Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Кала винаги съм я възприемал като ужасно неприятна, пъпчива, мъжествена лесбийка, която не се подмива и от оная й работа тече гной.

Нищо женствено не виждам в нея! Чак се чудя как се успя да се наебе с 3-ма, че и деца да им роди, ама то за всеки влак имало пътници.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VBOX7.COM

топ фолк - глория с пожелание за 2002

Тук и тя мяза на застаряваща даскалица, от това сукманче би станал невероятен парцал за под!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кала винаги съм я възприемал като ужасно неприятна, пъпчива, мъжествена лесбийка, която не се подмива и от оная й работа тече гной.

Хубаво е, когато можем да си кажем нещата директно. Добре правиш. Стига толкова евала.... Интервюто при Тото - тотална ДЕградация!!!
Тази песен, няма как да не й я призная, когато беше в Пайнер. Това беше голям ХИТ! Ама разни други неща..... която и да е песен НЕЙНА в Пайнер, не може да се мери с това!

Но уви от този хитов период, няма и следа.... Сега просто започна да избива комплексите си, тя или онзи при който беше, как видиш ли, ГЛОРИЯ нямала нито един хит! Ако тя няма хит и е една от първите успешни изпълнители, защо тогава ти, Драга, се подвизаваше в този жанр? Трябваше да обясниш! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като те почна
Спрях ли тока
7
Недей, сърце
Така ми говори

й бяха хитове тогава, доста по-добре от беше от скумрията Глора, но Вип брадър тотално я затри от картата.

След него има:
Мафия
Каква съм луда
Имаш ден
Копие
Хайде, вдигни й

 

Абе, квато и да е Кала, поне моа да й различа песньовките една от друга и миналото десетилетие има хитове, заразлика от калория.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:


7
Недей, сърце
Така ми говори

й бяха хитове тогава,


Имаш ден
Копие
Хайде, вдигни й

 

Абе, квато и да е Кала, поне моа да й различа песньовките една от друга и миналото десетилетие има хитове, заразлика от калория.

😳😳😳?!?!?

ok, let it be Fekali’s day

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, невинаги си е била приемана като толкова зле от публиката Кали, колкото в последните години. В края на 90те си беше стандартно хитово име, после като се завърна от майчинство се опитваше да е доста разнообразна и й се получаваше. И старта в Пайнер беше силен, но може би покрай влизането й там хората вече започнаха да усещат, че не е толкова готина и истинска, колкото изглеждаше. Основният срив беше в Брадъра, от тогава нещо вече не е същото за нея и надали ще бъде.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

😳😳😳?!?!?

чуй тук как се пее "Недей, сърце", ако си спомням правилно получи награда за балада на годината!

7 и Така ми говори бяха сезонни хитове, особено втората доста се въртя лятото на 2012-та.

Имаш ден има около 8 милиона в тубата.

 

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Като те почна
Спрях ли тока
7
Недей, сърце
Така ми говори

й бяха хитове тогава, доста по-добре от беше от скумрията Глора, но Вип брадър тотално я затри от картата.

След него има:
Мафия
Каква съм луда
Имаш ден
Копие
Хайде, вдигни й

 

Абе, квато и да е Кала, поне моа да й различа песньовките една от друга и миналото десетилетие има хитове, заразлика от калория.

Но "Спрях ли ти тока" както всички знаем си е кавър на "Мили момчета" на Кати. За 7 не знам, хит - абсурд. Недей, сърце се харесваше, но и тя какъв хит? Така ми говори - получи й се добре тази песен. Като те почна е ХИТ в истинския смисъл на думата.
От тези които изброи в следващия период от 2014 насам... "Хайде, вдигни й" с Емануела е доста добра песен, може би след "Като те почна" е точно тя. Следващите успешни, можем да наречем "Копие" и "Аз съм аз", другото е просто комерсиални типове песен с изключение на баладата разбира се. А да не коментираме простотия с Цеци - "Нивата"? Хит на селските пръчки? Може би?!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали ходи на турнето 2014-та, що не есхумираха мумията Глора, ако е била по-хитова от нея в този период?!

Един от фаворите ми в пайнерския й период.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Кали ходи на турнето 2014-та, що не есхумираха мумията Глора, ако е била по-хитова от нея в този период?!

Един от фаворите ми в пайнерския й период.

Добро парче, но просто толкова. Все пак песента е хубава. Аз мисля, че в Ара както и @asylum каза си беше доста по-добре. Албуми, интересни песни, някаква визия като изпълнител, различна, нестандартна, бунтарско. Но от периода в Пайнер нещата се промениха. Може би до преди Вип Брадър и на мен ми харесваше, гледал съм интервюта с кеф, но тя винаги се извърташе както на нея й е удобно в случая. Зодия - везни. Нищо лошо не казвам и моя асцендент е Везни, но много добре си отговаря на зодията! 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

 А да не коментираме простотия с Цеци - "Нивата"? Хит на селските пръчки? Може би?!

Посветена е на дамата с рало и трактор от Две Могили.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали 2010-19 е в пъти по-актуална сред новото поколение от дърто-залязала-да ти забия един 6amar-кубче от лед, магьосница Хлория.

За хитови песни да не говорим.

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Tongue 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...