Jump to content

Игри на волята 5


Препоръчани коментари

преди 16 часа , THE IIconic каза:

Мастагарков, Момчил, Дунев и Мартин от останалите не мога да ги гледам. Фаворити са ми Рълев, Мишо. Виолета и Денислава

Последните трима не стават за топ 4, както и Дунев (издръжливостта не е най-силното му качество, а и май не е много умен). 

Обективно Рълев, Мастагарков, Момчил и Мартин са за топ4, ако гледаме цялостно им представяне и възможности в игрите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

Последните трима не стават за топ 4, както и Дунев (издръжливостта не е най-силното му качество, а и май не е много умен). 

Обективно Рълев, Мастагарков, Момчил и Мартин са за топ4, ако гледаме цялостно им представяне и възможности в игрите. 

И аз харесвам много Виолета и като човек! Обичам да съм директен, следователно обичам и директни хора. Иначе за жена Виолета и Денислава са си доста добре.
На мен фаворити са ми Рълев, Момчил, Мастагарков и Виолета.
Мартин има мозък, само дето почна яко да ме дразни и мен.... порцеланова фасета такава!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

Последните трима не стават за топ 4, както и Дунев (издръжливостта не е най-силното му качество, а и май не е много умен). 

Обективно Рълев, Мастагарков, Момчил и Мартин са за топ4, ако гледаме цялостно им представяне и възможности в игрите. 

Аз казвам кой мен ме кефи, а не кой трябва да е в топ 4. Ако става на въпрос моя фаворит е Ситнилска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Последните трима не стават за топ 4, както и Дунев (издръжливостта не е най-силното му качество, а и май не е много умен). 

Обективно Рълев, Мастагарков, Момчил и Мартин са за топ4, ако гледаме цялостно им представяне и възможности в игрите. 

Ама какви възможности има Мартин? Още когато беше на двойната елиминация трябваше да си ходи вече вкъщи,но е повече от очеизвадно,че продукцията го бута напред. Заедно с Мишо са най-слабите мъже и дори жените могат да ги елиминират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Ама какви възможности има Мартин? Още когато беше на двойната елиминация трябваше да си ходи вече вкъщи,но е повече от очеизвадно,че продукцията го бута напред. Заедно с Мишо са най-слабите мъже и дори жените могат да ги елиминират.

Оставили са го, защото прави скандали. А пък и в последната игра с Оряшкова на пъзелът беше по-добър и се сети. Нея там никаква я нямаше. Понякога май нарочно им дават игри на тези които искат да останат... Въпреки, че е антипатичен са го оставили за топ 8, а наистина ако завърши -3ти..... изобщо не е за топ 3. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , meleto каза:

Оряшкова е на 34??? Мислех, че гони 50 😮 

То и Михаил е 20 годишен, а аз мислех, че гони 35.... Някои са доста състарени и изглеждат по-големи от годините си. Оряшкова още на визитката си май каза, че е 89 набор? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

То и Михаил е 20 годишен, а аз мислех, че гони 35.... Някои са доста състарени и изглеждат по-големи от годините си. Оряшкова още на визитката си май каза, че е 89 набор? 

Е, не. За Мишо бих казал, че е около 25 макс. А Момчил на 26? Мислех, че е 30+. 

Но колкото хора питам казват, че Оряшкова им прилича на 45 годишна :D Не е само в мен проблемът. Просто всички са съгласни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , meleto каза:

Е, не. За Мишо бих казал, че е около 25 макс. А Момчил на 26? Мислех, че е 30+. 

Но колкото хора питам казват, че Оряшкова им прилича на 45 годишна :D Не е само в мен проблемът. Просто всички са съгласни. 

То си е така, има хора които изглеждат по-големи, които са по-младолики, до някъде тия неща са ген.
Според мен пък Момчи си изглежда на 25-26. Всъщност външно той най-много ме кефи :D❤️ 
И какво сега? Рълев или Момчил? Или опит статията да е интересна?

VIHROGON.BG

Момчил печели „Игри на волята“

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

То си е така, има хора които изглеждат по-големи, които са по-младолики, до някъде тия неща са ген.
Според мен пък Момчи си изглежда на 25-26. Всъщност външно той най-много ме кефи :D❤️ 
И какво сега? Рълев или Момчил? Или опит статията да е интересна?

VIHROGON.BG

Момчил печели „Игри на волята“

 

Не знам. Двама се карат - трети печели.

Виолета е направо е супер зле. Наистина е куц кон. Да се маха вече. Чудя се как Мишо и Виктория ще отпаднат тази седмица. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Не знам. Двама се карат - трети печели.

Виолета е направо е супер зле. Наистина е куц кон. Да се маха вече. Чудя се как Мишо и Виктория ще отпаднат тази седмица. 

