Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Бонка изкъртва микрофона:

"Ти ся шъ ми сменяш кабелччету ли?"

"Деян Асенов - Талантлив композитор и музикант" Амии бъркаш са! :D

vlcsnap-2021-10-18-18h41m09s63.png.3de8ec4f3da55280dedff568235fde99.png

vlcsnap-2021-10-18-18h48m08s166.png.00effa7fc8956a4b896cdcd71a085d98.png

Тая седмица по кабеларката на дългия много чалга диви бре :D

  • Confused 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Някой да ми обясни успеха на това парче? Момчето буквално е Теофиков 2, на визия и глас яко си го копира...

 

Просто обира феновете на Теофики, тъй като чакаха повече от година за негова самостоятелна песен и накрая ги разочарова с последната си, която промотира около половин година, а се оказа въздух под налягане.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Единствената поп- Фолк песен, която слушам по няколко на ден от както е излязла! 

Това хит или флоп е за нивото на Емануелица? @Willy

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Това хит или флоп е за нивото на Емануелица? @Willy

Флоп за Теди след Автомата, хитче за Емануелция след последните бози. 🤧

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Просто обира феновете на Теофики, тъй като чакаха повече от година за негова самостоятелна песен и накрая ги разочарова с последната си, която промотира около половин година, а се оказа въздух под налягане.

Определено докато Пашката си бара кайсииките и не изкарва никакви нови парчета на перчема, следователно заради големия глад на консуматорите ще предпочетат новите бози на репликата му, тъй като няма какво да слушат.

А и последната му песен наистина е бушит и не става за слушане дори за 20 секунди.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Флоп за Теди след Автомата, хитче за Емануелция след последните бози. 🤧

Тя и другата с Илиян ѝ флопна.
Дори не помня последната песен на Емануелция с 10 или повече милиона. Май беше от времето на последното ѝ изгнание във Випа, където лъсна колко просто парче е?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Ана и жив комикс кога се очакват? @BobiTo

Аман от тези две карикатури конкретно. Пак ли Комикса ще съживява кариери?!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

За това ли оспами фейсбука с простотии, за да може да събере кинти от участия за това :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно има дихателни проблеми, носът й естетически е много хубав. Като цяло във визията й всичко е 6+, ако можеше операция на мозъка да си направи щеше да е чудесно.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Вероятно има дихателни проблеми, носът й естетически е много хубав. Като цяло във визията й всичко е 6+, ако можеше операция на мозъка да си направи щеше да е чудесно.

И да излъчва Live от операционната как и пипат по мозъка и прави разни рефлекси с ръце и крака като кукла на конци и после го превърне в клип :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

И х*й да си присади между очите, ако песента е слаба - ще е флоп.

Поне ще е атракция да й виси и всеки път като си друса задника ще го облизва сладко сладко и ще прави вокали :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Някой да ми обясни успеха на това парче? Момчето буквално е Теофиков 2, на визия и глас яко си го копира...

 

Да гори в любов е много хубава песен, това е причината за успеха и на този кавър ;) 

Мен ме кефи, но не може да ме открадне от тийм Теофикче! 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Да гори в любов е много хубава песен, това е причината за успеха и на този кавър ;) 

Мен ме кефи, но не може да ме открадне от тийм Теофикче! 

И на мазохистите, които си причиняват този репликиран хит..

Тука има едно виене с отвратителната обработка на Цоцку и готов инструментал от Ганчо, след това е изподрал както винаги вокалите и си е оставил ръцете в отвратителното смесване и мастъринг.

Все едно Цоцку е влезнал тук и си е дръпнал аудиото от тубата

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азо отново показа лицемерната си страна. 9 от последните му 10 постове в инста са свързани с Галс. Също и изказвания от сорта на "Няма втора като теб, най-добрата си" за време на изявите. Явно е доволен от работата по дуета...и така до следващата. 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Азо отново показа лицемерната си страна. 9 от последните му 10 постове в инста са свързани с Галс. Също и изказвания от сорта на "Няма втора като теб, най-добрата си" за време на изявите. Явно е доволен от работата по дуета...и така до следващата. 

Той така кариера направи, иначе още 2004-та вече започнал да издиша скандалния имидж.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички лидерки Азис се беше закачил за Гло, Иванюша, Деса, после Андреа и Теда, сега Галош.
За Камелия е ясно защо нямат общ проект, а каква е драмата с Преси?!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...