Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Лисабон 2018. А и зависи кой ще спечели, Хърватска, Белгия, Швейцария (примерно), а и не само, имат по една достатъчно голяма зала на кръст точно в столицата. 

Победата на Португалия ми е изтрита от главата.

Белгия сто процента биха хоствали в Антверпен, надявам се да разберем дали съм права ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Победата на Португалия ми е изтрита от главата.

Белгия сто процента биха хоствали в Антверпен, надявам се да разберем дали съм права ;) 

Мда, те всъщност нямат достатъчно голяма зала в Брюксел. Иначе не бих възразил да разберем къде ще хостват, но между сходните ентрита на Белгия, Юкей и Швейцария, бих предпочел да видим Швейцария къде ще хостват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алооооууу много сте неадекватни!! Прости ли сте как ще спечели държава ДОМАКИН?? АКО ЩЕ ДА ПРАТЯТ ТЕЙЛЪР СУИТ няма как да спечели държава хост. Така че спрете да комевтирати Meldlfestival ли е кво е там

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Други новини 

Биг 5 и хоста ще пеят на полуфиналите, в които са зачислени, а не досегашната история с клипче и кратко интервю.

И ще са из нормалния рънинг ордър, вместо пълнеж към края. 

Крайно време беше, но по добре късно, отколкото никога. 

Гласоподаването на финала ще започне още преди първата песен. За гласуващите в Rest of the World - след 2рата репетиция, включително полуфиналите, тоест ще имат почти 24 часа. 

До финал ще обявят още някви вотоподаващи подробности, но генерални промени в жури и телевота няма да има, 50/50 на финала, и първите 10. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги добрите промени идват с домакинство на единствената държава от трите традиционно добре справящи се на конкурса (другите са Италия и Украйна), която освен да прави песни, може и да бъде добър хост. Изненадани има ли?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Както винаги добрите промени идват с домакинство на единствената държава от трите традиционно добре справящи се на конкурса (другите са Италия и Украйна), която освен да прави песни, може и да бъде добър хост. Изненадани има ли?

Или идват точно по повод новината че Форгетъбъл ще започва финала? 

А след Торино не си ли стиснахме ръцете да не обсъждаме Италия и хостване в едно и също изречение :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, абонираме се за теорията на концперацията. 

Швеция печели през 2023 за да хостват 24та по повод колкогодишнината от победата на бАББА с Уотърлю.

Слочаеност? може би

Гласоподаването на финала ще започва още преди първата песен.

Слочаеност? не мисла

Кой ще открива? Швеция.

Слочаеност? все по малка вероятност 

Кой е последния победител от първа позиция на финала? Швеция, преди точно 40 години. (1984та).

Слочаеност - никакъв шанс. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Lelqtian каза:

Или идват точно по повод новината че Форгетъбъл ще започва финала? 

А след Торино не си ли стиснахме ръцете да не обсъждаме Италия и хостване в едно и също изречение :D 

"Помни историята, за да не я повтаряш"! 

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Добре, абонираме се за теорията на концперацията. 

Швеция печели през 2023 за да хостват 24та по повод колкогодишнината от победата на бАББА с Уотърлю.

Слочаеност? може би

Гласоподаването на финала ще започва още преди първата песен.

Слочаеност? не мисла

Кой ще открива? Швеция.

Слочаеност? все по малка вероятност 

Кой е последния победител от първа позиция на финала? Швеция, преди точно 40 години. (1984та).

Слочаеност - никакъв шанс. 

 

Ясна е работата. Еми дано Тейлърица Суифт няма турне догодина, че да са им свободни залите в Стокхолм. Петра няма да може да се пенсионира скоро, милата.

Ако имах достатъчно знания за политическите събития по света щях да измисля нещо и за това, че норвежци ще печелят в името на Швеция, нещо с прием на Норвегия (sugar daddy-то на Скандинавия) в ЕС ще да е.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

"Помни историята, за да не я повтаряш"! 

Ясна е работата. Еми дано Тейлърица Суифт няма турне догодина, че да са им свободни залите в Стокхолм. Петра няма да може да се пенсионира скоро, милата.

Ако имах достатъчно знания за политическите събития по света щях да измисля нещо и за това, че норвежци ще печелят в името на Швеция, нещо с прием на Норвегия (sugar daddy-то на Скандинавия) в ЕС ще да е.

Норвегия ако са искали, отдавна да влезли в ЕС, така че ... 

А Близнаците ... Норвежкото БНТ не ги били поканили да участват? А Шведско ги? А и те се подвизавали в Швеция ениуей. Не знаех че ги канят за участия по тия конкурси, явно тая досадница Дотир има абонамент ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Норвегия ако са искали, отдавна да влезли в ЕС, така че ... 

А Близнаците ... Норвежкото БНТ не ги били поканили да участват? А Шведско ги? А и те се подвизавали в Швеция ениуей. Не знаех че ги канят за участия по тия конкурси, явно тая досадница Дотир има абонамент ... 

То това ясно, ще правят опити да ги съблазнят да влязат в ЕС и да им точат от петрола!

Не знаех и аз, че ги канят. Ако искаш да включиш някой в секта, ще пратиш съседа му да го прикотква, няма да пратиш някой непознат. Миналият път пък в Норвегия им избраха италианка... слОчаенос?? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , FikLena каза:

Алооооууу много сте неадекватни!! Прости ли сте как ще спечели държава ДОМАКИН?? АКО ЩЕ ДА ПРАТЯТ ТЕЙЛЪР СУИТ няма как да спечели държава хост. Така че спрете да комевтирати Meldlfestival ли е кво е там

 

Независимо дали сме адекватни или не, не бих бил изненадан ако Швеция постигне исторически успех и спечели конкурса за втора поредна година.

Почти съм сигурен, че Unforgettable ще разцепят мрака с телевота.

  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е фантасмагорично Швеция да спечели точно с тая песен (не, че не съм възлагала надежди за доста по-големи бози), но ако някой печели два пъти подред, ще са те, Италия или Украйна.

И не е като да не се е случвало в историята.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Малко ми е фантасмагорично Швеция да спечели точно с тая песен (не, че не съм възлагала надежди за доста по-големи бози), но ако някой печели два пъти подред, ще са те, Италия или Украйна.

И не е като да не се е случвало в историята.

Случвало се е, и няма нищо невъзможно, нали, но не и с настоящия правилник и времената на телевот. Последния път май е 92/3/4 Ирландия три години поред. 

Алгоритъма какво още изрови. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представете си апокалипсис. Печели Швеция и за да накарат България да се завърне  през 2025 - да домакинства България в Арена София :D 

Много тъпо, че не направиха ревамп на припева. Може би ще се завърнат за домакинството. Този път със Славин като хед вокал. Ако се чудите как се сетих - видях, че готвят 8ми албум хахах. Имах опасения, че няма да прескочат 1000 гледания, но ето на. За 2 дни.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...