Jump to content

Игри на волята 5


Препоръчани коментари

преди 5 минути, DevilWish каза:

Не смея да твърдя подобно нещо. Със здраве по никакъв начин не е редно да се спекулира..... Да, може някои игри да са нагласени и да са направени да спечели един или друг, но това не го допускам. А и самият Дунев твърдеше по едно време, че от самото начало Мартин се е оплаквал от тази ръка? Склонен съм да вярвам на това, а и у дома чак го съжалиха тоя път... :D По принцип трябваше да се прекъсне, не е редно да се рискува здравето на играча. Изобщо тези неща и контузии не трябва да се допускат. 

А да не коментирам, че Мартин плюеше Виолета, че е куц кон, а драпа за финала, а сега той прави същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

А да не коментирам, че Мартин плюеше Виолета, че е куц кон, а драпа за финала, а сега той прави същото.

Както и Рълев се изрази, това са неща, които рано или късно се връщат. При него сигурно е имало почти моментален ефект. За това много трябва да се внимава какво точно се говори и със здравето не трябва да има намеци и подигравки. Точно от това определение тръгва всичко. Моето мнение е същото. Не е приятно, но е факт и го видяхме на арената. Видимо не се чувстваше комфортно. Да, браво, че не се отказа (въпреки че трябваше). А относно Денислава, тя имаше огромна преднина..... там с играта на думи не очаквах да се изложи така. Мартин какъвто и да е, има акъл, не може да се отрече, че е умен, въпреки някои неприятни черти от характера си. Като цяло, за човек който се е подготвял само 2 месеца е доста добре.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DevilWish каза:

По принцип трябваше да се прекъсне, не е редно да се рискува здравето на играча. Изобщо тези неща и контузии не трябва да се допускат. 

Но го допуснаха и аз вярвам, че причината в такива случаи е, че на някои от участниците анаграмите са им били подшушнати и знаят, че когато докуцукат до тях, ще си вземат победата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kristi каза:

Но го допуснаха и аз вярвам, че причината в такива случаи е, че на някои от участниците анаграмите са им били подшушнати и знаят, че когато докуцукат до тях, ще си вземат победата.

Да, аз също на абсолютно същото мнение. Все пак той призна, че Денислава е била по-добра на трасето. Предполагам, че ако не се беше случило това с ръката, той щеше да я води.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакван финал. Разликата беше, че Мастагарков е на 5-то място, Дунев - 4-то.
Накрая много се смях като гледахме как Мартин си почива, а Рълев тича, яко газ. :D Заслужена победа! Браво! Рълев и Момчил - задължително в All stars! Рълев категорично е най-комплексният и най-добрият от всичките 5 сезона общо! Момчил също е поне в топ 3 на най-добрите! 
И още нещо, което тези дни и аз ще изгледам:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен на финал предимствата са недопустими. Само като тръгнаха снощи... пълен хаос. Всеки си минава своите неща, един пропуска едно, друг - друго - много неравностойно... Спрях да гледам още като отпадна Мастагарков, за мен той си е победител - цял сезон беше на пангара и излезе супер корав и възпитан в същото време, а Дуньо го пазеха и той цупеше, като взеха да го номинират...

Разбира се, има си риалити елемент, продукцията си нагласяше и игрите - там работят и психолози и знаят кой на какъв компонент ще е силен или ще се издъни, така натириха и Виктория заради змейката - а тя беше супер силна и поне за мен другият фаворит, от жените.

Момчил честичко мамеше, и не само той.. Като си силен, разчитай си на силите и не хитрувай. Тия с коалицийките също не са ми ок като хора, но това е игра и схемите са допустими. Иначе Мартин нямаше да види финал.

Мастагарков нямаше ли някакви саби... кога по-точно ги използва, аз такъв момент не видях? И на Момчил беше тъпо да му взимат половината грошове заради някакви залагания - беше си ги спечелил, както и ще да е, и не трябваше да му ги отнемат... само защото Стратимир нарочно падна - за да прецака залагането.

Като цяло и интересен, и безинтересен сезон, зависи. Много от битките вече са изтъркани, трасета, уреди... дано за догодина подберат нова концепция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

 

Мастагарков нямаше ли някакви саби... кога по-точно ги използва, аз такъв момент не видях? И на Момчил беше тъпо да му взимат половината грошове заради някакви залагания - беше си ги спечелил, както и ще да е, и не трябваше да му ги отнемат... само защото Стратимир нарочно падна - за да прецака залагането.

Като цяло и интересен, и безинтересен сезон, зависи. Много от битките вече са изтъркани, трасета, уреди... дано за догодина подберат нова концепция.

