Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

Ок. Утре си купувам "Под игото на шльокавица", свалям си песента на Андреа, отивам на гроба на И. В. и започвам да се въргалям сексуално. Да ме санкционират. Дупките ми са зажаднели за рестрикции.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ок. Утре си купувам "Под игото на шльокавица", свалям си песента на Андреа, отивам на гроба на И. В. и започвам да се въргалям сексуално. Да ме санкционират. Дупките ми са зажаднели за рестрикции.

Отново се появява в медийното пространство със скандал! Ама тя си е скандална, де!
Преди беше обсъждана за липсата на гласови данни, после за обърнатия микрофон, заради Кубрат, заради появите й по цици, където се показва и въргаля, за пиянство, сега това! Андреа е кралицата на скандала и голотата! Скандална жена с отворена уста! Много прилича на секс кукла в Докрай!

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ок. Утре си купувам "Под игото на шльокавица", свалям си песента на Андреа, отивам на гроба на И. В. и започвам да се въргалям сексуално. Да ме санкционират. Дупките ми са зажаднели за рестрикции.

Пробвай нещо друго, тоя номер явно не минава. Никой не отразява кака Дора, само сигналточкабеге. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Отново се появява в медийното пространство със скандал! Ама тя си е скандална, де!
Преди беше обсъждана за липсата на гласови данни, после за обърнатия микрофон, заради Кубрат, заради появите й по цици, където се показва и въргаля, за пиянство, сега това! Андреа е кралицата на скандала и голотата! Скандална жена с отворена уста! Много прилича на секс кукла в Докрай!

 

И кое точно му е скандалното? Гроба на Вазов е на централен площад в столицата, тя не прави нищо особено там, подпира се на дървото до него? Още повече тоя сценарий сме го гледали, примерно с онова мекотело Рут да си показва междукрачието от къде беше че забравих, или траверса яхнал камбанарията. Точно затова никой не я отразява. 

Най-скандалното е колко зле мячи на сръбски. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

И кое точно му е скандалното? Гроба на Вазов е на централен площад в столицата, тя не прави нищо особено там, подпира се на дървото до него? Още повече тоя сценарий сме го гледали, примерно с онова мекотело Рут да си показва междукрачието от къде беше че забравих, или траверса яхнал камбанарията. Точно затова никой не я отразява. 

Най-скандалното е колко зле мячи на сръбски. 

По принцип предизвиква дискусии след себе си, скандална е. За нас може и да не е толкова скандално, ама виж го тоя дъртия нещастник Джамбазки. 

преди 6 минути, pacho каза:

Кой Джамбазки? Този дето го хванаха пиян зад волана? Да не завижда на Андреа, че може да ходи пияна на работа, а той не може?

Същия. Най-тъпото е, че присмял се хърбел на щърбел. Точно пък тоя очилат навляк. 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DevilWish каза:

Отново се появява в медийното пространство със скандал! Ама тя си е скандална, де!
Преди беше обсъждана за липсата на гласови данни, после за обърнатия микрофон, заради Кубрат, заради появите й по цици, където се показва и въргаля, за пиянство, сега това! Андреа е кралицата на скандала и голотата! Скандална жена с отворена уста! Много прилича на секс кукла в Докрай!

 

Като бях малък си мислех, че е трудно да се открият 10-те разлики на картинките, отпечатани на края на вестниците. Сега от позицията на един млад господин, смятам, че дори по-трудно е да се открие кадър на Андреа със затворена уста в клиповете ѝ :( 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, pacho каза:

Кой Джамбазки? Този дето го хванаха пиян зад волана? Да не завижда на Андреа, че може да ходи пияна на работа, а той не може?

Този, дето искаше връщане на задължителната казарма, а се оказа, че е направил всичко възможно да пропусне своята служба в името и бъдещето на Отечеството.

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Този, дето искаше връщане на задължителната казарма, а се оказа, че е направил всичко възможно да пропусне своята служба в името и бъдещето на Отечеството.

Егати боклука! Точно такива където нямат дупе да влезнат в казармата, но нали не става въпрос за тях и егото им - точно те претендират за казарма. Нека умре от яд - пропуснахме я и изобщо няма какво да правим там! Всъщност - да го духа! Без извинение! 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Егати боклука! Точно такива където нямат дупе да влезнат в казармата, но нали не става въпрос за тях и егото им - точно те претендират за казарма. Нека умре от яд - пропуснахме я и изобщо няма какво да правим там! Всъщност - да го духа! Без извинение! 

