Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Я ме ъпдейтнете в Алфа клюките, че съм назад - ама ме цитирайте или споменете, за да го видя 🤪

значи Лидия и Десита вече официално не са приятелки? И Галин не се опитва да ги прави равни след като пусна Лидия на Азис, а Десита не я уреди примерно с Тони Стораро?

Кога и защо са скъсали Наско и Лидия?

Галин прави ли се, че има и други певици освен първите 4 алфички или ги заряза?

И още нещо интересно, ако пропускам 😌

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Blueberry каза:

Я ме ъпдейтнете в Алфа клюките, че съм назад - ама ме цитирайте или споменете, за да го видя 🤪

значи Лидия и Десита вече официално не са приятелки? И Галин не се опитва да ги прави равни след като пусна Лидия на Азис, а Десита не я уреди примерно с Тони Стораро?

Кога и защо са скъсали Наско и Лидия?

Галин прави ли се, че има и други певици освен първите 4 алфички или ги заряза?

И още нещо интересно, ако пропускам 😌

Лидия и Десита не представят ролите на “най-добри приятелки” още от GPS-a насам. Виждат се само по участия, а вече дори нямат много общи такива.

На Десита приятелския кръг се състои от Джордан, Емануела, Галена, Александрова и други чалга старейшини и дискотечни управители.
Докато приятелите на Лидия изглежда са главно хора извън сцената.

Десита и Адам явно още не се понасят. Бяха се сдобрили за няколко дена и после пак не се следваха.

Лидия и Наско не съм чул да са скъсали, дори си купиха обща котка наскоро и уж живеят заедно.

На Галин любимката му в момента е Мирела.
Симона, Десита и Ивайла са заебани в ъгъла като на последната дори гледания не купува.
С Адам явно също не са в добри отношения защото когато Галин го споменава винаги е с тънка заядливост.

Лидия не му е любимка, просто от време на време се сеща, че е популярно име и прави опити да ѝ спаси залязващата кариера

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Лидия и Десита не представят ролите на “най-добри приятелки” още от GPS-a насам. Виждат се само по участия, а вече дори нямат много общи такива.

На Десита приятелския кръг се състои от Джордан, Емануела, Галена, Александрова и други чалга старейшини и дискотечни управители.
Докато приятелите на Лидия изглежда са главно хора извън сцената.

Десита и Адам явно още не се понасят. Бяха се сдобрили за няколко дена и после пак не се следваха.

Лидия и Наско не съм чул да са скъсали, дори си купиха обща котка наскоро и уж живеят заедно.

На Галин любимката му в момента е Мирела.
Симона, Десита и Ивайла са заебани в ъгъла като на последната дори гледания не купува.
С Адам явно също не са в добри отношения защото когато Галин го споменава винаги е с тънка заядливост.

Лидия не му е любимка, просто от време на време се сеща, че е популярно име и прави опити да ѝ спаси залязващата кариера

А онзи Алпай в Алфа ли е все още? Нито има нови песни, нито участия, нито го рекламират?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bunn каза:

А онзи Алпай в Алфа ли е все още? Нито има нови песни, нито участия, нито го рекламират?

Там е, имаше песен с Ивайла преди 3 месеца. Просто дразни публиката и няма да го бутат - до изтичане на договор ще е сигурно.

Родителите му купиха договора в Алфа, но на него не мисля че му се занимава толкова. Стана “певец” от гъзария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имената в алфа мюзик са единствено популярни след младите подрастващи тийнеиджъри. Те са по-скоро повече инфлуенсъри отколкото артисти или певци - и тук говоря само и единсвено за първоначалните - Лидия, Десита и евентуално Адам. Извинете, но от младите макар и вече позабравени, поразмити могат да се похвалят със следното: 

- Наско Колев беше във Вип Брадър, показа доста добро поведение 

- Гери-Никол, Тита и тн - били са жури дори в предавания, почти няма сезон, в който да не са ги имитирали в Капките. 

- Меди - също е доста разпространен и тн 

- Ако щеш и една Мила Роберт е разкрачена между Денсинг Старс, имитации в Капките, Черешка на Тортата, ЛГТБ активности и кво ли не още. 

