Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, GSA каза:

Я кажи сега какво се случва с касовите бележки от хонорарите на Кама, че празни думи нищо не доказват. Все много участия, все мегазвезди, все супер продуцирани, а накрая 20 участия за 2000 лева и по-малко. За тези на Сашка говоря.

За книгата на Кама дай да поговорим, или за концерта в Арена Армеец, а защо не и за албума?

Давай факти черно на бяло, че 20 години по форумите все разтягаш локуми без масраф. 

Не са касови бележки, а месечна информация от фирмата за продажби, участия, приходи и разходи. Всичко това е получавано до края на 2003 година. Нищо празно няма. Меди Гогов и Камелия са на 6000 лева врмомента и коментар няма. Ако искаш ще ти залепя за тиквата участията на всички, които Сашка осигурява с над 40 клуба в България. Меди, Кама, Деса, Софка, Константин и т.н. Вече и Пайнер и дават всичките свои, даже и отстъпка има. До миналата година това бе ерес.

Изключитерно се радвам, че все още има заблудени душици в този форум, които няма да прогледнат. За тях ще пиша и до 60 година тук. Защото книгата на Кама ще излезе, а след това ще има потоп. Срещу фактите и фактурите приятелю, изкуствени награди не вървят. Живей по-дълго време в агонията да чакаш деня, в който идолите ти ще рухнат като стъклени кули. Нали съм ти казал какво ще звучи на пенсионирането на побутваните от Митака? - "Луда по тебе", разбира се. 

Ей, жестока е тая, баси мадамата! Айде наздраве! :wine:     

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Не са касови бележки, а месечна инхформация от фирмата,

А ти си в счетоводството ли, че фирмата ти дават месечни отчети? А може би спонсор? Кажи на Сашка поне да вземе да урежда и на Райна някое участие. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, знаеш ли какъв е настоящия хонорар на Доня Десс и колко прибира и тя чисто за себе се?

Не може да не признаеш, че с Камс и до днес вървят ръка за ръка като победителките от първата генерация. 20 years later #2002forever:clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, FolkEmpire каза:

Тоя келеш е объркал нещо(ъплуодъра) ще ми прави премиера разбираш ли :D 

 

Не мислех, че може да има по-малоумно заглавие от "В София дойде", но ме опровергаха. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Фокс, знаеш ли какъв е настоящия хонорар на Доня Десс и колко прибира и тя чисто за себе се?

Не може да не признаеш, че с Камс и до днес вървят ръка за ръка като победителките от първата генерация. 20 years later #2002forever:clap:

4500, всичко си е за нея. Дава на Сашка 10% за да работи за нея, та да не си мърда пръста и толкоз. :1000(19):

Тихо сега, че май дует ще правят... а знаеш аз колко сам съгласен на такъв. :1000(29):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, foxy_vd каза:

Не са касови бележки, а месечна информация от фирмата за продажби, участия, приходи и разходи. Всичко това е получавано до края на 2003 година. Нищо празно няма. Меди Гогов и Камелия са на 6000 лева врмомента и коментар няма. Ако искаш ще ти залепя за тиквата участията на всички, които Сашка осигурява с над 40 клуба в България. Меди, Кама, Деса, Софка, Константин и т.н. Вече и Пайнер и дават всичките свои, даже и отстъпка има. До миналата година това бе ерес.

Изключитерно се радвам, че все още има заблудени душици в този форум, които няма да прогледнат. За тях ще пиша и до 60 година тук. Защото книгата на Кама ще излезе, а след това ще има потоп. Срещу фактите и фактурите приятелю, изкуствени награди не вървят. Живей по-дълго време в агонията да чакаш деня, в който идолите ти ще рухнат като стъклени кули. Нали съм ти казал какво ще звучи на пенсионирането на побутваните от Митака? - "Луда по тебе", разбира се. 

Ей, жестока е тая, баси мадамата! Айде наздраве! :wine:     

 

А защо новобранеца Меди и уж легендата Кама са на един и същ хонорар? Доста унизително! 
 

