Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Stela каза:

🤣🤣🤣🤣🤣 

Е тя е кулинарка. Значи ще си купя да го опитам. Стана ми интересно.

Едва ли е взимала съвети от баба ви "Как да си направя миш- маш"

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Ама е с всички приложения - ФБ, Месинджър, Инстаграм, разни игрички. Ще пробвам да изчистя до 10 ГБ и ако продължава, ще го мисля.

Някои други неща които може да проваш, ако имаш желание и ти се занимава/не си ги пробвала вече, но вероятно не е лошо като идея да направиш бекъп и да го фактори рисетнеш. 

https://www.ikream.com/iphone-xr-apps-that-keep-freezing-closing-randomly-30254#:~:text=First solution%3A End all background,or used but not closed.&text=Swipe right or left to,preview to close apps individually.

Това всички апове така да ти крашват, ако изобщо е проблем в сторидж паметта, е по-скоро нещо е коръпнато или самата памет някъде дава фира по някъв повод, отколкото липсата на свободно място. По-скоро може да е проблем с оперативната памет, ако държиш твърде много приложения отворени едновременно. 

ПС - от друга страна не ме слушай, оказах се много пишман разбирач. Бях убеден че лаптопа ми има проблем с драйвери затова полвината ми екран е черен, та си играх седмици наред в тая посока, а той просто имал нужда от смяна. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

В едни малки кутии ли е салатата? Те са няколко вида, ако си мисля за същата. Има я постоянно. Вкусна е, харесва ми. 

Даа, имаше и една с киноа, къри, сладък картоф и морков - интересни са 😊

Хубави са им повечето салати в кутии.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Даа, имаше и една с киноа, къри, сладък картоф и морков - интересни са 😊

Хубави са им повечето салати в кутии.

Даа, точно те са! Те се водят веган салати. Аз си взимам често от тях. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

В Лидл наскоро имаха салата от булгур с леща, чушки, къри и тн иии доста ми хареса 😋 Не знам дали е от постоянният асортимент или беше някаква определена седмица.

Иначе най-лесно е да се наготви като ориз - сварен със зеленчуци.

И аз ги гледах, тази също май се казваше ливанска салата, взехме една кутийка да я опитаме, но магданоза ни беше в повече, бяха прекалили. Някак си натръсва.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

И аз ги гледах, тази също май се казваше ливанска салата, взехме една кутийка да я опитаме, но магданоза ни беше в повече, бяха прекалили. Някак си натръсва.

Толкова натурални за сезона има ряпа с морков. Може ряпа, морков и червено цвекло. Или зеле с морков аз и слагам и копър вместо целина. Свежо и полезно

  • Like 6
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Аз от Лидл харесвам Шоколадови бонбони трюфели тирамисуто! Мога да ям ден и нощ, 

И аз съм пробвал тирамисуто, там най много ми харесва. Един път направо се напих с него, понеже по много сладко ям и доста добре го бяха напоили, но и бонбоните им също са разкошни. Определено има избор там. На мен и Моцарт много ми харесват.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Brian каза:

Толкова натурални за сезона има ряпа с морков. Може ряпа, морков и червено цвекло. Или зеле с морков аз и слагам и копър вместо целина. Свежо и полезно

Витамина с морков, червено цвекло е уникална

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Каква хубава кулинарна тематика си заформихме. Много е добре така, ще си даваме идеи за такива неща. 😁

То такава тема нямаше ли? 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Каква хубава кулинарна тематика си заформихме. Много е добре така, ще си даваме идеи за такива неща. 😁

Идеята ми допада на мен. Вкъщи рядко се готви, но пък може да споделяме идеи. 😍 Макар да не личи, на тема сладко съм чревоугодник😁

  • Like 3
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

То такава тема нямаше ли? 

Аз не се сещам. На времето имаше някаква какво последно сме яли, сега ако всеки ден пускам по един пост то почти всичко ми е сладко и тестено😁

  • Like 3
  • Ooo 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Идеята ми допада на мен. Вкъщи рядко се готви, но пък може да споделяме идеи. 😍 Макар да не личи, на тема сладко съм чревоугодник😁

Мед обичаш ли? Има едно сладко не му знам името със стафиди и какао. Нещо като кекс става но се пече в тава и се маже с мед докато е горещо и той попива. Става разкошно

  • Like 2
  • Kiss 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Brian каза:

Мед обичаш ли? Има едно сладко не му знам името със стафиди и какао. Нещо като кекс става но се пече в тава и се маже с мед докато е горещо и той попива. Става разкошно

Обожавам мед. Иначе видях, че е ставало дума за сладко с люти чушки, за пръв път това лято опитах. Тази година в пекарната ни има опция за сладко, направих от джанки и от круши също. Любимото ми сладко е от круши, на времето баба правеше, страхотно е 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Обожавам мед. Иначе видях, че е ставало дума за сладко с люти чушки, за пръв път това лято опитах. Тази година в пекарната ни има опция за сладко, направих от джанки и от круши също. Любимото ми сладко е от круши, на времето баба правеше, страхотно е 

На мен любимото ми сладко е от малини, череши или боровинки. В Турция опитах от портокал, не бях яла преди, но е уникално. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

На мен любимото ми сладко е от малини, череши или боровинки. В Турция опитах от портокал, не бях яла преди, но е уникално. 

И аз харесвам от портокали, но и боровинки е страхотно . Тук ми остана обаче едно купешко с праскови, на три пъти опитах да го ям, но не ми харесва нещо. С бели череши също много ми харесва, тия дни с майка си изядохме обаче цял буркан с череши. Бяха ми донесли най различни сладка и компоти, но това с праскови никой не го иска май , измъчих се с него направо. Днес даже майка вика, хвърли го ако не ти харесва, но някак и с помощ от баба ще се изяде.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако на някого му е интересено да чуе разсъждения по темата с напрежението между Русия и Украйна...според прогнозата на този човечец Путин се готви за действия в дните след края на зимните олимийски игри в Пекин.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Няма такава тема мисля. Ако искате да си направим. 😁

Аз съм за. Извинявайте ако правя грешки при писане, в момента съм от телефона и понякога сам решава да поправи някои думи😆

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Ако на някого му е интересено да чуе разсъждения по темата с напрежението между Русия и Украйна...според прогнозата на този човечец Путин се готви за действия в дните след края на зимните олимийски игри в Пекин.

 

 

След като американците са нахални ще има напрежение разбира се. Русия там е в свой води 

  • Like 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...