Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 41 минути, z_o_ каза:

Емануелс сложи хейтърите на мястото след отпадането си от Dancing stars:

434608931_122151394280060792_77422429611

Да не виси като мисирка в инстаграм, а да влиза да кълне в студиото на Ганев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песничките на Ваня не са зле като за нея,явно са и издадени по ред на хитовост. Иначе от тези операции на нищо не прилича,в половината кадри си мислех че гледам Яница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня и 15 нови песни за 1 час да издаде, не може да измие срама на "Сам се зачука". Що за селска простотия и долнопробна проява? Какъв е този текст "не ме ебе" (направено заглъхнало, а се чува), "коя си изчукал"  и т.н. изметски провиквания? Ваньо, нещо критическата не ти се отразява добре, почна да я караш през просото. А това, че в клипа приличаш на неприветлив травестит как ще коментираш? Я, малко да отслабнат тези устни, че към 3 кила клонят вече, ще ти падне лицето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Ваня и 15 нови песни за 1 час да издаде, не може да измие срама на "Сам се зачука". Що за селска простотия и долнопробна проява? Какъв е този текст "не ме ебе" (направено заглъхнало, а се чува), "коя си изчукал"  и т.н. изметски провиквания? Ваньо, нещо критическата не ти се отразява добре, почна да я караш през просото. А това, че в клипа приличаш на неприветлив травестит как ще коментираш? Я, малко да отслабнат тези устни, че към 3 кила клонят вече, ще ти падне лицето.

Добре дошъл, любими, колкото и време да те няма - винаги си номер 1 в сърцето ми!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Валя била издала 5 песни за час, все още не съм ги чул, но дано някоя стане хит като:

 

Брат, нещата дотам излезнаха извън контрол, че извънземни раси вмешателстваха в живота ми в последните две години. През 2022 година по телепатичен път имитираха Галена, даже я нападнах тук, тя се оказа, че има регнат ник, влиза, чете и дори ми отговори, обидена. После, като ми признаха, че я имитират, й се извиних.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

💀💀💀

4-E862-F6-C-D8-BC-4505-B2-FC-4-CDDBC45-C

Какво падение! И това в годината, в която прави мега концерт по случай 20 години на сцена в най-голямата зала. Харизма нулева, все по-рядко уцелва хит. Дали ще напълни залата? По-скоро клоня към "не".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Какво падение! И това в годината, в която прави мега концерт по случай 20 години на сцена в най-голямата зала. Харизма нулева, все по-рядко уцелва хит. Дали ще напълни залата? По-скоро клоня към "не".

Чудя се дали се гавреше или насериозно го каза :D Може би я познава след операцията на носа 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Чудя се дали се гавреше или насериозно го каза :D Може би я познава след операцията на носа 

Ма това наистина ли е станало? 🤣

Аз си помислих, че е просто меме-базик към визията на Преслава, а този верно й го е казал. Имаше ли реакция от нея, примерно да се нацупи или разплаче? 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Bunn каза:

Някаква фен страница се е свързала с тях и двете са казали, че са вън от лейбъла, но има време, ще се разбере със сигурност за Вая.

Демек остават с един изпълнител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Щом е по идея на тези тримата пак ще трябва да я оправдаваме за флопа.

То и Подводница е по техен текст. Въпроса е да включат поне една Мавродиева за асистенция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Ма това наистина ли е станало? 🤣

Аз си помислих, че е просто меме-базик към визията на Преслава, а този верно й го е казал. Имаше ли реакция от нея, примерно да се нацупи или разплаче? 😂

Май й стана неловко, но се хилеше. Като цяло се появи смях, но не помня дали е имало нещо смешно покрай ситуацията. Това май беше тая или миналата седмица,  виж в нова плей. Като цяло гледам последните 20 минути - рекапа от изпълненията, точките и бутона. Но превъртях да чуя и беше много тъпо изпълнение. С днешна дата "Дяволско желание" е доста тъпа песничка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато някаква си Ваня (и то не Великова) пусне "албум" по западен модел: с авторски песни по нейни музика и текст.:1000(33): И то разнообразни песни, има за всекиго по нещо: балада, денс, типичен комерс като "Имам проблем", кръшни ритми, трогателни текстове, скандални текстове... Браво!

Иначе още от "Психарка" не прилича на нищо, мяза на китайски травестит. Жалко, беше красива и имаше харизма. Но независимо от това трябва да й се признае добрата идея и успешната реализация. Жената се е постарала и дори е клипирала всички песни. Докато една Преслава примерно дори да пусне албум с нови песни вътре никога не клипира никоя от тях. Ето и Емилия нищо не снима от новите песни в албума си.

Явно понеже половината й песни са в Ара, другата половина в Пайнер, са решили направо да пуснат компилация от нови песни. А мислехме, че се е отказала. Супер завръщане, евала!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Gerganafen каза:

Когато някаква си Ваня (и то не Великова) пусне "албум" по западен модел: с авторски песни по нейни музика и текст.:1000(33): И то разнообразни песни, има за всекиго по нещо: балада, денс, типичен комерс като "Имам проблем", кръшни ритми, трогателни текстове, скандални текстове... Браво!

Иначе още от "Психарка" не прилича на нищо, мяза на китайски травестит. Жалко, беше красива и имаше харизма. Но независимо от това трябва да й се признае добрата идея и успешната реализация. Жената се е постарала и дори е клипирала всички песни. Докато една Преслава примерно дори да пусне албум с нови песни вътре никога не клипира никоя от тях. Ето и Емилия нищо не снима от новите песни в албума си.

Явно понеже половината й песни са в Ара, другата половина в Пайнер, са решили направо да пуснат компилация от нови песни. А мислехме, че се е отказала. Супер завръщане, евала!

 

BaHq - neBuц Ha 2024!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Gerganafen каза:

Жената се е постарала и дори е клипирала всички песни. Докато една Преслава примерно дори да пусне албум с нови песни вътре никога не клипира никоя от тях.

 

С тази разлика, че всички песни на Преслава навъртяха милиони и станаха хитове, докато при Ваня интересът е невиждан:
image.png.bd15b8818d7feb5bbe48dbf4b91b1a52.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

BaHq - neBuц Ha 2024!

Певиц на годината се става с хитове, а не с Продукция само. Иначе Мария да е най-нагржадаваната в тази категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Певиц на годината се става с хитове, а не с Продукция само. Иначе Мария да е най-нагржадаваната в тази категория.

BaHq e xum! no3gpaB ckpoMeH om MeH:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...