Jump to content


Дени Калинов - Болката отляво


Препоръчани коментари

Тоя и той почна с чалгата, 'щото в хип-хоп музиката не му се получи. По-жалкото е, че и преди други му пишеха текстовете, направи песни с Борис Дали, Илиян тупалката и Анелия, и пак не проумява, че не става. Прекалено много станаха бездарниците, разчитащи само на алтънтюн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Защо я качиха втори път? Беше изтрита ли? Да си беше останала в 🗑

Ако не се лъжа първият път беше в неговия канал, не го следя, но ми излезе като реклама във Фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ciaga каза:

Ако не се лъжа първият път беше в неговия канал, не го следя, но ми излезе като реклама във Фейсбук.

И аз не го следя 😁

Може да е заради името на песента, защото първия път беше грешно изписано и го гавреха в коментарите. Той май си беше спонсорирал поста, защото и на мен ми излезе така. Бяха написали "Болката от ляво". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на време е Пайнера да спре дейността си. Отдавна вече са тръгнали по стъпките на Милена рекърдс, БМК, Орфей и всички останали покойни фирми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Въпрос на време е Пайнера да спре дейността си. Отдавна вече са тръгнали по стъпките на Милена рекърдс, БМК, Орфей и всички останали покойни фирми.

Да така е, вече в You Tube канала им качват разни дето за нищо не стават. Време е и Анелия, Джена, Теди Александрова, Яница, както и Джулия да си направят отделни канали.

А този Дени Калинов за нищо не става, не разбра ли че не става за певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , z_o_ каза:

Да така е, вече в You Tube канала им качват разни дето за нищо не стават. Време е и Анелия, Джена, Теди Александрова, Яница, както и Джулия да си направят отделни канали.

А този Дени Калинов за нищо не става, не разбра ли че не става за певец.

Ако и те си направят отделни канали, каналът на Пайнер умира на секундата. Аз и не знам какво чакат, щом Ариа си направи собствен канал :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 5 часа , DarkChild каза:

Въпрос на време е Пайнера да спре дейността си. Отдавна вече са тръгнали по стъпките на Милена рекърдс, БМК, Орфей и всички останали покойни фирми.

Така или иначе не правят нищо особено освен да уреждат участия и да разпространяват песни. Пайнер отдавна не са продуценти, а да не говорим, че дори и новите им имена се махат след година-две макс. три. Видях, че Таня Маринова е напуснала, макар че не знам защо въобще е искала да стане част от тоя бардак.

Редактирано от Ciaga
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да коментираме в "Скандалите", защото така изглежда, че има много интерес към песента. Ако Дени влезе във форума ще ни тормози с още нови песни. Нека го откажем! 🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Але ле ле лей? Каква е тази ужасна песен? Какъв е този "глас"? Този няма ли да се насочи в друга сфера? Не в музиката! Ако не да се съберем всички и да ставаме певци! Че имам доста повечко талант като го слушам тоя! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...