

Много добра песен. На мен ми харесва. Няма значение, че не беше от хитовете. Винаги съм искал Преслава и Ваня, както и Преслава и Анелия да имат дует и те имат. Сега и с Галена искам и явно, че ще го имаме май месец. 
Кръсти албумите Да гори в любов и Как ти стои - както исках, исках да пусне някаква козметика, например лак за нокти, тя пусна нещо подобно... само, че червила. Ми какво да кажа? Послушна ми е тя! Слуша ме! Доволен съм! Браво, Петьонке. 😘 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Ваня на мира, жената е музикант в пълния смисъл на думата: и пее, и текстове пише, и музика композира. Докато 95% от другите ни чалга звезди са едни готованки, които се редят на опашка пред композиторите все едно са във Фантастико и каквото им пробутат, това пеят. А някои дори едвам пеят. Така че и по 100 гледания да има на всяка песен Ваня, поне е вложила истински труд и идея жената.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Много добра песен. На мен ми харесва. Няма значение, че не беше от хитовете. Винаги съм искал Преслава и Ваня, както и Преслава и Анелия да имат дует и те имат. Сега и с Галена искам и явно, че ще го имаме май месец. 
Кръсти албумите Да гори в любов и Как ти стои - както исках, исках да пусне някаква козметика, например лак за нокти, тя пусна нещо подобно... само, че червила. Ми какво да кажа? Послушна ми е тя! Слуша ме! Доволен съм! Браво, Петьонке. 😘 

Excuse me? Беше сезонен хит! Флоповете не правят по 8 милиона!
 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

буквално в топ 3 на най-големите хитове на Ваня в Пайнер. А и този мъжемразки текст ме кефи. Пресис е много красива в клипа. Много ме кефи песента, повече от "В твоите очи" например.

1

2

3

4

5

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Оставете Ваня на мира, жената е музикант в пълния смисъл на думата: и пее, и текстове пише, и музика композира. Докато 95% от другите ни чалга звезди са едни готованки, които се редят на опашка пред компоциторите все едно са във Фантастико и каквото им пробутат, това пеят. А някои дори едвам пеят. Така че и по 100 гледания да има на всяка песен Ваня, поне е вложила истински труд и идея жената.

Хубаво, че се е научила на четмо и писмо, женичката! Похвално е, макар и вече позакъсняла, в заранта на живота си, НО може да се учи от истинските композиращи кралици като леля й Фатмигюл.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Excuse me? Беше сезонен хит! Флоповете не правят по 8 милиона!
 

Ами за нивото на Преслава ми е малко. :D Аз очаквам някакви грандиозни хитове тип Дяволско желание, И когато съмне, Лъжа е, Новата ти, Как ти стои, Режим неприлична, Не се изтриваш, Да гори в любов, Пиян и други такива. :D Дори и като неклипираните Нямаш сърце, Горчиви спомени и Водка с утеха.
Не съм доволен на това ниво хит. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...