Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

В онези години постоянно въртях Планета и Фен ТВ и знаех всички хитови композиции за момента, но чак сега научавам, че тази Габриела е имала някакви песни - мисля това е достатъчно показателен факт. Докато Ивенчето я спукваха от въртене по Балканика и Фен ТВ с тези два въпросни хита, дето дори не са й и от визитките:

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

В онези години постоянно въртях Планета и Фен ТВ и знаех всички хитови композиции за момента, но чак сега научавам, че тази Габриела е имала някакви песни - мисля това е достатъчно показателен факт. Докато Ивенчето я спукваха от въртене по Балканика и Фен ТВ с тези два въпросни хита, дето дори не са й и от визитките:

 

Най-голямото постижение на тази Габриела е боят й с Ивена.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

В онези години дори Румина мачкаше с брутални песни. Просто Оцко квото пипнеше ставаше хит!

 

Оцко е Андреата на композиторите.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DevilWish каза:

Когато прочета Габриела се сещам за тази сензация, "приятелката" на Ивена!

А аз за Ивена и скубане, но най-вече тогава кака ни Елза Парини ;) 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Fast каза:

Кости й беше направил доста яка музика на времето. Кариерата й можеше да изкара още няколко години.

Но явно е доста неприятна като характер и предполагам Касъмови нарочно са й заложили бомбата със закъснител с "Нещо малко черно"  колкото да я предизвикат сама да си прекрати взаимоотношенията с тях, за да не плащат те неустойката.

Още когато я видях в първият й клип ми беше неприятна, без да знам каква е. Тези хора много се усещат...... То си го излъчва. Нито харизма, нито кой знае какъв талант, но виж.... за скандали блесна. Трябваше да направят едно Сигнално жълто на ново и тя да е водеща, но тогава да не я почне Албена Вулева?

преди 8 минути, Lelqtian каза:

А аз за Ивена и скубане, но най-вече тогава кака ни Елза Парини ;) 

 

Ами то точно за това всички се сещаме. Ами за дъвката върху Виктор Касъмов и че го плювнала? АХАХАХХАХАХАХА, отнесе си плюнките тоя!

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Fast каза:

Тя има само две клипирани песни към Фен ТВ май. Онази дето постнах, и "Раздвоен" от който получавах кошмари.

То като го видиш какво е плашещо на вид, ще получиш кошмари много ясно. И аз съм така. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е патка - това е ясно!

Я каква си пача, чак сама да не вярвам!
Габа, нападни ме в гръб сега,
сигурно съм ти взела песента!
Я каква си пача, бързо ще те наритам,
но не давам гаранция, за живота ти сега!

Тя ме кара да полудея,
тя е патка, стил който аз не владея,
най-простата овца е тя!
Друга щеще, на мое място,
да я нахрачи, това е ясно,
аз просто ще я оскубяяяяяя!

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

То като го видиш какво е плашещо на вид, ще получиш кошмари много ясно. И аз съм така. 

Какво и е на тая? Виж какъв сексапил, като селска мотика? ако я въобразява Елзата. 

преди 1 час, DevilWish каза:

Още когато я видях в първият й клип ми беше неприятна, без да знам каква е. Тези хора много се усещат...... То си го излъчва. Нито харизма, нито кой знае какъв талант, но виж.... за скандали блесна. Трябваше да направят едно Сигнално жълто на ново и тя да е водеща, но тогава да не я почне Албена Вулева?

Ами то точно за това всички се сещаме. Ами за дъвката върху Виктор Касъмов и че го плювнала? АХАХАХХАХАХАХА, отнесе си плюнките тоя!

То скандал хубуу, ама трябва и акъл да се възползваш от него, а не да те запомнят като за последно като косодърпачката на Ивена. С такива интелект, харизма и талант, и най-вече липсата им, за по телевизора не е, освен като главно действащо лице в Бразди, епизод разказващ за живота на къра и други техники по боравене с мотика. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...