Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

WWW.INSTAGRAM.COM

14 likes, 0 comments - luna_music_official on March 2, 2024: "Луна президент #арена #софия #луна #президент #luna #president"

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 минути, meleto каза:

Според мен никога нямаше да бъде голямо име. Просто гласчето й е като на Полина. Някакъв тембър, но не звучи като "тежка" артилерия, а 2000-2010 се приемаше, че трябва да си пееща. А това беше опит за завръщане. Само дето изхарчи парите за силикон, вместо да продава на тото пункта.

Според мен си изпълни мисията. Внесе малко свеж полъх с модерен денс и латино стил, младежки визии и рядкост - танцувални умения. В разгара на сръбските кавъри с много орнаментика и кич, тя беше близо до тийновете с леко наивно по детски излъчване. А клиповете и са били дори новаторски. Нека има и такъв тип изпълнители, не като сега - всички нови са ми тип алфи, по калъп. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Runevski каза:

Според мен си изпълни мисията. Внесе малко свеж полъх с модерен денс и латино стил, младежки визии и рядкост - танцувални умения. В разгара на сръбските кавъри с много орнаментика и кич, тя беше близо до тийновете с леко наивно по детски излъчване. А клиповете и са били дори новаторски. Нека има и такъв тип изпълнители, не като сега - всички нови са ми тип алфи, по калъп. 

Така е. Планета разполагаше с всичко за всеки. Но в един момент им стана скъпо. Лесно беше, когато бълваха кавъри от Сърбия, понеже имаха договорка - да ги издават в БГ. Като секна кранчето около 2007-2008 и се видя как им стана скъпо да бъдат пълнежи. И 80% се отказаха. После пълнежите се пренесоха при Касомови заради Оцковата машина, която бълваше евтина продукция. Чувал съм, че при Касъмови е правил песни за 1000-1500лв. Макар че може и заплата да са му плащали. Той като направи 5-10 песни в месеца... Когато му изтече договора се видя, че пълнежи като Ивена, Джина Стоева и други изпаднаха от играта. Просто не е изгодно. Факт е, че понеже не се възлагаха очаквания към пълнежите - те си правиха разнообразна музика, макар и не хитова. Сега всичко е по калъп, защото един проект струва от 10к нагоре. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

То само оркестрината на Зала 1 в НДК при Глория събира повече хора, отколкото те са събрали в цялата зала.

Смешка са, казах го преди 2 седмици и пак го казвам. Никой не дава пукнат лев за чалгарките от старото поколение, освен за Глория. Могат само да си пожелаят да са нея.

Еми, другите не проституират, бе, скъпи. Отделно няма толкова некрофили в държавата, че да огреят всички зажаднели за кор мумиий.. 😘 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Провалът на годината е бил тоя концерт. Добре, че Деса се е "разболяла".

Видя се за пореден път кой колко струва и кой какви хитове има.

И за това сега трябва някой публично да ги осмее тях, както те осмиваха свои колеги.

Глория и толкова нямаше да напълни в Арената. 

  • Like 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мооооооооооооооооожешшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш , мооооооооооооооооооооожеш ли тииииииииииииииииииииииииии? Усещай топлината в моите очиииииииииииииииииииииииииииииииииии ❤️ 

Хайдееееееее на ХИТАААААААА!!! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Мооооооооооооооооожешшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш , мооооооооооооооооооооожеш ли тииииииииииииииииииииииииии? Усещай топлината в моите очиииииииииииииииииииииииииииииииииии ❤️ 

Хайдееееееее на ХИТАААААААА!!! ❤️ 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яката песен на Татяна от компилацията Party time и албума Татяна ❤️ 

TatyanaHit 
DJ вземииииииииииииииииии и завъртиииииииииии, това парче! Купона яко да течеееееееееееееееееееееее! DJ не спиииииииииии, сега си тиииииииииии! За час понееееееееее, накарай времето за нас сега да спреееееееееееееееееееееее! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.abb487acf37fd462228387a28a17f8a9.png

Луна с крака 2 метра.

Тя наистина е висока жена, но чак такива крака? Няма начин! Андреа ли е правила фотошопа тук? 
Тя си е направила краката не 2, ами 3 метра!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Според мен никога нямаше да бъде голямо име. Просто гласчето й е като на Полина. Някакъв тембър, но не звучи като "тежка" артилерия, а 2000-2010 се приемаше, че трябва да си пееща. А това беше опит за завръщане. Само дето изхарчи парите за силикон, вместо да продава на тото пункта.

Отделно е абсолютна безличница и има харизмата на къс асфалт.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Така е. Планета разполагаше с всичко за всеки. Но в един момент им стана скъпо. Лесно беше, когато бълваха кавъри от Сърбия, понеже имаха договорка - да ги издават в БГ. Като секна кранчето около 2007-2008 и се видя как им стана скъпо да бъдат пълнежи. И 80% се отказаха. После пълнежите се пренесоха при Касомови заради Оцковата машина, която бълваше евтина продукция. Чувал съм, че при Касъмови е правил песни за 1000-1500лв. Макар че може и заплата да са му плащали. Той като направи 5-10 песни в месеца... Когато му изтече договора се видя, че пълнежи като Ивена, Джина Стоева и други изпаднаха от играта. Просто не е изгодно. Факт е, че понеже не се възлагаха очаквания към пълнежите - те си правиха разнообразна музика, макар и не хитова. Сега всичко е по калъп, защото един проект струва от 10к нагоре. 