Нито симпатизирам на Пайнер, нито нищо, камо ли да съм заблуден за каквото и да е. За какво са тези крайни изказвания не мога да разбера? На заплата при Кама ли си, че се вживяваш така, все едно живота ти зависи от това да изтъкнеш Кама, принизявайки Пайнера. Тя Марга Лозанова най-точно ти го каза навремето, но жалко че поука не си си взел.

Не ми трябват да им гледам измислените участийца на 1000 лева промо пакет. Давай черно на бяло да се види. Нито ти, нито пък Кама имате топки да покажете фактури от участия след 2014 година. Благодаря!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, foxy_vd каза:

4500, всичко си е за нея. Дава на Сашка 10% за да работи за нея, та да не си мърда пръста и толкоз. :1000(19):

Тихо сега, че май дует ще правят... а знаеш аз колко сам съгласен на такъв. :1000(29):

Какъв по-добър начин да отбележат 2 десетилетия поделена Певица на годината? :D

Жалко, че Десс не намери първа Сашка преди да се върне в Пайнер. Това колкото й помогна, толкова й се отрази и на имиджа, който градеше след първото напускане.

преди 24 минути, Willy каза:

Джесислава не трябваше ли да има и дует с Анелия?

Този дует никога не е бил категорично плануван за издаване. Дес по-скоро беше близо до дует с Цветелина Янева, но не знам защо се размиха нещата там... и по-добре, че стана така, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Надявам се поне 35-40М!

Според мен ще ги направи. Върви добре все още и лично аз очаквам да се задържи дълго във времето. Дано само да изчака и да не пуска скоро нова песен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gerganafen каза:

Все още смягам, че проектът е супер, но има само милион гледания за над месец, което е потресаващ резултат. Според мен и като тежест на името олекна след пришиването на новия фейс, виж, че и от Гласът не я канят вече. Друго си беше зрялата, но супер изглеждаща жена, все още разбиваща в дискотеките. Това сега е 50-годишна дама, излагаща се да се преструва, че е на 17. Чекиджиите все още й се заканват в коментарите, но като цяло вече го няма тоя респект към нея.

66a418.jpg

В случай, не нещо не сме разбрали от изляянията й през последните години, нали. Къде е книгата? Май не й стиска да я издаде, че Пайнера да не я осъди за клевета. Едно е да дрънкаш на диванчето пред пенсионерката Ема Стоянова, друго е да издадеш продукт с твърденията си черно на бяло. За албум и още по-малко - концерт даже и не питам, това си бяха просто смели Фоксиеви фантасмагории.

Камелия си беше достатъчно готина преди като за 50 годишна. Наистина нямаше смисъл да се клъцне и тя... И то след като толкова години сме я харесвали така. Не съм сигурна обаче, че провала на последната песен се дължи само на сменения фейс. Още преди това започна да затъва пускайки копията на "Името ти". 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , z_o_ каза:

Много интересна поредица, особено с фолк изпълнителите как реагират какви са били в началото на кариерите си. Дано следващия път да покани Пресис, Дес или Емс счетоводителката ще е интересно.

Джена канил ли е? Интересно ми е как ще го подреди, като и каже каква е била старата, каква е новата Джен с нейните хиляда лица. Тя нали все е различна. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

От Пайнер беше между първите с официален ютуб канал, но явно не му се занимава да го гради от нула и вече каналът на Стораро мюзик с над 100к абонати, носи името Фики.

Какъв нахалник и егоист... Да си беше купил абонати, както брат му си купи последователи, а той готови такива си ги присвои. Безплатен обяд... и стиснат се оказа. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

4500, всичко си е за нея. Дава на Сашка 10% за да работи за нея, та да не си мърда пръста и толкоз. :1000(19):

Тихо сега, че май дует ще правят... а знаеш аз колко сам съгласен на такъв. :1000(29):

Такъв дует все някога трябва да има. Но не мисля, че сега е моментът. Прекалено е наводнен пазарът от колаборации. Друго - подобен дует трябва да е наистина нещо специално, нещо доста изпипано, емоционално. А се съмнявам да вложат повече дълбочина. Вероятно ще се целят да е вървежен в клубовете, а не да остане като нещо култово. Като прибавим това, че Десислава не е във форма, заставайки до Камелия ми се струва, че би се сдухала и или ще се вдърви, или в стремежа си да се докара поне малко близо до другата по сексапил, ще се получи обратен ефект. 

