Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Fast каза:

Коментирай че държи фен акаунт и сама се хайпва. 

 

Уж акаунта бил поддържан от екипа ѝ, но ме съмнява. Така преди сама си лийкваше песни и си измисляше коментари от лайв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То Камила няма станове, откъдЯ накъдЯ Нормани ще има.

Според мен трабва да се съберат, разбира се. Даже и на Камила кариерата е зациклила, какво да говорим за останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак имаше причини 5H да се разделят.
Камила беше тяхната Никол Шерцингер и на другите им беше омръзнало да са ѝ беквокалистки.
А пък видяха че без нея също не се получава защото всички спряха да ги слушат.

Освен това нямаха никаква химия по между си и това много си личеше на сцената.

За да се съберат и да се получат нещата трябва да преглътнат егото си.
При другите мисля че вече се е случило заради тоталния неуспех на соловите им ангажименти, но Нормани още държи надежда че Туитър троловете ще я направят звезда. 
Но пък Нормани също има връзки с Меган, Карди, Ники, Дожа - винаги може да отиде първо при тях преди 5H.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Blueberry каза:

То Камила няма станове, откъдЯ накъдЯ Нормани ще има.

Според мен трабва да се съберат, разбира се. Даже и на Камила кариерата е зациклила, какво да говорим за останалите.

А аз какво съм?

В нашия Лилд една от касиерките е 1:1 с Камил, даже като я видях за първи път преди 2 години мислех, че самата Камил заработва в Лилд между ерите, за да акумулира бюджет за повече клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

BLACKPINK прекратиха любимците на всички. Жалко че няма да ги видим като група никога повече.

IMG-2535.jpg

БлЯкпинк са сладки, ама има една, която искам да я пребия. Няма да ѝ казвам името, Джени се казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Не можах да гледам много. Хванах част от изпълнението на Кайли и ми хареса.

Не съм ги гледала още, тък като бях на работа днес. На почивните дни във вторник и сряда ще ги гледам. Сега ги свалям. Но в канала на Бритс в youtuбе са качили изпълнения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последни 2 концерта от турнето на Рики, Енрике Иглеьиас и Питбул във Флорида. Финал на 10 март. Доста дълго беше това турне- още от септември. 

От 20 март Palm Royale по Apple TV.

Следващата седмица  Рики ще бъде в Шоуто на Джими Фелън да промотирс Palm Royale.

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 награди Бритс за една вечер, уау. Рей е невероятна. За всичко, което е преживяла, сега Господ й се отблагодарява. Бившия й лейбъл може да съжаляват за нея, че я изтърваха.

 

WORLDNEWS.BG

Британската певица и текстописец Рей приключи впечатляващите 12 месеца със седем номинации за Брит награди – но лондонската изпълнителка се изкачва в класацията от много години .26-годишната възпитаничка на Brit School подписа с Polydor Records като тийнейджърка, заемайки вокалите си в топ пет хита на Дейвид Гета и Джакс Джоунс

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

END HER ❤️‍🔥

 

Таз пък Тейт или каквато е там я гледах на Британските музикални награди днес, а те бяха преди дни-- никакво пеене от нейна страна, плейбека върви, и само кълчене. И ако не е изрусена, нищо особено няма да е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Sunlight каза:

Таз пък Тейт или каквато е там я гледах на Британските музикални награди днес, а те бяха преди дни-- никакво пеене от нейна страна, плейбека върви, и само кълчене. И ако не е изрусена, нищо особено няма да е. 

Хич я няма милата наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , swiftiebe каза:

Доста впечатляващо особено че Дрейк пусна 4-5 албума последните 3 г.

Или 10 след Анти, така да го кажем. 😇

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.03.2024 г. от 17:14, Sunlight каза:

Таз пък Тейт или каквато е там я гледах на Британските музикални награди днес, а те бяха преди дни-- никакво пеене от нейна страна, плейбека върви, и само кълчене. И ако не е изрусена, нищо особено няма да е. 

Канадската Теди Александрова, очакваме скоро от нея подобна разбивация в дует с Джамайката:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...