Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видео платформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По БНТ вървяха битови халтурки а-ла "Комиците", по БТВ ни мъчеха с изчерпания си преди 5 години формат с крещящи Wanna-be Кристина Агилера, а по Нова телевизия гледахме всички рекламни лица на хазартни игри и неуспешни актьори как си слагат топки в гащите. 

На целия тоя фон не бяха учудващи нито концерта на Пайнер с отдавна забравени песни, нито кефа за мъртво пияни фенове на югофолка след полунощ. 

Как никой не направи хубава новогодишна програма със забавни скечове, интересни гости или видео от посрещанията по света... 

И чисто информативно, винаги ли с Преслава трябва да се влачат и Софка и Коце?!? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Shushan каза:

По БНТ вървяха битови халтурки а-ла "Комиците", по БТВ ни мъчеха с изчерпания си преди 5 години формат с крещящи Wanna-be Кристина Агилера, а по Нова телевизия гледахме всички рекламни лица на хазартни игри и неуспешни актьори как си слагат топки в гащите. 

На целия тоя фон не бяха учудващи нито концерта на Пайнер с отдавна забравени песни, нито кефа за мъртво пияни фенове на югофолка след полунощ. 

Как никой не направи хубава новогодишна програма със забавни скечове, интересни гости или видео от посрещанията по света... 

И чисто информативно, винаги ли с Преслава трябва да се влачат и Софка и Коце?!? 

На мен пък много ми харесаха Коце,ж Софи и Преслава. Беше забавно. Даже го записах и го имам.

7/8 Тв имаха интересно Новогодишно шоу. Тита изпя съвсем нова песен, много яка беше и много различна музика и какви танци удари Тита. Много е добра. 

По BNT беше интересно Новогодишен калейдоскоп- толкова много изоълнители от различни жанрове- от поп до естрада, до попфолк с Анелия, Преслава, Деси Слава. Сигурно много пари са дали BNT за толкова много изпълнители да поканят. 

Галена м Ивана в Гласът на България пяха, Ивана, Славка Калчева в Балканска Шръклица. Имаше си от всичко, кой каквото му харесва. 

От Новогодишната програма на Палнета очаквах много по-дълга да  е, ама 1 час беше само. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, ЧНГ!

Абсолютна излагация беше Нова а пуснат в 00:00 концерт на две сръбкини. Кога това ще се случи в друга държава? Харесвам музиката им, ама за не бих я въртял на такива празници. Да бяха пуснали "Нощ на ансамблите" или концерт на Филип Кутев.

БТВ пък бяхха още по-неадекватни с този стар концерт. Да бяха пуснали онзи фолклорния в летния театър на Стара Загора.

И много смешно беше да ни натякват шегички с Лоренцо, дето само предди месец го хванаха в крачка. Какви хора работят по тези телевизии.....?

Симона защо не заби някое от своите фолк парчета? :D

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

@GSA много си злобен миличка. Същия си като оная злобна стара мома от Сандански!

П. С. Честита Нова Година!

Къде ти е чувството за хумор кака? Давам ти много от моето. Благодаря ти, че те има. Бъди ми здравичка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Къде ти е чувството за хумор кака? Давам ти много от моето. Благодаря ти, че те има. Бъди ми здравичка. 

❤️

VM.TIKTOK.COM

 

П. С. Дразним се, но се обичаме❤️❤️❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Sunlight каза:

На мен пък много ми харесаха Коце,ж Софи и Преслава. Беше забавно. Даже го записах и го имам.

7/8 Тв имаха интересно Новогодишно шоу. Тита изпя съвсем нова песен, много яка беше и много различна музика и какви танци удари Тита. Много е добра. 

По BNT беше интересно Новогодишен калейдоскоп- толкова много изоълнители от различни жанрове- от поп до естрада, до попфолк с Анелия, Преслава, Деси Слава. Сигурно много пари са дали BNT за толкова много изпълнители да поканят. 

Галена м Ивана в Гласът на България пяха, Ивана, Славка Калчева в Балканска Шръклица. Имаше си от всичко, кой каквото му харесва. 

От Новогодишната програма на Палнета очаквах много по-дълга да  е, ама 1 час беше само. 

Пък Райна беше пратена в новогодишната програма на БНТ2 да е масовка на Йорданка Варджийска и Ивана Дякова 🤭🤭🤭

  • Haha 5
  • Sad 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Данна с ново лице

IMG-0984.jpg
IMG-0983.jpg

Окей, знаем, че е дърта, ама тя пък вече съвсем да ни затвърди мнението се е направила на египетска мумия.

  • Haha 3
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Коя ли ще е 30-тата песен на Преслава с над 10 милиона гледания?🤭
Претенденти са:
image.png.c85f2a2730711819f9bce9f270d874b1.png

Сигурно първо ще е Улицата. Новата ти заслужава най-много, също и Лудата дойде. Хайде, откажи ме и Аматьорка също ще ги минат. Спомени ми е най-слабата от всички тук.

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, DrAkO каза:

Пък Райна беше пратена в новогодишната програма на БНТ2 да е масовка на Йорданка Варджийска и Ивана Дякова 🤭🤭🤭

100 лева кой ти ги дава?

  • Like 1
  • Haha 4
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...