Jump to content



Райна - Дива котка


Препоръчани коментари

преди 19 часа , GSA каза:

Със смесени чувства съм, както повечето хора.

позитиви:

- готина, ретро-мазна музика, в стила на Азис от 2010-11 година, което за Райна си е новост.
- това дива котка наистина се набива в главата.

- готин, летен клип, в който Райна е красива и супер секси.

негативи:

- ужасно обработен глас / смесване. Тия хора не са ли чули песента, преди да се появи?

- аман от Биолчев. Време е Райна да разнообрази. Не може 5-6 години едно и също.

- Нинов и е в приятелския кръг, и сигурно и излиза по-евтино за текста, но той просто не е текстописец. С по-силен текст и изпълнение, песента наистина можеше да се хареса. 
- клипът можеше и той да е малко по-добре. Идва като ТВ версия дори. Близките кадри не са много ок.

-никаква маркетингова стратегия за промотиране на проекта….

Ако ще пуска някакви си компромисни проекти, колкото да пусне там нещо, по-добре да не пуска нищо. Райна може много повече. Когато се постарае, публиката и дава шанс. Дано не започне с купените гледания, защото ще е супер очевидно с толкова малко лайкове…

Вместо да се залъгва, да си вземе поука. През 2018 показа, че когато иска, може. И след това дори имаше попадения. 

Мило, кво става? Ти критикуваш Райна? Сигурно някой ти е хакнал профила! :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, i810 каза:

Ако го кажеш на Райна, ще те блокира. :D 

Аз нямам потребност да казвам нищо на никого. С нея нямам комуникация. Всеки сам си носи кръста. Моята главна цел в живота не е да съм в обкръжението на човек/изпълнител, на когото симпатизирам. 

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мило, кво става? Ти критикуваш Райна? Сигурно някой ти е хакнал профила! :( 

Аз Райна я критикувам винаги, когато има нещо, което не ми харесва и не виждам нищо шокиращо или лошо в това. Всеки сам избира какво да слуша. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Аз нямам потребност да казвам нищо на никого. С нея нямам комуникация. Всеки сам си носи кръста. Моята главна цел в живота не е да съм в обкръжението на човек/изпълнител, на когото симпатизирам. 

Аз Райна я критикувам винаги, когато има нещо, което не ми харесва и не виждам нищо шокиращо или лошо в това. Всеки сам избира какво да слуша. 

Райна отдавна не комуникира със своите почитатели, което отчитам като груба грешка. Няма как да си сверява часовника, което не е никак добре за нея. Никой от феновете, които помня и бяха преди около нея не е останал. Вирнала е нос и изобщо не се интересува от мнението на шепата хора, които някога я отразяваха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, i810 каза:

Райна отдавна не комуникира със своите почитатели, което отчитам като груба грешка. Няма как да си сверява часовника, което не е никак добре за нея. Никой от феновете, които помня и бяха преди около нея не е останал. Вирнала е нос и изобщо не се интересува от мнението на шепата хора, които някога я отразяваха. 

Ами не съм останал с такова впечатление да ти кажа. Те феновете няма какво да и казват ако питаш мен. То се вижда по гледаемост, стриймове, лайкове и тн. И сляп да си може да видиш, че в канала на планета вече хитове не се пускат. Самостоятелен канал трябва и постепенно развиване. Но няма кой да чуе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...