Това цялото може да не е кой знае какъв критерии за успешност, но поне популяризира имената в един по-различен сегмент и друга таргет аудитория.  Има толкова много реалитита и предавания, които повечето са се превърнали във форма на временна заетост за някои имена, истината е че просто Алфа Мюзик никой не ги бръсне за нищо. :D

  • Like 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Там е, имаше песен с Ивайла преди 3 месеца. Просто дразни публиката и няма да го бутат - до изтичане на договор ще е сигурно.

Родителите му купиха договора в Алфа, но на него не мисля че му се занимава толкова. Стана “певец” от гъзария.

Ясно, помня, че имаше песен с Ивайла, но не и как звучи 😂 Питам, защото още от лятото на 2022 Галин говореше как имали ново момче в лейбъла, как не знам си какво, а дори адекватен пиар не му правят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ANGEL каза:

Имената в алфа мюзик са единствено популярни след младите подрастващи тийнеиджъри. Те са по-скоро повече инфлуенсъри отколкото артисти или певци - и тук говоря само и единсвено за първоначалните - Лидия, Десита и евентуално Адам. Извинете, но от младите макар и вече позабравени, поразмити могат да се похвалят със следното: 

- Наско Колев беше във Вип Брадър, показа доста добро поведение 

- Гери-Никол, Тита и тн - били са жури дори в предавания, почти няма сезон, в който да не са ги имитирали в Капките. 

- Меди - също е доста разпространен и тн 

- Ако щеш и една Мила Роберт е разкрачена между Денсинг Старс, имитации в Капките, Черешка на Тортата, ЛГТБ активности и кво ли не още. 

Това цялото може да не е кой знае какъв критерии за успешност, но поне популяризира имената в един по-различен сегмент и друга таргет аудитория.  Има толкова много реалитита и предавания, които повечето са се превърнали във форма на временна заетост за някои имена, истината е че просто Алфа Мюзик никой не ги бръсне за нищо. :D

В ерата която Лидия и Десита се популяризираха телевизията вече умря.
Реално погледнато няма и предавания където да се изявяват ако искат. Освен Капките, Хелс Китчън и сега Денсинг Старс - и трите будят сравнително нисък интерес в сравнение с Биг Брадър, Горещо, Сигнално Жълто, Къртицата и тн които популяризираха предшествениците им.

Затова и Ра Мюзик бутнаха Киара в Ергенът, защото е единственото рейтингово предаване в момента.

Не че виждам голяма загуба от това да не ги разпознава дъртото поколение. Те не консумират музика по такъв начин, който да носи дивиденти на изпълнителите. 
Дори си спестяват лелките да ги коментират излишно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

IMG-3010.jpg

Верно започна да й отеснява България на Каръ... имам предвид Лиди. Хамериканските мениджъри я очакват да им вдига скандали.

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

В ерата която Лидия и Десита се популяризираха телевизията вече умря.
Реално погледнато няма и предавания където да се изявяват ако искат. Освен Капките, Хелс Китчън и сега Денсинг Старс - и трите будят сравнително нисък интерес в сравнение с Биг Брадър, Горещо, Сигнално Жълто, Къртицата и тн които популяризираха предшествениците им.

Затова и Ра Мюзик бутнаха Киара в Ергенът, защото е единственото рейтингово предаване в момента.

Не че виждам голяма загуба от това да не ги разпознава дъртото поколение. Те не консумират музика по такъв начин, който да носи дивиденти на изпълнителите. 
Дори си спестяват лелките да ги коментират излишно.

REDLINK.BG

Средноседмичните рейтинги за периода 4-10 март са стабилни, малко над миналогодишните нива, но през 2024 година прави...

Това не е баш така, защото Ергенът и Денсинг старс са флопове пред Капките и Хелс Китчън, дето е в разгара си.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bunn каза:
REDLINK.BG

Средноседмичните рейтинги за периода 4-10 март са стабилни, малко над миналогодишните нива, но през 2024 година прави...

