Jump to content



Online: Aleksandra Prijovic - IX Zivota (Album)


Препоръчани коментари

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да кажа, че е по-добър от на Милица - всеки си е добър по свой начин, даже и в някои отношения си приличат, в същото време са и много различни. За моя вкус е повече Милица - и като тембър, и като вайб на песните.

Дам-дам-дам ме зариби много засега, прослушвам и останалите - добра работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След два дни слушане искам да кажа, че това е албум, който по моите дефиниции попада в графата "странни".. :D 

Не мога да определя дали е силен или по-скоро е правен, за да има материал за Stark Arena.

Определено албума си има хит и това е "Dam,Dam, Dam" и потенциален хит в лицето на "Placebo". 

Като цяло тук липсва шлагерен хит тип "Za nas kasno je", отделно и звученето на песните се припокрива с това от предният й албум, което не е добре според мен и трябва да се ориентира към композитор различен от Braja, Kostic и мъжа й. 

Моята песен от този албум накрая ще се окаже тази песен, въпреки, че слушам и "Placebo", но тя е от онези песни, които омръзват на 98-мото слушане.

 

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
От 29.06.2023 г. от 0:11, fengergana каза:

Някой знае ли от къде може да се закупи албума,както и предните й?

За жалост май няма физически албум - това ми казаха едни сърби. Много исках да си го купя.. 2та албума на Теа Таирович също ги няма като дискове, странна практика 🤷‍♀️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

За жалост май няма физически албум - това ми казаха едни сърби. Много исках да си го купя.. 2та албума на Теа Таирович също ги няма като дискове, странна практика 🤷‍♀️

А на Милица знаеш ли от къде да го намерим, освен в Дискос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

А на Милица знаеш ли от къде да го намерим, освен в Дискос?

Не знам 😕 сърби ми донесоха последните й 2 албума и то поръчани от Белград, че ги нямало в много градове.. "Lav" даже е бил подарък към брой на списание Story, ама и така не ми го намериха в малък град 😑

PS Боже мой..сега видях че в Базар бг някой продава "Лав" за 50лв 🤦‍♀️

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.dvdzona.co.rs/user/cd-srbija-i-ex-yu-albumi/milica-pavlovic-lav-album-2023-cd/7_4264_266291_1_0_0/item?utm_source=www.google.com

8 евро е доставката с DHL.

Йелена щяла да пуска нейния на рождения си ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Не знам 😕 сърби ми донесоха последните й 2 албума и то поръчани от Белград, че ги нямало в много градове.. "Lav" даже е бил подарък към брой на списание Story, ама и така не ми го намериха в малък град 😑

PS Боже мой..сега видях че в Базар бг някой продава "Лав" за 50лв 🤦‍♀️

Аз знам кой го е пуснал на 50 лв., той е във форума, но не ми е удобно да го посочвам, и без това много го нареждат по групите точно заради тези надценки. Не знам защо го прави, той си знае. "Лав" в Дискос е по 12-15 евро, с доставката ще стане същото. Няма как, човек трябва да се бръкне - ако не иска, да намери приятели сърби, както в твоя случай, че да е по на сметка.

Аз лично съм давал понякога много пари за редки неща, главно стари - малко ме е срам, като знам какво друго съм можел да си купя за съответната сума, ама е на - колекционерство пусто. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

https://www.dvdzona.co.rs/user/cd-srbija-i-ex-yu-albumi/milica-pavlovic-lav-album-2023-cd/7_4264_266291_1_0_0/item?utm_source=www.google.com

8 евро е доставката с DHL.

Йелена щяла да пуска нейния на рождения си ден.

Благодаря, Пачо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

https://www.dvdzona.co.rs/user/cd-srbija-i-ex-yu-albumi/milica-pavlovic-lav-album-2023-cd/7_4264_266291_1_0_0/item?utm_source=www.google.com

8 евро е доставката с DHL.

Йелена щяла да пуска нейния на рождения си ден.

Аз чух че на 13ти Август ще пуска, обаче се сетих че Милица пее в "Лав" за 11ти Август 🤔 и се надявам да е тогава 😅 То се говори че двете имат дует, може пък тогава да го пуснат 🤷‍♀️

Иначе тия дни Карлеуша е снимала няколко клипа в Белград.

преди 12 часа , adorable каза:

"Лав" в Дискос е по 12-15 евро, с доставката ще стане същото. Няма как, човек трябва да се бръкне - ако не иска, да намери приятели сърби, както в твоя случай, че да е по на сметка.

Аз лично съм давал понякога много пари за редки неща, главно стари - малко ме е срам, като знам какво друго съм можел да си купя за съответната сума, ама е на - колекционерство пусто. :D

Ооо и аз давам много пари за дискове и тн, ама в този случай не бих 😅 "Лав" е бил 10лв като са го пуснали в началото, сега бил около 5лв. Направо се разходи за един уикенд до Сърбия и си накупи няколко албума 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Just_Me каза:

Аз чух че на 13ти Август ще пуска, обаче се сетих че Милица пее в "Лав" за 11ти Август 🤔 и се надявам да е тогава 😅 То се говори че двете имат дует, може пък тогава да го пуснат 🤷‍♀️

Иначе тия дни Карлеуша е снимала няколко клипа в Белград.

Ооо и аз давам много пари за дискове и тн, ама в този случай не бих 😅 "Лав" е бил 10лв като са го пуснали в началото, сега бил около 5лв. Направо се разходи за един уикенд до Сърбия и си накупи няколко албума 😁

Мисля да се разходя наистина - предполагам, от молове и бензиностанции ще ги намеря дисковете...

Много енергия и много добре пее. Не знаех, че е почнала от школа на Александра Радович.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Егати якия албум и тя е направила! Песните се набиват много яко в главата.
Фаворити са ми Zver, Psiho, Dam, dam, dam и Placebo. Другата песен която се оказа много добра е заглавната балада Devet zivota. Другите 4 не са ми по вкусът особено, най-слаба е Ludnica. Силен албум! Браво! За първи път чувам тази изпълнителка, но съм супер изненадан! Много красив глас и визия. Чудесна е! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.08.2023 г. от 14:12, DevilWish каза:

Егати якия албум и тя е направила! Песните се набиват много яко в главата.
Фаворити са ми Zver, Psiho, Dam, dam, dam и Placebo. Другата песен която се оказа много добра е заглавната балада Devet zivota. Другите 4 не са ми по вкусът особено, най-слаба е Ludnica. Силен албум! Браво! За първи път чувам тази изпълнителка, но съм супер изненадан! Много красив глас и визия. Чудесна е! ❤️ 

На Лепа Брена снахата 😁 съпруг на Александра е Филип Живойнович, който btw е писал и бая музика и текст за този албум 😊

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Just_Me каза:

На Лепа Брена снахата 😁 съпруг на Александра е Филип Живойнович, който btw е писал и бая музика и текст за този албум 😊

Страхотна е! Тези песни които цитирах негови ли са? ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Страхотна е! Тези песни които цитирах негови ли са? ❤️ 

Негови са:

Sve po starom - музика и текст
Devet zivota - музика и текст
Kuca strave - музика и текст
Prvi si poceo - текст и част от музиката

Иначе много се смея на коментарите за "Dam, dam, dam" - текстът нали е писан от мъж и е общо-взето за мъжете, които използват жените.. Как можело текстописецът да е такъв предател, как издавал мъжете и тн 🤣🤣🤣 То все едно не са ясни някои мъже, ама айде 😆😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...