Jump to content


Алисия - Сладка Работа


Препоръчани коментари

Кости аранжира, Ганев записва, миксира и мастерира :D

За нонтакти 2.0

Ася верно се е активизирала тая година нещо, глад за повече участия и още финанси :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам тази Алисия! ❤️ 
Страхотна! Тази година "Телефона" ми е любима, а това си беше изненада и направо в 10-ката! Песента е ЖЕСТОКА, ЛЯТНА, ЯКА! Това исках от нея! ❤️ Супер е!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, BobiTo каза:

После на Анелия била тъпа песента, тая е двойно по-зле... :mf_surrender:Кости не се старае особено явно, освен за Галена и Янева.

И защо да е зле песента? Много си е хубава, не виждам къде не се е постарал? Кости винаги се старае, за Анелия също се постара, но при нейната песен проблемът е друг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента прилича на "За контакти" и в музика и в клип, особено с infinity басейна само, че тук е по залез ли е или е монтирано все тая.

Особено накрая отсвира, директно да станеш и да почнеш "Хайде близо близо, чакам те допри мее"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

После на Анелия била тъпа песента, тая е двойно по-зле... :mf_surrender:Кости не се старае особено явно, освен за Галена и Янева.

Костьо е силно материален типаж и обича яката каовица и тогава пуска от таланта си, като му платят дефолт сумички не се старае особено :)

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , pacho каза:

Мария, ис дат ю?

За мен е претоплена манджа, нищо ново от Кости като звучене... припевът е крайно незапеваем и не влиза в главата. 

А ми не е Нюанси сиво

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая хит това лято няма да види, ми да спре да се пъне само. :D Ще пусне поне още две до септември. Жадна е за хит, видно е! Дано случи - до момента не се получава. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Сцената обичам лудо каза:

Тая хит това лято няма да види, ми да спре да се пъне само. :D Ще пусне поне още две до септември. Жадна е за хит, видно е! Дано случи - до момента не се получава. :D 

Жадна? Пуснала е един дует и една самостоятелна. Баладата е от 1 май. 
Много ми харесва колко е продуктивна, нарежда топ проект до топ проект❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Сцената обичам лудо каза:

Тая хит това лято няма да види, ми да спре да се пъне само. :D Ще пусне поне още две до септември. Жадна е за хит, видно е! Дано случи - до момента не се получава. :D 

Телефона беше хит. Нека е продуктивна, преди пускаше само дуети или една песен в годината. Добре й се отразява продуктивността. Всичките й песни са яки. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...