Jump to content

Игри на волята 5


Препоръчани коментари

преди 2 минути, meleto каза:

Някъде четох, че 5 е Дунев, а 6 Денислава. Има логика - първо всички стрелят Виолета. После и дъщерята. Реално всички ще се обединят. Мартин има да си връща, тъй че Денислава е следващата.

Да, може и така да е. Мен Виолета повече ме кефи от Денислава, директна е, умее да прави коалиции. Явно топ 5 ще е само мъже :D :D :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, xroflx9 каза:

Голяма грешка от Виолета,Рълев и Денислава че вчера си профукаха грошовете. Любимка ми е Вили,но днес ще изгори.

И на мен така :( От жените ми е най. От мъжете Рълев и Момчи, Мастагарков също ме кефи 
За грошовете нямаше смисъл да ги харчат така. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денислава ми е супер анти. Не мога да разбера какво му харесват на Мартин във ФБ. Вярно, хитър е, но е кофти личност. Всички го номинираха с причина. Да, куцият кон трябва да си ходи..., но поне ги въртеше на малкия си пръст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, meleto каза:

Денислава ми е супер анти. 

Участваше и в сезон на "Един за друг" с бившият й приятел - Дани.
Майка й повече ми харесва като човек и характер. Това поведение за да оцелееш и да си изградиш такава стратегия не го одобрявам, но всеки си има неговите начини. На мен също подобни неща са ми анти. За самата нея като играч - справя се, като човек обаче ми идва малко двойна играта. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Участваше и в сезон на "Един за друг" с бившият й приятел - Дани.
Майка й повече ми харесва като човек и характер. Това поведение за да оцелееш и да си изградиш такава стратегия не го одобрявам, но всеки си има неговите начини. На мен също подобни неща са ми анти. За самата нея като играч - справя се, като човек обаче ми идва малко двойна играта. 

Абсолютно. Виолета е топ, но Денислава... като се върна Мартин не посмя да му каже в очите, това което каза на останалите за него в племето. Жалка работа. Толкова обичаше Мишенцето, а една крокодилска сълза не пророни за него. И в игрите не е нищо особено. Една Виктория беше по-комплексна. Естествено ако сравняваме Виолета и Денислава, дъщерята е по-добра, освен в силовите компоненти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама наистина доскоро всички плюеха Мартин,а сега едвам се виждат отрицателни коментари. Какво се случи? Още не съм изгледал днешния епизод,но знам че Виолета отпада. Интересно ми е дали от продукцията пак са помагали на Мартин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Ама наистина доскоро всички плюеха Мартин,а сега едвам се виждат отрицателни коментари. Какво се случи? Още не съм изгледал днешния епизод,но знам че Виолета отпада. Интересно ми е дали от продукцията пак са помагали на Мартин.

Според мен мразят Виолета и оттам идва подкрепата за Мартин. Сега като останаха без нея очаквам да го нахейтят. Освен това се дразнят, че стигнаха до финал куц кон, дъщерята на куция кон и един Дунев, дето печели битки само като има предимство. 

И Мартин използва слабите звена, за да натърти, че не заслужават финал. Сега, ясно е, че Мартин е умен и реално той говори това, което мисли зрителят. И затова го подкрепят. 

И да, по-добър е от Дунев. Мастагарков е по-тъп със сигурност. Реално си е топ 3, както и да го погледнеш. 

Ще е епично Рълев срещу Момчил, макар че първият е по-пъргав и по-лек. Струва ми се ще изяде Момчил, който само с интелектуалните игри изпъква повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Виолета изигра социалната игра много по-добре и интелигентно  от Мартин. Те затова и не се понасяха,защото играят по един и същ начин. С тази разлика че Виолета беше по-директна,а Мартин е по-манипулативен.

Изгледах днешния епизод. Още като видях препятствията ми стана ясно че Виолета няма шанс. За мен е глупаво от продукцията да дават трасета,за които е ясно че някой от играчите не може да минава. А и толкова ли са закъсали откъм липса на идеи,че рециклират игри от началото на сезона?

То така или иначе слуховете са че Мартин завършва трети. След отпадането на любимката ми за мен вече е важно вечно надъхващия се Момчил да бъде унижен от Рълев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

За мен Виолета изигра социалната игра много по-добре и интелигентно  от Мартин. Те затова и не се понасяха,защото играят по един и същ начин. С тази разлика че Виолета беше по-директна,а Мартин е по-манипулативен.

Изгледах днешния епизод. Още като видях препятствията ми стана ясно че Виолета няма шанс. За мен е глупаво от продукцията да дават трасета,за които е ясно че някой от играчите не може да минава. А и толкова ли са закъсали откъм липса на идеи,че рециклират игри от началото на сезона?

То така или иначе слуховете са че Мартин завършва трети. След отпадането на любимката ми за мен вече е важно вечно надъхващия се Момчил да бъде унижен от Рълев.

