Jump to content

Игри на волята 5


Препоръчани коментари

преди 11 часа , meleto каза:

СУПИР е. СМЕИТИ МУ СЪ АМА ТОВА Е ПЕНИо.

:D :D :D 
Кой мислите, че днес ще отпадне?

Дано днес Виолета влезе в племената. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Става интересно. Значи Крум няма да е на финал както се е говорило. Очаквах го. Егати преднината имаше Дунев и в двете битки.
 

WWW.BGDNES.BG

Момчил преобърна играта в "Игри на волята"! Лидерът на Старейшините взе решение, с което да изпрати един от най-дразнещите участници в другото племе. Това стана факт, след като Момчил загуби залога при традиционните кастинг битки. В спор на място в следващ сезон се впуснаха Зорница от миналия сезон и Изабела

Кеф! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Става интересно. Значи Крум няма да е на финал както се е говорило. Очаквах го. Егати преднината имаше Дунев и в двете битки.
 

WWW.BGDNES.BG

Момчил преобърна играта в "Игри на волята"! Лидерът на Старейшините взе решение, с което да изпрати един от най-дразнещите участници в другото племе. Това стана факт, след като Момчил загуби залога при традиционните кастинг битки. В спор на място в следващ сезон се впуснаха Зорница от миналия сезон и Изабела

Кеф! :D 

Крум си е сравнително слаб, видя се, че издръжливостта му куца, а не нервността. Щеше да отпадне доста по-рано, но продукцията го върна. Реално Дуньо просто чакаше Крум да го настигне на пъзела. Често забелязвам, че правят този номер, за да има интрига, че някой някого настига. Реално Дуньо пак мина във втора редица. Тъкмо го гласяха да си харчи жълтици, инструктираха го цели два пъти, че трябва да номинира Мартин и пак се размина, което ме навежда на мисълта, че скоро ще си ходи. Вече няма за какво да го държат. 

При червените вероятно ще пратят Мартин на номинации. Не вярвам да е с имунитет, а Рълев едва ли е тъп да хвърли на кучетата коалицията си. И вероятно битката ще е между Момчил-Мартин или Мартин-Дуньо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Крум си е сравнително слаб, видя се, че издръжливостта му куца, а не нервността. Щеше да отпадне доста по-рано, но продукцията го върна. Реално Дуньо просто чакаше Крум да го настигне на пъзела. Често забелязвам, че правят този номер, за да има интрига, че някой някого настига. Реално Дуньо пак мина във втора редица. Тъкмо го гласяха да си харчи жълтици, инструктираха го цели два пъти, че трябва да номинира Мартин и пак се размина, което ме навежда на мисълта, че скоро ще си ходи. Вече няма за какво да го държат. 

При червените вероятно ще пратят Мартин на номинации. Не вярвам да е с имунитет, а Рълев едва ли е тъп да хвърли на кучетата коалицията си. И вероятно битката ще е между Момчил-Мартин или Мартин-Дуньо.

Рълев е лоялен и съм сигурен, че не би предал коалицията си. Аз Виолета я харесвам също.
За Мартин прочетох преди време, че го пращат в Гладиатори - както и стана и там постоянно ще го номинират. Фактически, сега той ще е на ножа.
Аз бях останал с впечатление, че Крум е силен играч, но си обърка сметките и то сериозно. Иначе не ми е бил от най-симпатичните.
Рълев може би ще спечели Игрите. Иначе на финал искам да видя Момчил, Рълев, Виолета.... Оряшкова също ми е симпатична. За другите - все тая. Мартин го държат, защото е интригант. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Рълев е лоялен и съм сигурен, че не би предал коалицията си. Аз Виолета я харесвам също.
За Мартин прочетох преди време, че го пращат в Гладиатори - както и стана и там постоянно ще го номинират. Фактически, сега той ще е на ножа.
Аз бях останал с впечатление, че Крум е силен играч, но си обърка сметките и то сериозно. Иначе не ми е бил от най-симпатичните.
Рълев може би ще спечели Игрите. Иначе на финал искам да видя Момчил, Рълев, Виолета.... Оряшкова също ми е симпатична. За другите - все тая. Мартин го държат, защото е интригант. 

Според мен най-умни са Мартин, Момчил и Виолета. За силни... Момчил и... да речем Мастагарков. Но Благо видяхме, че е доста зле интелектуално. Пролича си, когато играха с Момчил и трябваше да помни. Пълен блокаж. Това, че веднъж нареди пъзел, който е гледал от предни сезони не значи много. 

Виолета е слаба на целене и точност. Мартин е нервак в изометрията. Момчил е най-комплексен. Поне така виждам. Като цяло във всички компоненти е развит. 

Рълев го надценяваме. Очаквам да излезе по мед причини. Това коремен мускул да прецакаш и то да се гърчиш на пода,... че той какво и колко може да играе оттук насетне? Рълев е като Мартин физически, но умствено не е чак толкова. Ако го превъзхожда е на изометрия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Според мен най-умни са Мартин, Момчил и Виолета. За силни... Момчил и... да речем Мастагарков. Но Благо видяхме, че е доста зле интелектуално. Пролича си, когато играха с Момчил и трябваше да помни. Пълен блокаж. Това, че веднъж нареди пъзел, който е гледал от предни сезони не значи много. 

Виолета е слаба на целене и точност. Мартин е нервак в изометрията. Момчил е най-комплексен. Поне така виждам. Като цяло във всички компоненти е развит. 

