Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Като ми кажат - "ти как смееш да коментираш фолкпевиците как изглеждали, я, покажи твоя снимка - да те видим и да ти се посмеем" винаги им показвам този шедьовър и окончателно замлъкват:
image.png.96d1952fb31641f7d94e01246321de39.png

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Глория и Тони Дачева vs. Десита

След днешния сблъсък на титани България вече няма да е същата.

Първата дама на фолка, Кралицата и Гюрултия - интересно трио.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Първата дама на фолка, Кралицата и Гюрултия - интересно трио.

Сега...и аз не харесвам много Глото, ама чак Гюрултия?

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Нормално е да покани пак Дани Милев, тя е доста етична, дори когато не трябва. Те специално са ОК, но тя е лоялна и към такива като Люси, който ако има нещо по важно ще я отебе веднага. Което си е една от най - големите й грешки.

То не е от лоялност, а от нетърпимост към всякаква промяна или новост.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе не знам за какво й е този дует и да спасява кариери на отдавна залезли и нехитови бабички. Все пак, адмирации към Тони че го прави!

 

  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Иначе не знам за какво й е този дует и да спасява кариери на отдавна залезли и нехитови бабички. Все пак, адмирации към Тони че го прави!

 

Сериозно ли пуска това след Яче, яче?

Къв е тоя текст!?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Сериозно ли пуска това след Яче, яче?

Къв е тоя текст!?!

Е, това е в пъти по-слушаемо, поне докато не се появи вещицата, която пее всяка песен по един и същи начин.

  • Haha 4
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Е, това е в пъти по-слушаемо, поне докато не се появи вещицата, която пее всяка песен по един и същи начин.

От последните три дуета на Гаврош този посления ми е най-голямо клише. И като текст, и като клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва клипа на Тони и Глория.

Трябваше Глория да кара трактор в клипа, а бабет Тони да събира цветчета и детелинки в някоя поляна, случайно да се срещнат и след това да отидат на място, където да варят лютеница и компоти.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е изпълнител дето няма усет за нищо. Като имаше екип беше лидер, като остана без него защото се изпокара с тях и си повярва потъна. Същото чака Галош ако го направи. Просто такива "артисти" не могат да прокопсат сами. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория е изпълнител дето няма усет за нищо. Като имаше екип беше лидер, като остана без него защото се изпокара с тях и си повярва потъна. Същото чака Галош ако го направи. Просто такива "артисти" не могат да прокопсат сами. 

Глора е всичко друго, ама не и артист, мола ти са. Чалга и артисти - чернобил и липса на радиация.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория е изпълнител дето няма усет за нищо. Като имаше екип беше лидер, като остана без него защото се изпокара с тях и си повярва потъна. Същото чака Галош ако го направи. Просто такива "артисти" не могат да прокопсат сами. 

Нямаш идея колко от нещата зад които се пише екипа на Галош, стои самата тя. Винаги главните посоки и решения идват от нея, екипа ги изпълнява. Не случайно се задържа толкова време.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Дачева имаше песен от преди 10-15 години дето в клипа ходи с женен мъж и жена му ги хваща. Не помня заглавието и не ми излиза в търсачката. Някой?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Нямаш идея колко от нещата зад които се пише екипа на Галош, стои самата тя. Винаги главните посоки и решения идват от нея, екипа ги изпълнява. Не случайно се задържа толкова време.

Ми аз коментирам това което виждам по участията. А то не е много, знам, че я харесваш, но и тя е кота нула. На клипове изглежда супер нахакана и светски, но по участия и интервюта е кота нула. На интервютата е сдухана, няма грам дар слово, а по участията е така:

WWW.FACEBOOK.COM

Галена на Живо

Но е по умна от Глория, знае си колко струва и си слуша. Емилия също, помним какви бяха и двете преди екипите си. Глория тръгна от високо и стигна дъното, те точно обратното. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението при леля Ви Гаврош хич не е розово - от тея 30 години на сцена, само първите 10 и епизодично 2005, 2006 и 2007 можем да ги броим като направила нещо. Останалите се крепят на концерти и я някоя средно популярна песничка, я не. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Положението при леля Ви Гаврош хич не е розово - от тея 30 години на сцена, само първите 10 и епизодично 2005, 2006 и 2007 можем да ги броим като направила нещо. Останалите се крепят на концерти и я някоя средно популярна песничка, я не. 

Тя си го направи така, затова и цял живот ще си е в НДК и една от многото. Отделно от купища поколения е отписана. Тая година изкара популярна песен и видя участия, но после естествено насра нейните си СПИНОВЕ, като тая последната, дето трябва да си бабичка на 60 за да я слушаш. Тази песен е пълен СПИН, пълен траш. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, hohster каза:

Случайност?

Кой знае :D

Песента на Десита е изненадващо зарибяваща като за Алфа 2023. Ама тя си е и писана от самата Десита и явно не много е зависело от господин продуцента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертите са смисълът и есенцията на тая професия, невежи лукчета раманянови. А там хората ходят първо заради уважението към изпълнителя.

  • Like 3
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...