Jump to content



Коя платформа за филми и сериали предпочитате?


Коя платформа за филми и сериали предпочитате?  

24 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Как предпочитате да гледате филми и сериали - сваляте ли ги отнякъде или сте абонати на някоя от стрийминг услугите? Какво ви харесва и какво не в различните платформи, които сте ползвали? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Аз съм огромна фенка на сериала "Приятели" и го гледам поне по веднъж годишно, даже миналата година през локдауна ми вървеше за фон нонстоп докато работех, изгледах го 2-3 пъти един след друг :D Съответно преживях огромен шок като го махнаха от Нетфликс.

За щастие от миналия месец е наличен в HBO GO и видях огромните разлики... категорично съм фенка на Netflix. Плейърът на HBO е тромав, поне за телевизор, търсенето е трудно, предложенията не са толкова добри като на Нетфликс. HBO обаче имат едно огромно предимство за пазара и това са българските субтитри. Не знам защо нашият регион вече не е приоритетен за Нетфликс, като пробиваха имаше български субтитри.

Имам достъп и до двете платформи така или иначе + Voyo, мисля, че имам някакъв trial за Амазон, но още не съм го пробвала. Войо не ми харесва изобщо, платих го за една година на промоция за родителите ми покрай Фермата, но нито плейърът, нито приложението, нито съдържанието им са на добро ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах всички сериали които си струват и в момента ми е страшно писнало от всякаква американска продукция. На вълна guilty pleasure съм в момента и това е turkish123.com

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Изгледах всички сериали които си струват и в момента ми е страшно писнало от всякаква американска продукция. На вълна guilty pleasure съм в момента и това е turkish123.com

Разбираш турски?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Доста малко, почти нищо, но си има английски субтитри.

Представям си как чоплиш семки и гледаш в захлас леля Хатидже и чичо Кемал как се карат. 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, BobiTo каза:

Netflix ползвам, малко ме разочароват в липсите на някой сериали, които искам да гледам, но иначе са супер. 

Аз искам да rewatch-на Heroes и съм бясна, че го няма никъде... Нетфликс да го купуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Пиратствам от край време. Торенти, usenet, DDL. Каквото ми падне. 

Авторските права явно не са в списъка с правата, за които се бориш.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нетфликс, харесва ми, че на доста сериали и филми има субтитри ако не на сръбски, то на хърватски. Ако няма на тези, поне на всеки един сериал има субтитри на английски, което помага доста ако сте като мен и обичате да гледате британска продукция, но диалекта ви пречи. Ако го няма в нетфликс само търся в гугъл името на сериала или филма + "online sa prevodom" или подобно на английски или български и квото ми излиза първо и не ме кара да изключвам адблокъра, го пускам ахххаах

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филми към които имам интерес ги свалях от торент преди време, в повечето случаи предпочитам да гледам телевизия когато съм си в София при нашите. Иначе в Пловдив вкъщи ако ни остане време за това, прибягваме и до онлайн гледане, защото обичаме да гледаме всякакъв тип филми.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, omline каза:

@Fast Аз бих добавил - на какъвто и език да ми отговориш, все толкова тъпо ще звучи, така че използвай поне българския.

кво се заяждаш, сякаш ти никога не си пиратствал нищо

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

 

кво се заяждаш, сякаш ти никога не си пиратствал нищо

Като деца всички сме си цапали дрехите като ядем - с годините се научаваш да се храниш без да се цапаш. Ако ти видиш човек в зряла възраст (разбирай време, в което вече са му предоставени всякакви възможности), който редовно се клепа както като е бил дете, какво ще си помислиш за този човек?

Стрийминг платформите са на клик разстояние вече и като цени са достъпни - разбира се има неща, които няма как да се намерят на друго място, освен по торентите и тогава не е проблем. Когато обаче имам възможност да достъпя нещо по редовния начин, не си пестя средствата. Ела да ми видиш компютъра - легална операционна система, легална антивирусна програма, офис пакет нямам, понеже е много скъп.  Музиката и филмите си ги достъпвам през стрийминг, като същевремнно нямам договор за телевизионни услуги - ползвам стайна антена в квартирата си.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, omline каза:

Като деца всички сме си цапали дрехите като ядем - с годините се научаваш да се храниш без да се цапаш. Ако ти видиш човек в зряла възраст (разбирай време, в което вече са му предоставени всякакви възможности), който редовно се клепа както като е бил дете, какво ще си помислиш за този човек?

Стрийминг платформите са на клик разстояние вече и като цени са достъпни - разбира се има неща, които няма как да се намерят на друго място, освен по торентите и тогава не е проблем. Когато обаче имам възможност да достъпя нещо по редовния начин, не си пестя средствата. Ела да ми видиш компютъра - легална операционна система, легална антивирусна програма, офис пакет нямам, понеже е много скъп.  Музиката и филмите си ги достъпвам през стрийминг, като същевремнно нямам договор за телевизионни услуги - ползвам стайна антена в квартирата си.

ами евала на тебе, съдийо. някои от нас не сме нито на запад нито сме със заплати, подобаващи тези на запад, и не можем баш всичко да си го купим и гледаме легално, кво ся да правим, да се обесим ли?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

ами евала на тебе, съдийо

Не съм съдия - но виждам проблем в това да се защитават всякакви спорни права, на които им е лепнат етикет "човешки", а да неглижираш авторските.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...