Jump to content


Доника х Десита - Никога твой


Препоръчани коментари

Десита вече в Мега стар ли е? Песента не ми хареса. Пято и слушано вече. Очаквах повече. Десита е много красива в клипа, особено с бялата рокля. Доника няма да я коментирам. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Десита вече в Мега стар ли е? Песента не ми хареса. Пято и слушано вече. Очаквах повече. Десита е много красива в клипа, особено с бялата рокля. Доника няма да я коментирам. 😁

Само Доника, Десита си е в Алфа (все още)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маняк, ти и*еш ли са? Мъди ако си мисли, че с тия диарии ще успее да наложи измислената си фирма, по-добре някой да му удари един задвратник и да го свали от звездите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, мъжете мила, най-обичаш да ебеш.... алелеле *** ще си изядеш, щото Доник всъщност май е със съмнителен пол! Леле, леле леле пола ти обърка сииииии! Хит за Травестити! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.03.2022 г. от 19:19, xroflx9 каза:

Много безличен кавър на това,също като тия двете.

 

Чудих се това "Тики да ляляля" къде съм го чувал ето от къде :D

Music: Mihai Manu, добре, че са написали истинския автор, а не като Цоцко да лъже, че всичко е негово :D

Хармоника и Дрисита пеят Топ любовник версия 2 :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.03.2022 г. от 20:12, THE IIconic каза:

Таа Донка сигурно ли е, че не е травела? 

То щото има няква разлика с прясна Деса. Да зимат и Дион и ще са ши-мейл Тройница номер едно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За песента нямам мнение, щото няма субрити и изобщо не разбрах кво пеят. Направи ми впечатление артистизма и сексапила, който се мъчат да докарат - даже Цв. Янева няма толкова празен поглед. Секси са колкото две талпи чамова дървесина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...