 

Първо го плюеш, а после му пожелаваш да бъде ощастливен, доставяйки на някого орални ласки. :D
Аз бих му пожелал да гледа само отстрани със зейнала и пълнеща се с лиги уста.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Lelqtian каза:

И кое точно му е скандалното? Гроба на Вазов е на централен площад в столицата, тя не прави нищо особено там, подпира се на дървото до него? Още повече тоя сценарий сме го гледали, примерно с онова мекотело Рут да си показва междукрачието от къде беше че забравих, или траверса яхнал камбанарията. Точно затова никой не я отразява. 

Най-скандалното е колко зле мячи на сръбски. 

BTVNOVINITE.BG

Паметникът е издигнат по повод 100-годишнината от Априлското въстание

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Първо го плюеш, а после му пожелаваш да бъде ощастливен, доставяйки на някого орални ласки. :D
Аз бих му пожелал да гледа само отстрани със зейнала и пълнеща се с лиги уста.

Да праща децата си в казарма, като му е толкова зор. Всъщност той има ли деца? Нищо не знам за него, освен това което споменахте. И противния му фейс. Пък той тръгнал да плюе по Андреа. Та ние цял форум и другите в интернет... от няколко дни го коментирахме. Егати нещастника. 
Какво удоволствие? Пожелавам му да се задави с пенис!!! 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

По принцип предизвиква дискусии след себе си, скандална е. За нас може и да не е толкова скандално, ама виж го тоя дъртия нещастник Джамбазки. 

Същия. Най-тъпото е, че присмял се хърбел на щърбел. Точно пък тоя очилат навляк. 

Дъртия педераст търси същото като кака Дора. Иначе в казармата сигурно е щяло да му хареса, бая е изпуснал ;)

 

 

  • Thanks 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Дъртия педераст търси същото като кака Дора. Иначе в казармата сигурно е щяло да му хареса, бая е изпуснал ;)

 

 

Така е. Опит за внимание. Ами прецакал се е сериозно като е изпуснал казармата... Много ... НЕЩА така да го кажа е изгубил. 

 

  • Haha 2
  • Ooo 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DarkChild каза:

Жалко, дадоха й гласност на болната Андреа. 

Само цяла седмица им отне да се сетят че не са хрупали жито по неин повод все още. И е било скучен ден, с нищо друго за запълване на виртуалните страници. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм разбирал защо по-крайните консерватори третират т.нар "национални герои/народни будители"  като че ли са някакви божества. Щях да разбера, ако семейството на Вазов бяха реагирали по такъв начин, но такива като Джамбазки какво общо имат?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Никога не съм разбирал защо по-крайните консерватори третират т.нар "национални герои/народни будители"  като че ли са някакви божества. Щях да разбера, ако семейството на Вазов бяха изразили недоволство, ама такива като Джамбазки какво общо имат?

Търсят ПР на нечий гръб. И да се покаже като голям родолюбец, какъвто твърди, че е. Ама в случая - КОЙ ГО ПИТА? Кой го би през пръстите, че да го пише това?
Както казахме - опит за внимание. Е, получи му се - днес, защото ако не беше клипът на Андреа, не знам с кого щеше да се зачекне? В поста си е визирал и клипът на Джордан и Лорена с който също имаше скандал.
Има нещо много неприятно в този човек и го усещам винаги когато съм го засичал да дава интервю. Нека си гледа работата, но не мисля, че Андреа и нейното видео му влиза в работата. Дано Андра не остане длъжна, както обикновено! Тоя път не си струва да си мълчи, а да го насмете както прави с едно изречение! 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Fast каза:

Никога не съм разбирал защо по-крайните консерватори третират т.нар "национални герои/народни будители"  като че ли са някакви божества. Щях да разбера, ако семейството на Вазов бяха реагирали по такъв начин, но такива като Джамбазки какво общо имат?

Безкомпромисният патриотизъм е психическо заболяване.

Не че Дора не е опърдяла кайсиите за пореден път, но малко му трябва на някой душевно болен да запали в името на “Майка България”.
Още повече, че никой не може да спори с него без да бъде изкаран национален предател и дегенерат.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

мАдам защо споделя песента на краварката? Тоти тяло ли е новата Алфа? 

 

Научила го е посредством какви методи да почиства работното си място преди и след посещение на клиенти.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Устата продължава да опитва да напомни за себе си. Сега пък е цъфнал в някаква трансфобска реклама, в която опонира драг кралиците да обикалят детски градини (сякаш някой тук е тръгнал да го прави..)

Screenshot_20230705-185722-408.png

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Устата продължава да опитва да напомни за себе си. Сега пък е цъфнал в някаква трансфобска реклама, в която опонира драг кралиците да обикалят детски градини (сякаш някой тук е тръгнал да го прави..)

Screenshot_20230705-185722-408.png

А "просто жените без пениси" харесват ли те, Уста? 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...