Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 50 минути, DarkChild каза:

Има си семейство, деца, изглежда щастлив, какъвто и простак и коцкар да е. Какво ниво е Райна истеричката?

Аман от хора, обиждащи себе си.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Andrew Cunanan. каза:

"Треснах ѝ ножа по плота и й казах - Конска пац такваз, или оставяш Коцето само за мен или ще ти рендосам една зелка в главата. Нахалница!"

3op/\qH

  • Love 1
  • Kiss 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Има си семейство, деца, изглежда щастлив, какъвто и простак и коцкар да е. Какво ниво е Райна истеричката?

Истеричка или не, заради нея влезе в Пайнер и да - за него много високо ниво. Райна като човек е много по-свястна. И да има семейство, той е изневерявал и на Надя, друг е въпросът, че нея това я устройва, но Райна когато разбра му би шута. По-добре истеричка, но сериозен и интелигентен човек като нея, отколкото простак прикриващ истинската си същност. Пълен селяндур.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

По-добре истеричка, но сериозен и интелигентен човек като нея, отколкото простак прикриващ истинската си същност. Пълен селяндур.

He ce npukpuBa, gopu nee 3a 

🤪😅

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

He ce npukpuBa, gopu nee 3a 

🤪😅

 

Да, бе, тук направо си признава някои неща. За това ли не посмя да й снима клип? Да го видим как употребява. :D 
Както и да е, годинките си оказаха думата при него..... и въпреки, че вече е чичко, той се прави още на хлапе и се лигави.... Не му отива..... Трябва да се пенсионира вече. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Истеричка или не, заради нея влезе в Пайнер и да - за него много високо ниво. Райна като човек е много по-свястна. И да има семейство, той е изневерявал и на Надя, друг е въпросът, че нея това я устройва, но Райна когато разбра му би шута. По-добре истеричка, но сериозен и интелигентен човек като нея, отколкото простак прикриващ истинската си същност. Пълен селяндур.

Райна беше няколко години с него и след това не е имала успешна връзка. Явно не е толкова свястна, колкото я смятате.

Знаем Кокаин какъв е и да, влезе в Пайнер благодарение на нея. И какво от това? Доста бързо след това я задмина като популярност. Вече сте като Рени и НДК и Гранд.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Райна беше няколко години с нея и след това не е имала успешна връзка. Явно не е толкова свястна, колкото я смятате.

Знаем Кокаин какъв е и да, влезе в Пайнер благодарение на нея. И какво от това? Доста бързо след това я задмина като популярност. Вече сте като Рени и НДК и Гранд.

Това са глупости. Да, имаше хитове по-големи от нея от 2009 насам, но преди това повече от 2 хита като Черна роза и Ти си само 8 клас не е имал..... Общо-взето стана популярен ОТ връзката си с нея. Сега освен дуетни хитове, защо няма самостоятелен? Ако не са "Проблем" и "Сладкото зло" не виждам как ще помирише даже хит..... 
Райна в момента нали ти каза, че има някаква връзка? Отделно, не това е най-важното в живота. Тя учи, развива се, не е само музиката при нея. Не знам изобщо защо някои хора имате такова мнение за нея, но на мен определено ми харесва. Това няма общо с Рени и НДК. Никой не е твърдял, че в последните години песните й са хитове и въпреки това в годините е имала доста добри песни. Просто когато влезнаха заедно във Вип Брадър, тя беше по-нервна, но защо точно, те си знаят причината. Такива хора са черни овце и за това предаването изкара нея лоша, всъщност не винаги се е държала толкова зле с него, но така го изкараха, все едно крещи, вика, едва ли не го бие... Познавам такива като него, които изкарват стойностните хора - лоши.... те са спокойни, но ти викаш.... караш се, защото наистина има причина и те вбесява. Е как с кеф да не му отвъртиш един шЪмар (както казва Глория) на такъв, който се изкарва най-добрия, а всъщност е един лигоч и палячо. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем нормално Райнуш да е изпадала в истерии.
Той затова си взе Надя, която да го гледа отстрани докато обарва момичета с неясна възраст и да е в нетрезво състояние 24/7.

Участието им в Биг Брадър много ѝ съсипа имиджа по този начин, защото поведението на Коце се приемаше за геройство.

След това той дръпна напред в Пайнер с помощта на всичките си колежки, а Райна си остана “киселата бивша”.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DarkChild каза:

Не знаех, че аз съм Райна.

