Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

Най-коментирани  1

  1. Аз
     

    Много интересна личност , която разполага с типичните за нея си странности; Аз определено я харесвам с този тип нейни изяви; За зората на поп-фолка и за легендите в него има право ; Наистина Руми поставя началото на жанра заедно с няколко момичета от нейн ранг ; Права е ЛУНА ,че това беше най-голямото име преди време в публичните среди; А за водещата Глория Йорданова какво да кажем – хубаво е,че дава показност, време и внимание на интересните за публиката личности; Изборът за гост е определено топ решение; Относно изявите на Луна в политиката: смятам ,че е хубаво всеки,който има усещането ,че може да помогне на обществото да се развие и върви по пътя на светлата просвета – трябва да се пробва ; без да мисли какво и как ще кажат хората и дали ще я вземат сериозно – то така или иначе там е пълно в последно време със сценаристи (дали на Слави – дали не ) ,така че като човек на изкуството не ще се чувства съвсем нова в тази област; не трябва да се действа свенливо , особено ако човек се чувства сигурен в опита ,знанието и силите си; увереността е водеща в тези случаи; Много креативна намирам идеята й за песен написана от феновете и клип направен от тях .Най-накрая някой да иска да направи музикален проект ,който да не еднодневка и пълнеж; момичето е разбрало явно , че напоследък пулса на публиката се напипва много трудно , поради което песните се слушат по-рядко и са с краткотраен живот, и заради това решила да предложи народа да напише шедьовъра , а тя само да го изпълни и радва с гласа и енергията си; За хонорар и работа в телевизия (а и въобще работа) като иде реч е нормално всеки да си пази територията ; услугите трябва да бъдат подобаващо платени ,за да цари ведро настроение и приятно с лекота да минава времето без да се превръща в тежест на никого;

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Djordan - Coming soon

 

WWW.INSTAGRAM.COM

588 likes, 17 comments - djordann on January 26, 2024: "Are you ready? 💥😎"

Супер! Очакваме ХИТ! ❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер май се осъзнаха като пуснаха ретро хитове в стрийминг платформите на такива които са напуснали фирмата или такива които вече не пеят:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, z_o_ каза:

Пайнер май се осъзнаха като пуснаха ретро хитове в стрийминг платформите на такива които са напуснали фирмата или такива които вече не пеят:

 

Сега си го пуснах в Spotify, включили са на Елена - Още и Преслава е там със Завинаги твоя. Има яки песни в тая компилация. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Сега си го пуснах в Spotify, включили са на Елена - Още и Преслава е там със Завинаги твоя. Има яки песни в тая компилация. 

Да, дори и 88 с Осем, осем и Кама с Приказен сън са вътре.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, z_o_ каза:

Да, дори и 88 с Осем, осем и Кама с Приказен сън са вътре.

Да, аз стигнах до Проба-грешка ремикс на Анелия, Яница също е там с Любов необяснима и Константин с Едвам ме нави, а и Джена с Не ставаш ❤️ Пише, че е vol. 1, значи ще има и втора част? Но мисля, че не е официална компилация която ще издават на диск, а си е за онлайн платформите, поне така прочетох?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да, аз стигнах до Проба-грешка ремикс на Анелия, Яница също е там с Любов необяснима и Константин с Едвам ме нави, а и Джена с Не ставаш ❤️ Пише, че е vol. 1, значи ще има и втора част? Но мисля, че не е официална компилация която ще издават на диск, а си е за онлайн платформите, поне така прочетох?

Ще има още части, жалко че само 10 песни има можеше да са повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, z_o_ каза:

Ще има още части, жалко че само 10 песни има можеше да са повече.

О, да. Аз много искам и песен на Гергана да включат. Песни като Последна вечер, Боли и Губя те бавно.... на Магда, Вероника стари песни. Сигурно и нещо на Деси Слава ще има скоро? А Приказен сън е уникална песен, много я обичам ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, z_o_ каза:

Да, дори и 88 с Осем, осем и Кама с Приказен сън са вътре.

Много интересно как са издали "Приказен сън" като 2010-та имаше проблеми и Камчатка не можа да я включи в "Проект 13", защото текстопистката не беше разписала договор за подновяване на правата, защото била в клиника за душевно болни? И след като са я издали тази компилация, май са възпрепятствали Кама да си вземе правата на дискографията???? @foxy_vd @Сашо

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е една от малкото поносими песни на Дион след Алфа. Жалко че явно е напълно забравена щом още никой не се е сетил да прави мемета със сцените от затвора в клипа

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Много интересно как са издали "Приказен сън" като 2010-та имаше проблеми и Камчатка не можа да я включи в "Проект 13", защото текстопистката не беше разписала договор за подновяване на правата, защото била в клиника за душевно болни? И след като са я издали тази компилация, май са възпрепятствали Кама да си вземе правата на дискографията???? @foxy_vd @Сашо

Ама това е за ОНЛАЙН платформите. Няма да го има на диск. За това я има в компилация. В момента даже я слушам. @Klaus поздрав ❤️ 😘 

 

 

  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно изказването на Сима Заглорова - друга е Лили-ту на чалгата, даже в песните им на места има постановка тип г-жа Иванова:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DevilWish каза:

Ама това е за ОНЛАЙН платформите. Няма да го има на диск. За това я има в компилация. В момента даже я слушам. @Klaus поздрав ❤️ 😘 

 

 

Лека 😁😘

Форумци, купувайте само българското (като Галин). Аз поръчах онлайн BG краставица Гергана 😳🥒

spacer.png

  • Haha 1
  • Kiss 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DevilWish каза:

Ама това е за ОНЛАЙН платформите. Няма да го има на диск. За това я има в компилация. В момента даже я слушам. @Klaus поздрав ❤️ 😘 

 

 

Няма значение дали я издават онлайн или на носител - те трябва да имат правата на песента. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Лека 😁😘

Форумци, купувайте само българското (като Галин). Аз поръчах онлайн BG краставица Гергана 😳🥒

spacer.png

Рано заспиваш като бебетата, а при вас е по-рано 😘 
 

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Рано заспиваш като бебетата, а при вас е по-рано 😘 
 

 

Немският език уморява и човек погрознява от него. Затова няма красиви немски изпълнители 😳😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Немският език уморява и човек погрознява от него. Затова няма красиви немски изпълнители 😳😂😂😂

Ама моля те, онова нещо, очилатата медуза ли беше, охлюв или плазмодии.... съвсем ще сънувам кошмари.... :D :D :D Не знам как да го нарека? :D 
Личи си, че беше колега на Диона :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

какво мислите за този интернационален проект?

Много е добра. Даже като малък, когато не слушах такава музика песните на Камелия се знаеха и бяха хитове.... Но това е много добро. 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Klaus каза:

Немският език уморява и човек погрознява от него. Затова няма красиви немски изпълнители 😳😂😂😂

Люси Дяковска им е най-яката муцка.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Andrew Cunanan. каза:

Относно изказването на Сима Заглорова - друга е Лили-ту на чалгата, даже в песните им на места има постановка тип г-жа Иванова:

 

Особено в Бързо ли говоря първия куплет с гласа на Лили Иванова,после на втория с нейния глас

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fengergana каза:

Особено в Бързо ли говоря първия куплет с гласа на Лили Иванова,после на втория с нейния глас

Лили има нужда от такъв хитов комерс:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...