И за мен Виолета изигра много по-добре играта от тоя манипулатор! Харесвам адски много директни хора с такъв остър език! Не понасям лицемерието, а дъщеря й ми се струва една идея такава, че и подмазвачка! Виолета беше номер 1 в социалната игра! Разказа им играта! И тя диктуваше повече коалиции, не Мартин, който ми се струва и интригант, за да бъдат нещата в негова полза!

За препятствията щях да напиша същото! Те ПЕРФЕКТНО знаеха , че тя е контузена и това я затруднява! ИГРАТА БЕШЕ НАПРАВЕНА ТАКА, ЧЕ МАРТИН ДА СПЕЧЕЛИ! Подчертавам с дебели букви! Тези гъбки можеха да ги пропуснат! Точно те я забавиха и те знаеха това!!! Равнопоставени щяха да са силите ако бяха дали НЕЩО в което и Мартин и Виолета са силни или пък нещо трудно и за двамата! Можеше да има пъзел, можеше да има баланс, а също и нещо силово плюс люлката на смъртта. Няма лошо! Беше по-точна от Мартин при хвърляне на торбичките. Иначе за първи път се справя толкова добре с гъбките. Това показва ВОЛЯ! Когато човек иска - може да го направи.
На мен и Рълев и Момчил са ми любимци, така, че за мен важното е, че двамата са на финал. Но най-важно по мое мнение винаги е било САМО първото място. Напълно го заслужава Рълев! Винаги е бил от най-добрите, а в началото го имаха за бушон. Най-много обичам така да подценяват някого, а той да им покаже, че всъщност е най-добър!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

И за мен Виолета изигра много по-добре играта от тоя манипулатор! Харесвам адски много директни хора с такъв остър език! Не понасям лицемерието, а дъщеря й ми се струва една идея такава, че и подмазвачка! Виолета беше номер 1 в социалната игра! Разказа им играта! И тя диктуваше повече коалиции, не Мартин, който ми се струва и интригант, за да бъдат нещата в негова полза!

За препятствията щях да напиша същото! Те ПЕРФЕКТНО знаеха , че тя е контузена и това я затруднява! ИГРАТА БЕШЕ НАПРАВЕНА ТАКА, ЧЕ МАРТИН ДА СПЕЧЕЛИ! Подчертавам с дебели букви! Тези гъбки можеха да ги пропуснат! Точно те я забавиха и те знаеха това!!! Равнопоставени щяха да са силите ако бяха дали НЕЩО в което и Мартин и Виолета са силни или пък нещо трудно и за двамата! Можеше да има пъзел, можеше да има баланс, а също и нещо силово плюс люлката на смъртта. Няма лошо! Беше по-точна от Мартин при хвърляне на торбичките. Иначе за първи път се справя толкова добре с гъбките. Това показва ВОЛЯ! Когато човек иска - може да го направи.
На мен и Рълев и Момчил са ми любимци, така, че за мен важното е, че двамата са на финал. Но най-важно по мое мнение винаги е било САМО първото място. Напълно го заслужава Рълев! Винаги е бил от най-добрите, а в началото го имаха за бушон. Най-много обичам така да подценяват някого, а той да им покаже, че всъщност е най-добър!

Според мен на този етап няма значение каква е битката. Щом са в топ 8  трябва да могат да правят всички компоненти. Другото е оправдание. Дали заради травмите, Виолета е най-зле от всички и просто трябваше да си ходи.

Реално и аз я харесвам и ако не беше тя, тоя сезон щеше да е доста тъпичък. Мартин също има роля. Както се вижда това бяха двамата души, около които се движеше всичко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, meleto каза:

Според мен на този етап няма значение каква е битката. Щом са в топ 8  трябва да могат да правят всички компоненти. Другото е оправдание. Дали заради травмите, Виолета е най-зле от всички и просто трябваше да си ходи.

Реално и аз я харесвам и ако не беше тя, тоя сезон щеше да е доста тъпичък. Мартин също има роля. Както се вижда това бяха двамата души, около които се движеше всичко. 

