Jump to content



Галена - Горчиво


Препоръчани коментари

Жесток хит, въпреки познатото звучене и ритъм. Толкова по-добра да е в самостоятелните песни, а все се забива в глупави дуети, където за да спасява някой - се забива сама. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален е точната дума, която пасва на проекта. Отново пипнато професионално по всички детайли, но не съм и очаквала да е друго. Зарибява още от първите секунди. Клипа е както винаги с идея и различен. Визиите са повече от жестоки. Галена като булка е удар в сърцето. 😍👑

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента нее лоша...
Но за да има успех трябваше да заложат на текста - Наздраве! Нека пие всичко живо!
Аз ще пия за раздяла, нищо хубаво не ви желая! Щастлив бъди, но не и с нея!
Не мисля че някой DJ-й ще я пусне на нечия сватба заради текста който е мрачен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен проект! Текстът е много добър. Като цяло тя и там винаги обръща внимание, за да има разнообразие от изразни средства. Клипът е топ. Там поне има изобилие от добри екипи, за сметка на композиторите. Музиката е добра, но е време да си даде малко почивка от Ганев, поне докато не и направи песни тип "Еуфория" , които да се отличават от всичко излязло на пазара. 

Като цяло, въпреки критиката за авторите, с "Ергенът" и "Горчиво"  успя да се реваншира за тъпото трио и "Името ти". Просто към нея винаги очакванията ни ще са за повече, защото е Галена и знаем какви неща може да предложи и го е правила десетки пъти. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Marin каза:

Не мисля че някой DJ-й ще я пусне на нечия сватба заради текста който е мрачен.

Нали, и песента с Емрах също няма да я пускат по сватбите, защото момчето пее, че не иска да се жени. Трябваше да се сетят за това преди да запишат и двете песни… :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф аман вече с този Ганев. То всичко му е 1:1. Мега изтъркано, за всяка певица прави еднакви песни. И точно Галена защо още му се връзва не знам. 
“Еуфория” беше различна. Тази тук прилича на 10 други. 
Насилието в клипа ми дойде в повече. “Просто шоу” вече сме го гледали. 
Очаквах повече определено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал толкова слаб проект от Галена, но като цяло е нормално.

Трябва ѝ почивка определено, че са си буустне креативността и усещането за хитове.

Тук само най-големите ѝ фенове припадат по всичко, което е нормално може би.

Истината е, че след Внл само онази простотия стана истински хит с дамян.

 

Другите името ти еъфория и чрд минаха и заминаха, пък вие им бройте милионите.

За мен тази оесен няма и капка от заряда на един от последните ѝ огромни хитове, които и до днес си слушам

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...