Мастагарков нямаше саби. Мисля, че на него или на Момчил ги бяха предложили, но те отказаха. Саби имаше Рълев и още едно предимство, което така и не използва.
За психолозите си прав, така се подбират игрите когато искат някой да отпадне, но за мен 1-во и 2-ро място си бяха напълно честни. Въпреки всичко, Мастагарков много заби на тая змейка, ако играта беше силова имаше шанс за топ 3. И аз го харесвах. Просто играта беше така направена, че Мартин да бъде в тройката, видиш ли, защото не е спортист и искаха да покажат едва ли не, че и човек който не се занимава професионално има шанс да спечели. Тия неща са ясни.
За битките и аз мисля като теб, не е нужно да повтарят едни и същи неща, няма изненади.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Мастагарков нямаше саби. Мисля, че на него или на Момчил ги бяха предложили, но те отказаха. Саби имаше Рълев и още едно предимство, което така и не използва.
За психолозите си прав, така се подбират игрите когато искат някой да отпадне, но за мен 1-во и 2-ро място си бяха напълно честни. Въпреки всичко, Мастагарков много заби на тая змейка, ако играта беше силова имаше шанс за топ 3. И аз го харесвах. Просто играта беше така направена, че Мартин да бъде в тройката, видиш ли, защото не е спортист и искаха да покажат едва ли не, че и човек който не се занимава професионално има шанс да спечели. Тия неща са ясни.
За битките и аз мисля като теб, не е нужно да повтарят едни и същи неща, няма изненади.

Имаше нещо Мастагарков, нали го пращаха 100 пъти с цел да го елиминират... и нещо му дадох освен грошове, но не видях да го използва при гласуванията... то нямаше и смисъл, де.

Да, аз затова казвам, че знаят кой къде ще се препъне... а и другите като стартираха с преференции... беше ясно - имаше изтекла информация за подредбата на финала още преди месеци и не се учудих. Но ми прави впечатление, че колкото и да съм гледал минали сезони, някои участници вече ги позабравям. Така чее... всяко чудо за 3 дни.

След тоя ол старс догодина трябва да сменат доста профила на формата. Примерно, стопанства и резиденции, реки, да няма, а нещо съвсем различно. Пак да си има битки и всичко, но с нова визия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цвети, Крум, Виктория бяха готини участници... ама рано-рано отпаднаха, Крум сам си изяде главата, а можеше да се разбере с Виолета и да дръпне и по-напред...

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 месеца чаках и най-сетне се случи това,за което нямах търпение-Рълев  унижи повярвалия си Момчил.

Видя се и истинското ниво на Мартин. Битка с мъже и без възможност за помощ от продукцията и го отнесоха като куцо пиле домат. Двамата с Вили трябваше да си тръгнат един след друг.

Иначе фаворит си ми остават Виолета и Рълев. Само за Цецо мисля че заслужаваше да стигне по-напред в играта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Имаше нещо Мастагарков, нали го пращаха 100 пъти с цел да го елиминират... и нещо му дадох освен грошове, но не видях да го използва при гласуванията... то нямаше и смисъл, де.

Да, аз затова казвам, че знаят кой къде ще се препъне... а и другите като стартираха с преференции... беше ясно - имаше изтекла информация за подредбата на финала още преди месеци и не се учудих. Но ми прави впечатление, че колкото и да съм гледал минали сезони, някои участници вече ги позабравям. Така чее... всяко чудо за 3 дни.

След тоя ол старс догодина трябва да сменат доста профила на формата. Примерно, стопанства и резиденции, реки, да няма, а нещо съвсем различно. Пак да си има битки и всичко, но с нова визия.

Имаше допълнителни гласове докато е капитан, но той нямаше кога да ги ползва. Реално като беше капитан не ходиха на съвет,  а след това не е имал тази възможност. Реално във финалната битка имаше и сила, на която е силен, но и други компоненти. В началото още нямаше ли игра, която Димо наричаше "гъбките на Мастагарков", той още от първите игри забиваше на тях. Толкова си може. А и видяхме, че дори Дунев го мина.

преди 1 час , adorable каза:

Цвети, Крум, Виктория бяха готини участници... ама рано-рано отпаднаха, Крум сам си изяде главата, а можеше да се разбере с Виолета и да дръпне и по-напред...

Крум направи много грешки. Осакати племето си с жените, които избра, за да си го върне на другата коалиция в Гладиаторите. Със сигурност имаше потенциал за повече. Обаче има една приказка за патка дето мислила, мислила, мислила и накрая умряла. И той така. 

преди 9 минути, xroflx9 каза:

3 месеца чаках и най-сетне се случи това,за което нямах търпение-Рълев  унижи повярвалия си Момчил.

Видя се и истинското ниво на Мартин. Битка с мъже и без възможност за помощ от продукцията и го отнесоха като куцо пиле домат. Двамата с Вили трябваше да си тръгнат един след друг.

Иначе фаворит си ми остават Виолета и Рълев. Само за Цецо мисля че заслужаваше да стигне по-напред в играта.

Виолета си го каза - Мартин нямаше истински силови битки. Вечно биеше на изометрия и интелектуални игри. Накрая се видя, че не става за нищо. Ако не беше такава предпоследната игра, нямаше да види трето място. ЗАбелязахте ли, че нямаше нищо с ръце, щото е куц кон. Бутаха си го.

