Jump to content


Емануела и Антонио - Частно парти


Препоръчани коментари

Яка е Емануела ама намери пак с кого да направи дует! Все такива, иначе не се изненадвам щом е в нейния лейбъл! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела изглежда много добре, но песента не ме грабна от първо слушане - Радомир Кишев просто не ми е любимия композитор в момента.

Подводница ми остава любимата песен засега.

Бих искал Емануела да се върне пак към не-толкова чалга песните. Тези отсвири не са нейното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента им е добра но кофти избор за дует на половинка този Антонио...
Добре е направила Емануела че избрала един от най добрите DJ - Й.
Да се снима в клипа им.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото хубаво нещо е Емануела и то това как изглежда във видеото.Всичко останало е просто под всякаква критика.Не знам какво се случва с нея,ма след АКО ТРЪГНА това изощо не върви.Все едно са пуснали от няма и на къде

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела последните години много се изгуби. Всичко вървеше добре, но откакто издаде албума "Нотариално заверен", почти няма нещо хитово. Дори се случва супер рядко да попадне и на сезонен хит, не знам защо така... През последната година и малко само "Направо в коша" и "Подводница" стават за нещо

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Mousie каза:

Емануела последните години много се изгуби. Всичко вървеше добре, но откакто издаде албума "Нотариално заверен", почти няма нещо хитово. Дори се случва супер рядко да попадне и на сезонен хит, не знам защо така... През последната година и малко само "Направо в коша" и "Подводница" стават за нещо

Подводница със сигурност е хит. Най-въртяната ѝ песен по дискотеките от албума Нотариално Заверен насам,  6 месеца постоянно беше в Spotify Bulgaria Top 50 и по морето със сигурност ще гърми навсякъде. Дори я чувам много често от колите на хората. Граници също имаше доста голяма слушаемост.

Със сигурност е изгубила инерцията която беше набрала когато влезе в Пайнер, но това не е нещо ново за Емануела - винаги е имала някакви слаби периоди. Последните ѝ няколко песни в Ара към днешна дата са почти забравени.

Според мен трябва да си даде някаква почивка и да започне да работи повече време по песните си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Подводница със сигурност е хит. Най-въртяната ѝ песен по дискотеките от албума Нотариално Заверен насам,  6 месеца постоянно беше в Spotify Bulgaria Top 50 и по морето със сигурност ще гърми навсякъде. Дори я чувам много често от колите на хората. Граници също имаше доста голяма слушаемост.

Със сигурност е изгубила инерцията която беше набрала когато влезе в Пайнер, но това не е нещо ново за Емануела - винаги е имала някакви слаби периоди. Последните ѝ няколко песни в Ара към днешна дата са почти забравени.

Според мен трябва да си даде някаква почивка и да започне да работи повече време по песните си. 

Аз точно това казах, че Подводница е хит, аз също много я харесвам, но се случва рядко да попадне на такава песен. Надявам се да се стегне, защото не е на нивото, на което беше през първите няколко години в Пайнер - 2015-2018/19. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди 5 години сигурно щеше да е топ хит, ама сега звучи евтино. Съветвам чалгарите да си записват диалозите пред камерата, а не в студио и после да липсват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...