Jump to content



Десита, Лидия и Симона - Земетръс


Препоръчани коментари

Колко не става вече сте казали, та няма нужда и аз да сипвам. 

Но някой иска ли да ми обясни що са писали три Тройници в заглавието, а аз в клипа видях само две? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключителна издрънка е това жалко "творение", смесица от няколко клипа и идеи. Хем Райна, хем някакъв клип на Мария имаше преди бая години върху бик, абе смесица от няколко стари клипа , песни и текста направени по изключително дразнещ и некадърен начин. Кака ви Лили пък не я разбрах защо се клати около тая лехичка със...домати и краставици ли се отглеждат там, какво?

Само на такова място не бях виждал заснето...

Вярно е като снимано със смартфон.

И това новичкото как квичи, душат ли я тая в студиото, какво...? Направо е дразнително, иде ти да хванеш и да и забиеш един шамар в стил баба ви Гло, че да се опомни и да спре да квичи като изнасилено морско свинче.

Гейлин пък какво се дере там "земетръс, земетръс..." ? Тресе му се задника на него, не земята и даже по-точно не се тресе, а го тресат...някъде из Испанско...

Да не бяха пускали тая гавра, честно, че за смях станаха. И тая квичащата да се опомни и спре да пищи така, че едва се търпи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На светлини години назад от продукцията на Даймънд като качество, картина, видео, звук, музика, текст и абсолютно всичко останало. Ужасна простотия, вероятно ще стане популярна, но не вярвам да стане хит. Излъжи ме беше къде къде по-силно и със смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, "Ще си пръскам панаира" миналото лято стана мегахит и е в топ 10 за 2020, но това не значи, че всяка мазнотия ще има същия късмет. Много жалко за претенциите на Лидия след хит като "Грешници", който разгроми и такива приеми получаваше цяла пролет, а и за Десита след "Последната цигара", когато видя какво се иска от нея, да не говорим за Симона, която спокойно можеше да не пречи на дебютното си парче, което с всички прдложения от малки и големи звезди, си остава голям хит и прави такива гледания. Това е боза най-страшна, пищят, врещят, Галински и той повтаря заглавието на песента като пълен бот, тотално фиаско, само накрая ми хареса, но и там такова пищене пада, че... Доста кофти тръпка да се готвят толкова и накрая след толкова силни предишни предложения да се изложат така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам едно - ескорта от Дубай какво търси в това подобие на клип. Ни са връзва с нищо в него (клипа). Този бит педал Гъбин дори едно продуктово позициониране не може да направи като хората :thumbsdown_anim:  Може би най-поносимото нещо от цялата 4:27 минутна какафония е включването на Симона в куплетите. Много и е обработен гласа, но е найс. Всичко останало е леща :confused1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...