Това не е баш така, защото Ергенът и Денсинг старс са флопове пред Капките и Хелс Китчън, дето е в разгара си.

Хмм трудно ми е да го повярвам. Ергенът гърми във Фейсбук, Инстаграм, Тредс, Тикток и тн. От както е започнало няма други теми на разговор. А пък не съм виждал нищо да се пише или говори за другите изброени предавания.

Може би аудиторията на Ергена е по-млада и не гледа предаването от телевизора, а от други ресурси които не влизат в броенето на рейтинга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Хмм трудно ми е да го повярвам. Ергенът гърми във Фейсбук, Инстаграм, Тредс, Тикток и тн. От както е започнало няма други теми на разговор. А пък не съм виждал нищо да се пише или говори за другите изброени предавания.

Може би аудиторията на Ергена е по-млада и не гледа предаването от телевизора, а от други ресурси които не влизат в броенето на рейтинга.

Ами в 18-49 аудиторията “Бтв” влизат с само с “Ергенът” на 6-7 място, преди това е всичко на “Нова”. 
 

Но и сезонът е бая слаб. С приятелите ми гледахме първите два сезона, от този се отказахме. Провлачени тричасови епизоди и почти нищо интересно…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Bunn каза:
REDLINK.BG

Средноседмичните рейтинги за периода 4-10 март са стабилни, малко над миналогодишните нива, но през 2024 година прави...

Това не е баш така, защото Ергенът и Денсинг старс са флопове пред Капките и Хелс Китчън, дето е в разгара си.

Аз също не мога да повярвам, но Капките все още са доста гледани. Покемона гръмна с гледания след изпълнението на Джу Гани и за 2 дни е направил около 60к. 

Денсинг старс и Хелса никой около мен не ги гледа, за сметка на Ергенът, който се обсъжда и се коментира. 

Това пък Аз обичам България даже не знаех, че пак го дават.

Може би наистина по-младата аудитория не гледа ТВ, а по-възрастните си предпочитат да си гледат старите и наложени имена по телевизията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Grinch каза:

Аз също не мога да повярвам, но Капките все още са доста гледани. Покемона гръмна с гледания след изпълнението на Джу Гани и за 2 дни е направил около 60к. 

Денсинг старс и Хелса никой около мен не ги гледа, за сметка на Ергенът, който се обсъжда и се коментира. 

Това пък Аз обичам България даже не знаех, че пак го дават.

Може би наистина по-младата аудитория не гледа ТВ, а по-възрастните си предпочитат да си гледат старите и наложени имена по телевизията.

 

Ами, по принцип, “Бтв” от години владеят пенсионерската аудитория, а “Нова” доминират с рейтингите сред аудиторията 18-49/59 годишни. Но да, “Капките” доминират и сред пенсионерите. 
 

За 18-49 са 1. Хелс китчън, 2. Капките, 3. Кошмари в кухнята, 4. Новините на Нова, 5. Един за друг и чак тогава Бтв влизат с новините им, Бригада нов дом и след това е Ергенът.
 

Но и двете телевизии малко си играят с цифрите де 😃 Но ако дадено предаване се гледа на запис или онлайн не се отчита за рейтинг

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля че Капките са критерии за успех при положение че участниците само си избират образите. Много топ имена не са били имитирани-Галена,Ивана,Джена,Емануела,Десислава мисля че също не са я имитарали,а е участвала само.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Just_Me каза:

Доника е качила тийзър на нова песен с клип. Звучи ми 1:1 с "Foveri" на Мазонакис. После Галин реве що пускат гръцки песни по заведенията, а техните не 🙄

И в клипа ми е малко тип Теа. Много пасти има да яде 😂

Стига с тая NPC.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Runevski каза:

 

Е, нали уж Рени я държаха в Пайнер, че беше мост на Балканите и уреждаше права.

Сега се оказа, че Ивана крадяля сръбските песни....

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Травелата Ру Пол каза, че Денсинг Старс го печели Натали Трифонова 

Кой е Ру Пол 😫 Тия травели вече са много, обърках се вече 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...