Също както бутаха и Виолета. Просто те направиха този сезон толкова як и им дадоха повече, отколкото заслужаваха. 

Момчил беше супер тромав на финалната битка. Като си спомням, че презаписваха финалните игри в първи сезон, за да може да бие фаворита на продукцията и ако не ставаше - даже и телевот намесихваха - няма да се учудя и тук да са казали на Момчил да се флегми по трасето.

Според мен всичките влизат под надслов "статисти" и просто следват сценарий, който се подшушва от продукцията. Както продукцията подучи Дунев как да си харчи грошовете, за да отсече главата на ламята. Той просто е малко тъпичък и трябваше Ралица да го светне, а после накараха Мартин да му припомни как може да ползва грошовете. :D 

Е, при така направена продукция - Рълев заслужено спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Имаше нещо Мастагарков, нали го пращаха 100 пъти с цел да го елиминират... и нещо му дадох освен грошове, но не видях да го използва при гласуванията... то нямаше и смисъл, де.

Да, аз затова казвам, че знаят кой къде ще се препъне... а и другите като стартираха с преференции... беше ясно - имаше изтекла информация за подредбата на финала още преди месеци и не се учудих. Но ми прави впечатление, че колкото и да съм гледал минали сезони, някои участници вече ги позабравям. Така чее... всяко чудо за 3 дни.

След тоя ол старс догодина трябва да сменат доста профила на формата. Примерно, стопанства и резиденции, реки, да няма, а нещо съвсем различно. Пак да си има битки и всичко, но с нова визия.

То и аз повечето съм ги забравил, а го следя от самото начало.
Това чистилище май беше единственото по-ново този сезон. Преди нямаше подобни неща, както и откритите кастинг битки. Пак са се опитали, но не напълно.
Мисля, че тези които искат да останат в играта, нарочно дават такава битка, че да бъде по-силна за другия - както беше Мартин с Виолета, тук знаеха и за Мастагарков, който всъщност имаше най-малко предимство, Момчил най-голямо, само Дунев беше без този път.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

То и аз повечето съм ги забравил, а го следя от самото начало.
Това чистилище май беше единственото по-ново този сезон. Преди нямаше подобни неща, както и откритите кастинг битки. Пак са се опитали, но не напълно.
Мисля, че тези които искат да останат в играта, нарочно дават такава битка, че да бъде по-силна за другия - както беше Мартин с Виолета, тук знаеха и за Мастагарков, който всъщност имаше най-малко предимство, Момчил най-голямо, само Дунев беше без този път.

Да, те не им казват директно какво трябва да стане. Просто ги мачкат със способите на играта и въртят нещата, както си искат. Прогрес е. В първи сезон беше супер нагласено. Финалната битка я провеждаха по-късно. И даже като Юлиян или как беше, пак спечели - пуснаха телевот. Зрителите да кажат кой е по-заслужил :D

Все пак трябваше да дадат 200к на техния човек. И следващите сезони решиха да намалят наградата :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Да, те не им казват директно какво трябва да стане. Просто ги мачкат със способите на играта и въртят нещата, както си искат. Прогрес е. В първи сезон беше супер нагласено. Финалната битка я провеждаха по-късно. И даже като Юлиян или как беше, пак спечели - пуснаха телевот. Зрителите да кажат кой е по-заслужил :D

 

В първи сезон - Юлиян беше реалният победител и най-силен!
Втори сезон - категорично Милен!
Трети - Андрей заслужено
Четвърти - Реално Филип беше по-добър от Алекса, но късмет! Иначе фаворит там ми беше Жени! ❤️ 
Пети - Рълев и да влиза в All Stars и пак да спечели, защото за мен както казах това изобщо от всички сезони е най, най-силният играч на тая арена!
Момчил също заслужава, показа се даже като една идея по-добър от Филип! Може би след Рълев, това също е един от силните играчи, въпреки, че на вчерашната битка за мен беше адски тромав както и ти каза. НО, тези двамата трябва да са в All stars задължително!
Колкото до Мартин, то е ясно. Там не е само силата. И социалната игра е много важна. А Виолета въобще не е била чак толкова слаб играч, просто беше контузена. Не е стигнала топ 5 за да кажем, че нечестно е стигнала. Напротив! Много добра стратегия и заслужено.... 
За Мартин изводите са ясни. Видя се. И пак ще кажа, най-важно е първото място. Като за първи сезон то беше абсолютно нагласено!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, на Дена да не би Рълев да й е бил шута?
При Гала казала, че била толкова добричка, че я "МАЧКАТ като пластелин"
Момчил

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим от тук нататък кой в кое предаване ще се набута и какво ще започне да рекламира 😄

Алекса и Елица от предния сезон са влезли вчера в сръбското реалити "Zadruga" (от което преди време изгониха Емо Каменов) 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дена излъгала!

SIGNAL.BG

Кристиан Кирилов отговори на Денислава от "Игри на волята", като я уличи в лъжа. Бившият на атрактивната финалистка от риалитито обясни своята версия за това

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...