Jump to content


Sinan - Musaka


Препоръчани коментари

Откровено педофилския текст ми идва в повече. Язък за иначе биващата песен и гениална идея за възпяването на мусаката. 

преди 1 час , DevilWish каза:

Не ме кефи! На Мая "Баклава" е един път! 

Баклавата си е баклава, мусаката си е мусака. Даже могат да са и вегански да ги нагласиш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Lelqtian каза:

Откровено педофилския текст ми идва в повече. Язък за иначе биващата песен и гениална идея за възпяването на мусаката. 

Баклавата си е баклава, мусаката си е мусака. Даже могат да са и вегански да ги нагласиш. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно когато си помислиш, че нищо вече не може да те изненада, се появява чалга за мусаката. :lol:Евала!

преди 1 час , Lelqtian каза:

Откровено педофилския текст ми идва в повече. Язък за иначе биващата песен и гениална идея за възпяването на мусаката. 

Баклавата си е баклава, мусаката си е мусака. Даже могат да са и вегански да ги нагласиш. 

Може и момичето да е на 19 и половина, а Синан да я чака да стане пълнолетна по Хамерикански - на 21 :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя прост мангасар му дайте една мусака със с*ерма в нея и да спре да твари обществото с гадната си музика! Касъмови да се насочат към Столипиново вече наистина, че ми писна от нещастници! Вземете направете цялата циганска махала изпълнители и напълнете клубовете с още повече селяния и салфетки, музиката не е ебавка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това цигле с това Л-ъ, много досадно чаве.

"МиЛяяя" :D Дееба мангала ти дееба

ЛЯжаааа

 

От 26.02.2022 г. от 15:25, Gerganafen каза:

Точно когато си помислиш, че нищо вече не може да те изненада, се появява чалга за мусаката. :lol:Евала!

Може и момичето да е на 19 и половина, а Синан да я чака да стане пълнолетна по Хамерикански - на 21 :D 

 

Те мангасарите стават педофили редовно ама никой не ги брои от закона, там се женят на по 10 години с 20 годишен срещу подкуп към родителите на булката.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...