Ивена не е била пълнеж, а беше доста хитове, да не кажа в топ 3 на ФЕН ТВ няколко години.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ивена не е била пълнеж, а беше доста хитове, да не кажа в топ 3 на ФЕН ТВ няколко години.

Така е. Не знам в началото на кариерата й.... може би.... до периода на "Гледай ме"..... Даже тая песен "Като бърза кола" имаше голяма ротация, но от кавърът "Стаята" започна да прави интересни песни и вече от "Без гаранция" започна да си прави хитове и след Алисия и Емануела вече след 2008 когато Теодора отпадна от топ 3, Ивена с нейните хитове беше там. Теодора някъде до 2007 година или 2008? 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Така е. Не знам в началото на кариерата й.... може би.... до периода на "Гледай ме"..... Даже тая песен "Като бърза кола" имаше голяма ротация, но от кавърът "Стаята" започна да прави интересни песни и вече от "Без гаранция" започна да си прави хитове и след Алисия и Емануела

Преди "Без гаранция" има други два големи хита от същата година:

В момента, в който започнаха да инвестират в нея, тя стана топ име за телевизията.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Преди "Без гаранция" има други два големи хита от същата година:

В момента, в който започнаха да инвестират в нея, тя стана топ име за телевизията.

Също добро попадение:

И това беше доста вървежно:

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Манол преди Оцко също имаше тотален хит с брутална ротация:

Едит: "Мили мой, ангел мой" е на Оцко :( 

Това на Кости, много беше яко и още е! ❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 16 минути, DevilWish каза:

Така е. Не знам в началото на кариерата й.... може би.... до периода на "Гледай ме"..... Даже тая песен "Като бърза кола" имаше голяма ротация, но от кавърът "Стаята" започна да прави интересни песни и вече от "Без гаранция" започна да си прави хитове и след Алисия и Емануела вече след 2008 когато Теодора отпадна от топ 3, Ивена с нейните хитове беше там. Теодора някъде до 2007 година или 2008? 

Теодора беше наравно с Емануела до 2011-2012. Ивена може да е била топ 5 за 1 сезон заради определен хит, но като име никога не е била в топ 5 за годината. И тя като Оцко напусна КАсъмови потъна. Този човек направи хитове на всички анонимки. Може да направиш хит, но като си без харизма...

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ивена не е била пълнеж, а беше доста хитове, да не кажа в топ 3 на ФЕН ТВ няколко години.

Никак не беше пълнеж. Изобщо. Всички песни дето постнахте са 0-леви хитове към днешна дата. Самата Ивена вече никой не я помни. Дори Джина Стоева е по-разпознаваема от Ивена. Тя поне обиколи що реалити формати имаше. ТОП 3 никога не е била Ивена. Алисия, Стораро, Теодора, Емануела, Джордан и сигурно пропускам други. Онзи Ерик, също. Но ако ще конкурираме Ивена и Славена - да. Да кажем Ивена беше в топ 10 от 15 изпълнители при Касъмови. :D Да, Без гаранция беше хит сред чалга аудиторията за 3 месеца. И категорично не е била и в топ 20 в чалгата, ако добавим и Пайнер и останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

Теодора беше наравно с Емануела до 2011-2012. Ивена може да е била топ 5 за 1 сезон заради определен хит, но като име никога не е била в топ 5 за годината. И тя като Оцко напусна КАсъмови потъна. Този човек направи хитове на всички анонимки. Може да направиш хит, но като си без харизма...

Никак не беше пълнеж. Изобщо. Всички песни дето постнахте са 0-леви хитове към днешна дата. Самата Ивена вече никой не я помни. Дори Джина Стоева е по-разпознаваема от Ивена. Тя поне обиколи що реалити формати имаше. ТОП 3 никога не е била Ивена. Алисия, Стораро, Теодора, Емануела, Джордан и сигурно пропускам други. Онзи Ерик, също. Но ако ще конкурираме Ивена и Славена - да. Да кажем Ивена беше в топ 10 от 15 изпълнители при Касъмови. :D Да, Без гаранция беше хит сред чалга аудиторията за 3 месеца.

Теодора до 2012? Ама то Сърце не ми остана например не беше чак такъв хит...... Моят номер беше последния голям хит (2010)
Ахахахахаха нещо интересно:

Ивена е била в топ 3 и според мен, например 2009 когато имаше Без гаранция, Номер 2, Като кученце и Нещо малко, черно....

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

 

Теодора беше наравно с Емануела до 2011-2012. Ивена може да е била топ 5 за 1 сезон заради определен хит, но като име никога не е била в топ 5 за годината. И тя като Оцко напусна КАсъмови потъна. Този човек направи хитове на всички анонимки. Може да направиш хит, но като си без харизма...

Никак не беше пълнеж. Изобщо. Всички песни дето постнахте са 0-леви хитове към днешна дата. Самата Ивена вече никой не я помни. Дори Джина Стоева е по-разпознаваема от Ивена. Тя поне обиколи що реалити формати имаше. ТОП 3 никога не е била Ивена. Алисия, Стораро, Теодора, Емануела, Джордан и сигурно пропускам други. Онзи Ерик, също. Но ако ще конкурираме Ивена и Славена - да. Да кажем Ивена беше в топ 10 от 15 изпълнители при Касъмови. :D Да, Без гаранция беше хит сред чалга аудиторията за 3 месеца.

Аз на Теодора знам 2-3 песни само, абсурд да е била на нивото на Маноля през тези години, чийто песни бяха тотални хитове и кънтяха от цялата галактика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...