Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Това сигурно има 1/4 от бюджета на песните на големите имена в чалгата това лято, а е 100 пъти по-креативно и добро. 

Лично за мен - не е моето. Целия вайб на тази Мила ми е доста фалшив.

Иначе да по-креативни проекти вади защото екипа ѝ е не е сътворен от инстаграм гейки с филъри в устата които копират от световните звезди - Пижов, Добромир, Питкасас и тн.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Лично за мен - не е моето. Целия вайб на тази Мила ми е доста фалшив.

Иначе да по-креативни проекти вади защото екипа ѝ е не е сътворен от инстаграм гейки с филъри в устата които копират от световните звезди - Пижов, Добромир, Питкасас и тн.

Прея също прави по-добри видеа от чалгарките.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Прея също прави по-добри видеа от чалгарките.

Ако трябва да избирам между хубави видеа и скучна имитация на западна музика или клип за 2 лева на мега друс друс кючек - избирам второто!

Аз клипове не гледам и без това 😪

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това сигурно има 1/4 от бюджета на песните на големите имена в чалгата това лято, а е 100 пъти по-креативно и добро. 

Супер противна е Мила Роберт като личност, но това тук, като проект, е супер добро. Пълен пакет. Но не знам дали масовия зрител ще успее да обработи всичко в клипа. 

Определено е топ. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Супер противна е Мила Роберт като личност, но това тук, като проект, е супер добро. Пълен пакет. Но не знам дали масовия зрител ще успее да обработи всичко в клипа. 

Определено е топ. 

Мен пък много ме кефи. Различно е момичето, не е в матрицата. Гледах и интервюто при Мон Дьо и ми направи супер впечатление. 

  • Like 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Мен пък много ме кефи. Различно е момичето, не е в матрицата. Гледах и интервюто при Мон Дьо и ми направи супер впечатление. 

На мен пък точно там ми се стори супер фейк и най-вече - лигава. Не знам. Глезената, гледаната - ти по такива си падаш :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Лично за мен - не е моето. Целия вайб на тази Мила ми е доста фалшив.

Иначе да по-креативни проекти вади защото екипа ѝ е не е сътворен от инстаграм гейки с филъри в устата които копират от световните звезди - Пижов, Добромир, Питкасас и тн.

А вайбовете в чалга клиповете са много естествени.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Циглето обърна палачинката, от нараняващия стана наранения педи хахах

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Циглето обърна палачинката, от нараняващия стана наранения педи хахах :D

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Песните за рязане на вени се харчат по-добре от другите. Особено когато са изпяти от Меди ❤ 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, FolkEmpire каза:

Циглето обърна палачинката, от нараняващия стана наранения педи хахах

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Май си флюбен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Andrew Cunanan. каза:

Това сигурно има 1/4 от бюджета на песните на големите имена в чалгата това лято, а е 100 пъти по-креативно и добро. 

Ама пък няма реклама на топени сирена....  Чалгарките просто искат всичко е лъскаво, марково, на пайети, с яка светлина, с много грим, коси, вятър и да е джиджано. И всички тези неща да се съберат в едно видео и да сА шляпат като джапанка в асфалт. Колкото повече се шляпат, толкова по-джиджано.

Няма да ти снимат като Мила пукани люти чушки... що за селяния?:blink:

Да не съм тииии, да не съм тии.... от село да не съм ти!?

 

 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...