Без нея този сезон наистина нямаше да е същия! Така, че да се благодарят, че имаше толкова добър играч с перфектна социална игра и ПЕРФЕКТЕН изказ, език! Знаеше кога да говори, знаеше кога да си мълчи. Изобщо, много я харесвам! Тези, които не ги кефи, явно обичат да чуват само хубавото или предпочитат да ги лъжат! Да, но точно такъв трябва да е един човек - прям! Виолета направи сезона много по-интересен! Все тая по-силна или по-слаба от Мартин! Заслужаваше топ 5 поне, само заради социалната си игра и добрите стратегии! Жалко, че не дадоха игра в която ТЯ да бутне Мартин, а също и тия насрани гащи - Дунев! Айде, моля ти се! Ще ми се сърди, че го пращат на елиминации. Ами щом толкова НЕ ИСКАШ да те номинират, какво правиш там, дядо? Целият свят му е крив когато го номинират, а спечели ли е най-щастливият.
Да не говорим, че беше по-слаб и от Крум и от Калоян. Ако Момчил не му беше дал преднина, щеше да отпадне на 12-то място от Калоян още. Момчил е този заради когото Дунев ще е в топ 5! ДА БЛАГОДАРИ! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Без нея този сезон наистина нямаше да е същия! Така, че да се благодарят, че имаше толкова добър играч с перфектна социална игра и ПЕРФЕКТЕН изказ, език! Знаеше кога да говори, знаеше кога да си мълчи. Изобщо, много я харесвам! Тези, които не ги кефи, явно обичат да чуват само хубавото или предпочитат да ги лъжат! Да, но точно такъв трябва да е един човек - прям! Виолета направи сезона много по-интересен! Все тая по-силна или по-слаба от Мартин! Заслужаваше топ 5 поне, само заради социалната си игра и добрите стратегии! Жалко, че не дадоха игра в която ТЯ да бутне Мартин, а също и тия насрани гащи - Дунев! Айде, моля ти се! Ще ми се сърди, че го пращат на елиминации. Ами щом толкова НЕ ИСКАШ да те номинират, какво правиш там, дядо? Целият свят му е крив когато го номинират, а спечели ли е най-щастливият.
Да не говорим, че беше по-слаб и от Крум и от Калоян. Ако Момчил не му беше дал преднина, щеше да отпадне на 12-то място от Калоян още. Момчил е този заради когото Дунев ще е в топ 5! ДА БЛАГОДАРИ! 

Реално Дунев и Денислава не са за топ 4 със сигурност. Правилните хора стигнаха. Крум и Цецо бяха най-големите жертви. И двамата смятам бяха по силни от Мастагарков.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Реално Дунев и Денислава не са за топ 4 със сигурност. Правилните хора стигнаха. Крум и Цецо бяха най-големите жертви. И двамата смятам бяха по силни от Мастагарков.

Чак от Мастагарков, не мисля. Но бяха по-силни от Дунев и Денислава. 
Мастагарков ако е след Мартин, наистина....... тоя си е изиграл доста добре картите, а се е подготвял само 2 месеца, до колкото знам?
По-скоро ми се иска Мастагарков да е преди Мартин, но то все едно. А Рълев категорично за мен е най-силният участник от всички 5 сезони общо насам! По-силен е от другите победители! От първия няма какво да се коментира, там печелеха с гласове - по-добър е, от Алекса е МНОГО по-добър, от Андрей също даже е по-добър и от Милен, тъй като видяхме в последната битка, че падна, колкото и да ми беше фаворит преди. Просто Рълев е най-добрият играч за мен стъпвал изобщо в "Игри на волята"! Момчил също е един от най-добрите! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Това още не съм го гледал. Много смешно са гримирали Мишо :D 

Аз не ги и гледам, само предаванията. Всъщност, изглежда добре. Чак пък смешно. Личи си, че има гланц.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз не ги и гледам, само предаванията. Всъщност, изглежда добре. Чак пък смешно. Личи си, че има гланц.

E, виж как са размазали под дясното му око :D Може да е плакал преди ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

АХАХАХАХАХАХХАХААХАХАХА Мартин - ПОБЕДИТЕЛ! Представяте ли си наистина да се случи така?

MOZACHE.COM

"Игри на волята" 5 е на финалната права и уж всичко вече е ясно, победителя се знае още от септември, като написаното в тази статия се смята за спойлер и

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DevilWish каза:

АХАХАХАХАХАХХАХААХАХАХА Мартин - ПОБЕДИТЕЛ! Представяте ли си наистина да се случи така?

MOZACHE.COM

"Игри на волята" 5 е на финалната права и уж всичко вече е ясно, победителя се знае още от септември, като написаното в тази статия се смята за спойлер и

 

Според мен са наредили по една кула за финалистите и пише Победител на всяка. И може би победителят ще резне другите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Според мен са наредили по една кула за финалистите и пише Победител на всяка. И може би победителят ще резне другите?

Може би топ 3 които са се състезавали са имали такива неща. Това е просто някакъв трик. Според мен Рълев е победителя. След малко го пускаме, да видим какви изненади пък ще има днес? Едва ли нещо може да ме изуми. Ясно е, че Денислава отпада.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Поредното очеизваждащо бутане на Мартин от продукцията🤡. Дано някоя от клетвите на Емануела да го хване! Аман!

Утре финала ни е предсказуем.... Никакви изненади. И с тези реклами кого заблуждават? Все едно не беше ясно, че Мартин ще спечели. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Всичко с тая ръка беше театър. Толкова да е фейк всичко.

Не смея да твърдя подобно нещо. Със здраве по никакъв начин не е редно да се спекулира..... Да, може някои игри да са нагласени и да са направени да спечели един или друг, но това не го допускам. А и самият Дунев твърдеше по едно време, че от самото начало Мартин се е оплаквал от тази ръка? Склонен съм да вярвам на това, а и у дома чак го съжалиха тоя път... :D По принцип трябваше да се прекъсне, не е редно да се рискува здравето на играча. Изобщо тези неща и контузии не трябва да се допускат. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...