Jump to content


Меди - Надежда


Препоръчани коментари

Оригиналът на кого е? Това което ми харесва е , че започва като балада, но после променя темпото си. Обаче съм сигурен, че е кавър. Слушал съм я тази песен? Давайте линкове?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Оригиналът на кого е? Това което ми харесва е , че започва като балада, но после променя темпото си. Обаче съм сигурен, че е кавър. Слушал съм я тази песен? Давайте линкове?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е един път и Меди е единственият от новото поколение чалгари, който ще се задържи. Харесва ми че следва някаква концепция в кариерата си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предната нещо не се получи и бърза да бълва нова. На него това му е н-тата поредна такава песен - аман.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мургавия фъфльо Мъди пак пусна говно. Баластра ли имаш в устата докато пееш, не знам ама яко фъфлиш във всяка песен. 

Китарката малко бие на Йовано, Йованке в изпълнение на Ку-Ку Бенд. После малко бие на песен на Дийп пърпъл е*аси прогресията.

О чакай... пак кавърче... Мангуста без идеи... Некст! Гръка естествено е на светлинни години от фъфленето на Мъдьо.

Единствената разлика е, че там кантото се свири с пиано, а при Мъдьо с китарка. Също и цигулката + малко ел.китара  която при гръка я има я няма при Мъдьо.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Ма то и заглавието същото.

Голяма липса на идеи върлува из нашите ширини в поп-фолка, всичкото чалгар се надпреварва кой на кой съседски хит да направи кОвер :D Връщаме се в 90-те когато масово се правеха кавъри с разликата, че тогава всичките си ги взимаха като берачи на тухли.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Голяма липса на идеи върлува из нашите ширини в поп-фолка, всичкото чалгар се надпреварва кой на кой съседски хит да направи кОвер :D Връщаме се в 90-те когато масово се правеха кавъри с разликата, че тогава всичките си ги взимаха като берачи на тухли.

Не само 90-те. Това буквално е било винаги с малка почивка в средата на миналито десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Не само 90-те. Това буквално е било винаги с малка почивка в средата на миналито десетилетие.

Да, между 2014/2015-2019/2020 нямаше толкова много кавъри. Единствено си спомням, че Мария кавърдисваше яко, но сега масово. Имам чувството, че само кавъри се пускат :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави поредната песен, която у нас си е сравнително хитова. На концерта на Аргирос в Арената се знаеше стабилно. Не ме кефи неговата версия, както не ме кефеше и кавъра на песента на Емир. Набара нещо лесното вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...