Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, plambata каза:

Откакто я е качила я слушам почти всеки ден. За мен по-прецакана кариера от Глориевата няма в жанра. Не се сещам за друг, който чак толкова да е изгубил усета си какво да пее и да си захаби толкова хубави песни.  

 

Тя е толкова проста, че не е истина. Заряза си 90% от песните от 90те. Тя и в поста във фейсбук, където я сподели, хората и бяха писали защо не ги пее тези златни първи песни, и тя отговори нещо от сорта, че публиката я помни с песни като “Феникс”, “Очакване”, “Крепост” и няма как да не ги изпълнява тях. Няма лошо, изпълнявай си ги, но пей и първите си песни, с които хората те припознаха и обикнаха. То и гледанията на тази песен са показателни.. Тя си живее в свой си свят. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

Откакто я е качила я слушам почти всеки ден. За мен по-прецакана кариера от Глориевата няма в жанра. Не се сещам за друг, който чак толкова да е изгубил усета си какво да пее и да си захаби толкова хубави песни.  

 

Парчето поначало е страхотно. Брена я е записала тази песен и с китарата, и с пиано версия. Клипът е заснет в Маями, Флорида. Една от най-силните балади ѝ е. Като видях и Преслава с каква страст я пее :D, излиза, че това е мега хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , hohster каза:

Продава ли някой списания НОВ ФОЛК?

Продават на Глория в олх. 450 лв. струват, сет от списания, не само Нов фолк. 😉

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес като й разказах за Меди на фризьорката ми и тя ми каза,че  приятелка на нейна клиентка- едно момиче миналия месец било на участие на Меди в Бургас, когато той беше за първи път тук пак в Dock 5. Момичето искало да се снима с Меди, но той отказал и избягал с охраната. 

На всичкото отгоре снощи Меди слезе от сцената с охрана като му свърши участието. 

Откъде това самочувствие, не знам. За световна звезда ли се мисли>

Галена днес пък 15 лв в Бургас в Planeta Payner Onyx, a Деси Слава и тя днес 15 лв, но в Dock 5. Тези полудяха. Галин го отменихме, макар че щял да пее в Оникса за 10 лв, но много тежко още ни дойде 2 дена подред и на Галин, и на Коце да сме. Само на Коце ще отидем другата седмица, пък и моят Ники има точно тогава рожден ден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

Само на Коце ще отидем другата седмица, пък и моят Ники има точно тогава рожден ден. 

Твоят?

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, zai4eto82 каза:

Откъде това самочувствие, не знам. За световна звезда ли се мисли>

Браво! Само така! Много ясно, че няма да иска да бъде увековечен с разни миризливи дрипли.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Covidche каза:

Те момичетата дали пари за вход, той им е любимец, въртят му гледания в ютуб, а накрая да ги отреже така рязко.

Сега сигурно злословят през познатите си, че Меди е обратен и голяма надувка.

По-добре така, отколкото да му се лепнат после като Зайка на Кокаин и отърване да няма.

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Covidche каза:

 

 

преди 12 минути, Covidche каза:

Разбира се. Дори съм За Меди да си тръгва от участия с един камшик, да ги разгонва по-лесно още преди да го доближат. 

Ти пък с 5 коментара новобранец, къде се месиш?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Covidche каза:

Форумът да не е твой, че да ми държиш сметка?

В на Константин големите цицки се меся. Искам да му ги подръпвам.

Зайка не харесва това!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Covidche каза:

Толкова малко потребители пишат, тя ми изскача, че понеже съм имал малко коментари, да мълча. Раздразнителна е нещо...

Не си е взела дозата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, zai4eto82 каза:

За Меди сме дали 115 лв, малко ли е. Те парите да не извират. 

Никой не те е карал насила. Имала-дала. Не е за първи път да си хвърляш парите за глупости.

  • Like 5
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Никой не те е карал насила. Имала-дала. Не е за първи път да си хвърляш парите за глупости.

Така го каза все едно е дала 1000 лева! 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Никой не те е карал насила. Имала-дала. Не е за първи път да си хвърляш парите за глупости.

Я не ми дръж сметка. Толкова негативен човек си,че вземи се оправи малко. 

 

  • Haha 3
  • Sad 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...