Аз мисля, че ще отпадне един от тях, защото трябва май да са 8 за да се слеят племената?
Днес сигурно Дунев ще отива на чистилището, защото в рекламата май казаха, че някой отива там когато загуби битката?
Виолета ме кефи! Просто жената има контузия. Лично за мен е интересен участник и трябва да е в топ 8! Имало е къде, къде по-незаслужили през годините за топ 8 или първия който спечели даже не можеше да плува. Така, че с Виолета тази игра е по-интересна! Страхотна е като човек! Знае винаги какво да каже и кога да замълчи. Да остава, че да е по-интересно шоуто. Ако не е Виолета шоуто губи! ❤️ Обожавам я тая жена! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Аз мисля, че ще отпадне един от тях, защото трябва май да са 8 за да се слеят племената?
Днес сигурно Дунев ще отива на чистилището, защото в рекламата май казаха, че някой отива там когато загуби битката?
Виолета ме кефи! Просто жената има контузия. Лично за мен е интересен участник и трябва да е в топ 8! Имало е къде, къде по-незаслужили през годините за топ 8 или първия който спечели даже не можеше да плува. Така, че с Виолета тази игра е по-интересна! Страхотна е като човек! Знае винаги какво да каже и кога да замълчи. Да остава, че да е по-интересно шоуто. Ако не е Виолета шоуто губи! ❤️ Обожавам я тая жена! ❤️ 

И какво ще дири в чистилището преди финалите? Съвсем малоумно звучи. Явно не искат да изгонят никого от капитаните и ще ги бутат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

И какво ще дири в чистилището преди финалите? Съвсем малоумно звучи. Явно не искат да изгонят никого от капитаните и ще ги бутат. 

Ами не знам дали гледа рекламите снощи за епизода днес, но Димо говореше за чистилище? Може би този който загуби отива там? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, знаеха, че Мартин ще го дотътрят до финала и му пуснаха "подаръка" преди да изхвърчи. Вероятно скоро ще му резнат главата. Както стана при Гатьо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Естествено, знаеха, че Мартин ще го дотътрят до финала и му пуснаха "подаръка" преди да изхвърчи. Вероятно скоро ще му резнат главата. Както стана при Гатьо.

Дали? Може и топ 7 който имаме тук да е верен? Следващия отпаднал се чудя дали наистина ще е Михаил? Тоест 8-мо място? Я да видим.
Финалът е в Петък - 1 декември от 20 до 23 часа.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Естествено, знаеха, че Мартин ще го дотътрят до финала и му пуснаха "подаръка" преди да изхвърчи. Вероятно скоро ще му резнат главата. Както стана при Гатьо.

Мартин е на 3то място! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.BGDNES.BG

Нов тежък удар понесоха двамата най-одумвани участници в "Игри на волята" - Мартин Елвиса и Виолета. Този път атаката срещу тях дойде от последната напуснала риалити формата Виктория. В петък секси мацката отпадна от Михаил и пропусна да влезе в големите финалите. "Най-големият предател е Мартин. Той играеше с всички, но накрая се...

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искрено се надявам информацията че Мартин завършва на трето място да не е вярна. За мен топ 8 трябва да е ето така

8.Михаил

6,7.Виолета/Мартин

5.Денислава

4.Дунев

3.Мастагарков

2.Момчил

1.Рълев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кого ли ще номинират в Понеделник? Дали пък няма вота да е положителен, ако ще ходи Михаил на номЕнация и да е събрал най-малко гласове? 
Защото, щом Мартин има имунитет, Рълев е номиниран, а той 100% ще спечели срещу когото и да е.... ако вота е положителен, логично е Денислава да посочи като фаворит Виолета, съответно и обратното... Момчил ще събере и той гласове, ще подкрепи и Дунев.... и така Михаил остава без гласове или навярно, най-много с 1 глас..... което означава - номЕнация за него и Рълев го праща вкъщи. Май така ще стане?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Благо е страшно куха лейка. Никакъв топ 3 няма да види. После що се носи слава на футболистите. Купи си гласове за съвета, Мишо го стреля и той първосигнално му отвърна. Не стреля срещу Виолета. За какво харчиш ? За какво трупаш грошове? Интелектуалният му багаж е прекалено малък. Рълев го пръсна на арената. 

Ето как Мартин ще влезе в топ 3. Просто като изключим Момчил и Рълев, всички останали финалисти са облак под налягане. Куха история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Тоя Благо е страшно куха лейка. Никакъв топ 3 няма да види. После що се носи слава на футболистите. Купи си гласове за съвета, Мишо го стреля и той първосигнално му отвърна. Не стреля срещу Виолета. За какво харчиш ? За какво трупаш грошове? Интелектуалният му багаж е прекалено малък. Рълев го пръсна на арената. 

Ето как Мартин ще влезе в топ 3. Просто като изключим Момчил и Рълев, всички останали финалисти са облак под налягане. Куха история.

То беше ясно, че Михаил снощи ще излезе.
Значи за сега това което знаем е:
1.Рълев
2.Момчил
3.Мартин
4.Мастагарков
5.Денислава
6.Дунев
7.Виолета

Иначе Виолета поне влага мисъл в играта си! Мастагарков е прекалено наивен и добър, така изглежда!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

То беше ясно, че Михаил снощи ще излезе.
Значи за сега това което знаем е:
1.Рълев
2.Момчил
3.Мартин
4.Мастагарков
5.Денислава
6.Дунев
7.Виолета

Иначе Виолета поне влага мисъл в играта си! Мастагарков е прекалено наивен и добър, така изглежда!

Някъде четох, че 5 е Дунев, а 6 Денислава. Има логика - първо всички стрелят Виолета. После и дъщерята. Реално всички ще се обединят. Мартин има да си връща, тъй че Денислава е следващата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...