Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , i810 каза:

Черпя с новата великолепна колаборация на Ариана Гранде и Марая Кери. Вариантът с Ариана не ме грабна особено, но с Марая е друго нещо. Има нещо, което ме привлича да я слушам на repeat. Адски много ми наподобява на песен на Мадона... Кефи!!!

Има интерполация на:

 

ЖЕСТОКА версия на Ари и Мими, молим се за номер 1 в Америка, както и новият албум на Джейл О да е извън топ 5 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Wild_Style каза:

 

Песента е брутална, видеото обаче въпреки много статисти е едно голямо нищо и пълна скука. Малко напомня на ТВ версиите на ТВ Планета отпреди години. Да стане по-голям хит от Худини (която също заслужаваше повече).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Има интерполация на:

 

ЖЕСТОКА версия на Ари и Мими, молим се за номер 1 в Америка, както и новият албум на Джейл О да е извън топ 5 😘 

Това за Джей Ло искрено ме засмя. 🤣 Не знам дали ще имаме шанс за номер 1, но за популярна песен, може би... Стискаме палци, пък каквото стане. Иначе, наистина прилича на Мадона и Vogue.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това роботик версия ли е или? Нито гласовете им пасват, нито нищо. Прехвалената баба с незаслужени и забравени номер едно хитове за нищо не става.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Think Later(албум) вече е по-стриймван от Pig Pork 2 на Никита.

Сега почнаха да налагат Exes по радиата, след това идва ред на Run for the hills която също набира голяма скорост и накрая надявам се да на зарежат този готов топ хит!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Think Later(албум) вече е по-стриймван от Pig Pork 2 на Никита.

Сега почнаха да налагат Exes по радиата, след това идва ред на Run for the hills която също набира голяма скорост и накрая надявам се да на зарежат този готов топ хит!

 

Коя коя? Тати Макри? Коя пък е тая анонимка? Амaн от еднодневки ( Camilla Cabello,Olivia Rodrigo и др)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

Коя коя? Тати Макри? Коя пък е тая анонимка? Амaн от еднодневки 

Новата лидерка! С повече месечни слушатели от Бионсе!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Новата лидерка! С повече месечни слушатели от Бионсе!

 

Така говорихте и за Оливия Родриго. подариха я куп Грамита. Къде е сега?

И Camila Cabello остана само с Havana.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Така говорихте и за Оливия Родриго. подариха я куп Грамита. Къде е сега?

И Camila Cabello остана само с Havana.

И двете никога не са ми били интересни. От новите станвам само Doja(4-та поредна година реди огромни хитове) и Тейт, която вкарва толкова много 00s елементи в целия си имидж, че няма как!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Think Later(албум) вече е по-стриймван от Pig Pork 2 на Никита.

Сега почнаха да налагат Exes по радиата, след това идва ред на Run for the hills която също набира голяма скорост и накрая надявам се да на зарежат този готов топ хит!

 

Не мисля, че ще има повече сингли от албума, вече се вадят по 2 максимум. Иначе има доста материал.

Май е работила с Макс Мартин по нов проект, видях някакво интервю? Сигурно ще пусне нов албум лятото, в началото трябва да се спами като за световно, за да се наложиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

И Camila Cabello остана само с Havana.

Камила ако нямаше расисткия скандал и връзката с Шон Мендес в момента щеше да е глобална лидерка.

Хавана и Сеньорита бяха с такъв успех, какъвто и до днес много не са видели.

И това го казвам като човек който не понася Камила. Но сама се прецака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

Така говорихте и за Оливия Родриго. подариха я куп Грамита. Къде е сега?

И Camila Cabello остана само с Havana.

това има 800 милиона слушания в спотифай и беше международен хит.

това също й беше голям хит в международен план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е бил расисткия скандал, пропуснала съм го?

Иначе тя хитове си има, ама май не могат да я наложат като main pop girlie. При Тейт се получава по-естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Sunlight каза:

Какви текстове в песните в новия албум на Дженифър Лопез. Усеща се колко много обича Бен Афлек.

Този албум е трагедия. Тази жена никога не е имала цялостно добър албум. Като теми се повтаря от няколко десетилетия между блока и тривиалните текстове за любовта. Звезда я направиха дуетите с рапъри и кражбите на Puffy за On the 6. Новият албум е трагичен. Нищо с нормална мелодия, нищо, което да е различно от флоп. Дори пилотният сингъл се опитва да повтори със семпли Jenny from the block. Голямата звезда да си го беше спестила това напрежение 🤮spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Klaus каза:

Този албум е трагедия. Тази жена никога не е имала цялостно добър албум. Като теми се повтаря от няколко десетилетия между блока и тривиалните текстове за любовта. Звезда я направиха дуетите с рапъри и кражбите на Puffy за On the 6. Новият албум е трагичен. Нищо с нормална мелодия, нищо, което да е различно от флоп. Дори пилотният сингъл се опитва да повтори със семпли Jenny from the block. Голямата звезда да си го беше спестила това напрежение 🤮spacer.png

Преди малко го изслушах, но What Is ... Love ми остава любимият албум. На първо слушане не ми се откроиха песните, може би само Rebound. Според мен това трябва да е следващия клипиран сингъл. За другите още не мога да кажа мнение. Трябва ми повече слушания например на 2-ра и 3-та песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

Какъв е бил расисткия скандал, пропуснала съм го?

Старият ѝ Tumblr преди да стане популярна беше пълен с n word изрази, расистки карикатури и тн

Освен това има доказателства че е наричала Нормани с n word и е харесвала снимки където нейни фенове са фотошопирали Нормани обесена на дърво от Kuklux Klan.

Това са само няколко скрийншота, целият ѝ Tumblr беше пълен с такива преди да го изтрие.

spacer.png

spacer.png
spacer.png

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Преди малко го изслушах, но What Is ... Love ми остава любимият албум. На първо слушане не ми се откроиха песните, може би само Rebound. Според мен това трябва да е следващия клипиран сингъл. За другите още не мога да кажа мнение. Трябва ми повече слушания например на 2-ра и 3-та песен.

Жената има много сполучливи сингли, които няма как да отрека, но цялостно никога не е имала добър албум. Може би on the 6 с някои уговорки 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше много успешна германска ирония с Jenny from the block, което създаде Sido като голямо име тогава: 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Klaus каза:

Жената има много сполучливи сингли, които няма как да отрека, но цялостно никога не е имала добър албум. Може би on the 6 с някои уговорки 😀

Аз я обожавам като актриса и певица ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно продължение на албума, който от топ име я превърна в посредственица, ли трябваше да направи?! Жей Ло, Жей ло...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taylor Swift Е ФЕНОМЕН!!!! НАЙ УСПЕШНОТО ТУРНЕ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА .ЦЯЛ  ЕДИН КОНТИНЕНТ ГОВОРИ САМО СА ТЕЙЛЪР

 

,дори Michael Jackson не е пял пред толкова много публика

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...