Дано все пак да изненадат.

А ти откъде имаш това инфо? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Джена канил ли е? Интересно ми е как ще го подреди, като и каже каква е била старата, каква е новата Джен с нейните хиляда лица. Тя нали все е различна. 

Не канил Джена, също и Цвети Янева, Андреи и Емануелс. Ще е интересно за гледане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , FolkEmpire каза:

Галя се е нашмъркала пак :D

Картинката е колаж, личи си от километри 😄

 

А по другата тема..това че Галена се била залепила за Меди е голям майтап, добре се посмях! 🤣 Някои хора живеят в свой собствен свят 😄 При все че Галена е запознала Меди и Сашка Ангелчето 🤣

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Just_Me каза:

Картинката е колаж, личи си от километри 😄

 

А по другата тема..това че Галена се била залепила за Меди е голям майтап, добре се посмях! 🤣 Някои хора живеят в свой собствен свят 😄 При все че Галена е запознала Меди и Сашка Ангелчето 🤣

Да не говорим за периода около и преди Параноя и Зарязан когато Меди й ходеше по участия с цел да го качи на сцената да пеят дуетно, защото знаеше че после тези клипчета ще си намерят място в нета и повече народ ще чуе за него.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Да не говорим за периода около и преди Параноя и Зарязан когато Меди й ходеше по участия с цел да го качи на сцената да пеят дуетно, защото знаеше че после тези клипчета ще си намерят място в нета и повече народ ще чуе за него.

Е мангал, кво се чудите ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , foxy_vd каза:

Не са касови бележки, а месечна информация от фирмата за продажби, участия, приходи и разходи. Всичко това е получавано до края на 2003 година. Нищо празно няма. Меди Гогов и Камелия са на 6000 лева врмомента и коментар няма. Ако искаш ще ти залепя за тиквата участията на всички, които Сашка осигурява с над 40 клуба в България. Меди, Кама, Деса, Софка, Константин и т.н. Вече и Пайнер и дават всичките свои, даже и отстъпка има. До миналата година това бе ерес.

Изключитерно се радвам, че все още има заблудени душици в този форум, които няма да прогледнат. За тях ще пиша и до 60 година тук. Защото книгата на Кама ще излезе, а след това ще има потоп. Срещу фактите и фактурите приятелю, изкуствени награди не вървят. Живей по-дълго време в агонията да чакаш деня, в който идолите ти ще рухнат като стъклени кули. Нали съм ти казал какво ще звучи на пенсионирането на побутваните от Митака? - "Луда по тебе", разбира се. 

Ей, жестока е тая, баси мадамата! Айде наздраве! :wine:     

 

Камелия докато се мотае с тая книга вече трета петилетка стана и просто няма смисъл. Потоп на какво точно? Кокошарник със все по затихващи функции? Каквото и да пусне, каквито и кирливи ризи или касови бележки да изкара, няма да има ефекта който можеше да предизвика в по-пиков момент, когато от пенсионирания инженер все още зависеше каквото и да било. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.02.2022 г. от 17:38, FolkEmpire каза:

Ана при Гнусарчо Чочката 

 

Дукът си в туулетната все си свиреш :D

Ни ми давай гъдулка моля те, ШОТ НИ СЪМ СВИРИЛА:D

Мааа аз сАм пАвицаа

Но това не означава, че някое супер младо и талантливо момиче или момче не могат да са в космоса :D

Ние продаваме на балканските народи :D

Много се смях когато каза за "Погледни ме в очите", че е песен която се знае от "малки, НЕРОДЕНИ, до всяк'ви хора" 😂

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела споделя постове в подкрепа на Русия. Щях да кажа хит да не види, но така или иначе не е виждала от скоро 4 години! 

  • Haha 4
  • Sad 1
  • Ooo 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...