Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Глория яде словестни шЪмари в Тикток след като клип от прослушването на Невена Цонева набра популярност.

Хората смятат, че се държи и гледа твърде злобно.

 

Ами да не е лъжа. Изложи се като кифладжийка в този формат и повече не я поканиха никъде. Освен това стана ясно, че е тъпа като гъз. Само повтаряше 4-5 заучени фрази.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Глория яде словестни шЪмари в Тикток след като клип от прослушването на Невена Цонева набра популярност.

Хората смятат, че се държи и гледа твърде злобно.

 

Хората...ааа овцета реагират на нещо преди 20 години и все едно не знаят Гьора какъв характер е - проста и нагла :D Изумяват ме тия хора.. ааа овце, все едно са расли в саксии и нищо от живота не са виждали, и си мислят, че всичко е цветя и рози и като видят нещо против техния мироглед конструиран през розови очила и уааауу какво е товааа :D В тоя Шок Смок, друго освен отрязъци от стари предавания и малоумни скечове и идиоти правещи се на маймуни има ли?

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Глория яде словестни шЪмари в Тикток след като клип от прослушването на Невена Цонева набра популярност.

Хората смятат, че се държи и гледа твърде злобно.

 

image.png.4495c8b538160090a28bbc5420374e27.png

  • Haha 4
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Хората...ааа овцета реагират на нещо преди 20 години и все едно не знаят Гьора какъв характер е - проста и нагла :D Изумяват ме тия хора.. ааа овце, все едно са расли в саксии и нищо от живота не са виждали, и си мислят, че всичко е цветя и рози и като видят нещо против техния мироглед конструиран през розови очила и уааауу какво е товааа :D В тоя Шок Смок, друго освен отрязъци от стари предавания и малоумни скечове и идиоти правещи се на маймуни има ли?

Ами честно казано и аз изобщо не я помня в Мюзик Айдъл. По-скоро се помнят неща като Кен Ли - или от журито Фънки. Дори с Мара се сещам за повече моменти от колкото Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре щял да излиза новия химн на България, по предложение на правителството. Чакаме да се насладим на новия (флоп) ураган!

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

ПП: Поне не е била по-хубава в клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами честно казано и аз изобщо не я помня в Мюзик Айдъл. По-скоро се помнят неща като Кен Ли - или от журито Фънки. Дори с Мара се сещам за повече моменти от колкото Гло.

Е да Гло-то е най-незапомнящата се от това предаване, ръкомахаше с една химикалка там. Иначе си го позня предаването.

  • Like 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИДВАМ ДА ТЕ ВДИГНА ДО ТАВАНАААААААААА, с мен си взимай някой за охрана! Като бебе ще ревеш за мама - пак, пак, пак! С мене ти омекват коленетеееееееееее, твърдо днес ще си ми в ръцете, и на пета да ми бягаш ще те хвана - пак, пак, паааааааааааааааак! ❤️ 

ХИТА на лятото дойде! ХИТ! ХИТ! ХИТ! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

ИДВАМ ДА ТЕ ВДИГНА ДО ТАВАНАААААААААА, с мен си взимай някой за охрана! Като бебе ще ревеш за мама - пак, пак, пак! С мене ти омекват коленетеееееееееее, твърдо днес ще си ми в ръцете, и на пета да ми бягаш ще те хвана - пак, пак, паааааааааааааааак! ❤️ 

ХИТА на лятото дойде! ХИТ! ХИТ! ХИТ! ❤️ 

Много си изостанал. Излезе преди 10 дни. Има още 20 дни живот. На мен вече взе да ми втръсва.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Джоджана не ми действа, нито пък песньовките му, такива пасивни лелки - бол. Виж ако беше бивол - ебач в силата си - щях да слушам песните му, дори и да бяха само пръдни.

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Много си изостанал. Излезе преди 10 дни. Има още 20 дни живот. На мен вече взе да ми втръсва.

Аз я чух още когато излезе, но се хващам, че в последните дни много я слушам. Зарибявка е. На първо слушане ми хареса, но не чак толкова колкото сега с повече слушания. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мен Джоджана не ми действа, нито пък песньовките му, такива пасивни лелки - бол. Виж ако беше бивол - ебач в силата си - щях да слушам песните му, дори и да бяха само пръдни.

 

Е, ти намери кой да ни предложиш. :D Нека си се дупи човека, нали хитове прави? 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.3f701d0b7821b608dfc27ab317d1415f.png

even Galosh & Azo cant save this bottom bitch from the flop.

Даже не знам как има 3,6 млн това. Ебати флопа, никога не съм я чувал никъде тази песен. Антонио отдавна трябваше да се е отказал.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата Деборах е една безличница, която можеше да има силна кариера, ако не беше такъв скорбут като човек. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

80% от постовете в този форум са за анонимници, които дори у тях не ги познават.

Нищо, ние им отдаваме нужното внимание, за да може и те да се чувстват значими с нещо, освен с титлата "Мис Северозападналост".
 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Певицата Деборах е една безличница, която можеше да има силна кариера, ако не беше такъв скорбут като човек. 

 

Кофти пиянде е ... Но и без алкохол не си контролира нервите.

Така и не видяхме да съди Луна :D

  • Like 2
  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големия хит на Деборах и то защото Кристин и гея сервираха енергията, която да спаси песента от забвение и тотален погром:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...