Jump to content


Online: Milica Pavlovic - LAV [album]


Препоръчани коментари

Само Jasa ми харесва за момента, нещо много трудно ми допадат нейните песни напоследък. По-предния й албум почти целия ми харесваше. Някакви безлични са ми. Дуетът с Коби е тотал щета, а какви хитове прави той. Тази е на Фивос.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучен албум, песните коя от коя по-безлична. 
Целия проект е като правен по конвейр с цел показване на изкуствена артистичност и финансирана продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата песен ме изкърти, от час я слушам на рипийт и ми гроува. Само тази по-бавната част след първия припев леко ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър й е албума, разнообразява както винаги, но тук не се откроява тотален хит като “Provereno” или “Mogla sam”.

Да видим как ще се развие във времето. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че изкарват албуми с напълно нови песни и клипове и го изслушах за да видя дали все пак нещо ще ми хареса..
Като цяло - 4 песни, понеже не обичам много балади супер скучни и слаби ми бяха Ne zovite me и Venčanje, но изгледах клиповете и всичките ми харесаха. Обичам да има танци, хореография и анимация във видеото, за това и много ми допадна като държание, присъствие и клипове.
Така от песните за мен най-добрите са: Kucketina и Lav. Задължително някоя наша чалгарка да ги вземе, защото са много яки. Може да звучат още по-добре ако ги направят както си трябва. Чудесни песни са тези двете специално!
Другите две които ми харесаха също веднага след тях са: Kraljica prokletih и песента с Coby - Ilegala. Те също си заслужават.
Като песните са ни еднообразни, определено има какво да се вземе сега и да звучи добре, това са тези 4 песни които искам да чуя на български, но Kucketina и Lav - задължително! ❤️ 
Браво, дано и при нас започнат да пускат албуми точно по този начин с нови клипове! Много съм доволен! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моя фаворите е Кучкетина от албума. Определено всички песни са рейзъри, пък и ние сме отвикнали да ни сервират 10 песни наведнъж особено на един и същи артист, че да можем да оценим. Всяка една песен и аранжимент са супер изпипани. 

Като най-голям хит може би се очертава дуета с Цоби и Лав.

Жената се е постарала, изпипала си е проектите, според мен малко избърза с този албум, имаше още доста живот в стария, но да видим как ще се развие този, както и концерта декември. 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

24 часа:
Lav - 362 759
Kucketina - 295 385
Jasa - 201 441
Ne zovite me - 238 990
Kralica Prokletih - 253 612
Ilegala - 415 952
Lake note - 238 006
Na zemlji Bog - 296 773
Dajem godinu - 293 294

Тотал: 2 596 212

Link to comment
Сподели в други сайтове

Jasa цял ден не ми излиза от главата. Яка зарибявка се оказа и тя. Тая песен на български ще стане брутална! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...