:roll1:
Уж си Райна, па не си ни наричал балъци, които ти купуваме албумите и с нашите пари ходиш по почивки?

преди 34 минути, DevilWish каза:

Да, бе, тук направо си признава някои неща. За това ли не посмя да й снима клип? Да го видим как употребява. :D 
 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сорри мотори, но кариерата и семейството на Константин >>>>
В "Един грам срам" като Луцифер мяза на Бойко, омазан с червена боя.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам сторита на Юнона. Десетина деца, около десетгодишни, танцуват с нея на сцената, а тя пее “Такива като тебе ги еб*т”, “Минавай на ръчна, я върви да правиш квото прави климатика”. :bored:

  • Haha 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Гледам сторита на Юнона. Десетина деца, около десетгодишни, танцуват с нея на сцената, а тя пее “Такива като тебе ги еб*т”, “Минавай на ръчна, я върви да правиш квото прави климатика”. :bored:

Ми те тея деца в следствие на ебане са се появили, не ги е донесъл щъркела, нека знаят кое-как от малки.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Runevski каза:

Гледам сторита на Юнона. Десетина деца, около десетгодишни, танцуват с нея на сцената, а тя пее “Такива като тебе ги еб*т”, “Минавай на ръчна, я върви да правиш квото прави климатика”. :bored:

Наистина и аз видях, кошмарно е. Нали има цял фолклорен албум? Да пее фолклор по такива изяви. Те последните и чалга песни са кошмарни и супер вулгарни, но тя се гордее с тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, GSA каза:

Наистина и аз видях, кошмарно е. Нали има цял фолклорен албум? Да пее фолклор по такива изяви. Те последните и чалга песни са кошмарни и супер вулгарни, но тя се гордее с тях. 

Не я е срам! Долна мръсница гадна!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Gerganafen каза:

Лиди помагаше на Гъбин в Черешката и се поряза в първите минути.:cry: Важното е, че даде всичко от себе си! Догодина - в Мастър Шеф!:ba:

Това са стари епизоди. 

П. С. Бисквитките накрая ги купиха😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уат?! 😃 че и за "Игри на волята" го спрягат Наското 😄

WWW.GOOGLE.COM

Младият рапър често прекалявал с наркотиците
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Ти и да искаш, няма как да бъдеш Райна. И слава Богу. 

Радвам се. Представи си да имам един-единсвен фен и това да си ти😱

преди 3 часа , DevilWish каза:

Това са глупости. Да, имаше хитове по-големи от нея от 2009 насам, но преди това повече от 2 хита като Черна роза и Ти си само 8 клас не е имал..... Общо-взето стана популярен ОТ връзката си с нея. Сега освен дуетни хитове, защо няма самостоятелен? Ако не са "Проблем" и "Сладкото зло" не виждам как ще помирише даже хит..... 
Райна в момента нали ти каза, че има някаква връзка? Отделно, не това е най-важното в живота. Тя учи, развива се, не е само музиката при нея. Не знам изобщо защо някои хора имате такова мнение за нея, но на мен определено ми харесва. Това няма общо с Рени и НДК. Никой не е твърдял, че в последните години песните й са хитове и въпреки това в годините е имала доста добри песни. Просто когато влезнаха заедно във Вип Брадър, тя беше по-нервна, но защо точно, те си знаят причината. Такива хора са черни овце и за това предаването изкара нея лоша, всъщност не винаги се е държала толкова зле с него, но така го изкараха, все едно крещи, вика, едва ли не го бие... Познавам такива като него, които изкарват стойностните хора - лоши.... те са спокойни, но ти викаш.... караш се, защото наистина има причина и те вбесява. Е как с кеф да не му отвъртиш един шЪмар (както казва Глория) на такъв, който се изкарва най-добрия, а всъщност е един лигоч и палячо. 

Добре. Вече не ми се коментират NPC-та като Райна.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Runevski каза:

Гледам сторита на Юнона. Десетина деца, около десетгодишни, танцуват с нея на сцената, а тя пее “Такива като тебе ги еб*т”, “Минавай на ръчна, я върви да правиш квото прави климатика”. :bored:

Който ходи на изява на Юнона, заслужава точно това.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Радвам се. Представи си да имам един-единсвен фен и това да си ти😱

Добре. Вече не ми се коментират NPC-та като Райна.

Каква е тази дискриминация спрямо Зайка?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...