Рълев го надценяваме. Очаквам да излезе по мед причини. Това коремен мускул да прецакаш и то да се гърчиш на пода,... че той какво и колко може да играе оттук насетне? Рълев е като Мартин физически, но умствено не е чак толкова. Ако го превъзхожда е на изометрия.

Според мен няма да излезе по мед. причини. И да, за Мастагарков забравих... и него искам да видя на финал с Момчил, Виолета и Рълев.
Мартин е силен на някои игри, но е нервак.... Дунев пък печели с огромни преднини както ще се повторя... Въобще топ 10 си му е комплимент. Денислава (на Виолета) също е силна. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Според мен няма да излезе по мед. причини. И да, за Мастагарков забравих... и него искам да видя на финал с Момчил, Виолета и Рълев.
Мартин е силен на някои игри, но е нервак.... Дунев пък печели с огромни преднини както ще се повторя... Въобще топ 10 си му е комплимент. Денислава (на Виолета) също е силна. 

То в момента има много случайно останали: Оряшкова, Теодора, Михаил. 

Чак тогава трябва да гърмят: Виолета, Дунев и Виктория.

После: Денислава, Мартин и Мастагарков

И накрая Рълев и Момчил

За мен обективно

  1. Момчил
  2. Рълев
  3. Мастагарков
  4. Мартин
  5. Денислава
  6. Дунев
  7. Виктория
  8. Виолета
  9. Михаил
  10. Оряшкова
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

То в момента има много случайно останали: Оряшкова, Теодора, Михаил. 

Чак тогава трябва да гърмят: Виолета, Дунев и Виктория.

После: Денислава, Мартин и Мастагарков

И накрая Рълев и Момчил

За мен обективно

  1. Момчил
  2. Рълев
  3. Мастагарков
  4. Мартин
  5. Денислава
  6. Дунев
  7. Виктория
  8. Виолета
  9. Михаил
  10. Оряшкова

Момчил и Рълев са ми на кантар в момента. След тях Мастагарков и Виолета. 
При евентуални следващи номЕнации може Мартин да го изправят срещу Дунев :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Момчил и Рълев са ми на кантар в момента. След тях Мастагарков и Виолета. 
При евентуални следващи номЕнации може Мартин да го изправят срещу Дунев :D 

Харесвам Виолета, но не е добра на много компоненти. Понякога се дъни с пъзелите. Почти винаги е скарана с точността. Сила и изометрия - ок. Денислава и Виктория са по-комплексни от нея. Реално Виолета е с прекрасен език и затова стигна толкова напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Харесвам Виолета, но не е добра на много компоненти. Понякога се дъни с пъзелите. Почти винаги е скарана с точността. Сила и изометрия - ок. Денислава и Виктория са по-комплексни от нея. Реално Виолета е с прекрасен език и затова стигна толкова напред.

Много ме кефи, че е директна. Не съм сигурен за пъзелите дали не го прави защото е срещу дъщеря си... Виктория също е много добра. Като цяло от останалите там всеки има нещо на което е силен, но за мен Момчил и Рълев са най-комплексни както и ти казваш.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднъж да съм сравнително съгласен с Мелето. Иначе Момчил много се надъхва и е доста дразнещ. Много искам баш на финала някой да го бие и да се насере.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Веднъж да съм сравнително съгласен с Мелето. Иначе Момчил много се надъхва и е доста дразнещ. Много искам баш на финала някой да го бие и да се насере.

Да, но на фона всички други дразнители е ок. Само Рълев са го запазили за сега, като образ, но и не се знае какво ще избълва с идването на Мартин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , THE IIconic каза:

Тази седмица отпадат Теодора на капитанската срещу Денислава и Оряшкова на елиминация в Петък

Знаех си, очаквах Теодора да е следващата.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , THE IIconic каза:

received_2636854663133509.jpeg

Супер за 1-во и 2-ро място, на мен горе-долу са ми равни двамата ❤️ Кефя се, че Крум го няма в топ 10. Мастагарков само ми се иска да е преди Мартин. И Виолета и Денислава преди Дунев.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е лошо да си неграмотен. Оряшкова вика - що нямало буквата Я. Ами Ори, първата дума Втория трябва да е членувано в 99% от случаите, и както почна е подлог, ако ще е, ще е вторият. Амиии, по-слаба е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , meleto каза:

А тая седмица?

Е, недей. Всичко ще е предвидимо така. 
В началото се говореше, че ще са Рълев, Мастагарков и Крум, но така е по-добре топ 7.
8 и 9 място ясно , че е за Виктория и Михаил. Предполагам, че тази седмица няма да има директни капитански елиминации. За да има топ 8 и да се слеят племената сигурно ще има само номЕнации в петък и един от тези двамата ще си тръгне. Сигурно ако Гладиатори загубят ще пратят Мартин, а другите ще пратят Виктория (в краен случай Михаил) или ако загубят само те, тях двамата и ще си отиде един. Но мисля, че капитанската няма да е директно отпадане.
Нека не знаем, че снощи като го гледахме от една седмица казвам отива си Теодора, после Оряшкова и всички у дома "Е, така не е интересно, ти знаеш" :D На някои места си пише, а и нали тук си обсъждаме понякога.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Много тъпо. Трябваше да изгърмят някой ключов играч, за да е интересно.

Както стана с Крум :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Много тъпо. Трябваше да изгърмят някой ключов играч, за да е интересно.

Мастагарков, Момчил, Дунев и Мартин от останалите не мога да ги гледам. Фаворити са ми Рълев, Мишо. Виолета и Денислава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...