Jump to content



Online: Галин - Viva la noche/ Катакомба


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Wild_Style каза:

Кой е казал на анаболните фитнес баДки, че могат да танцуват :lol: Единственото интересно нещо в този проект е участието на софийските травеститки, другото Емануела вече го каза - направо в коша!

П.С. Дъртата скумрия как позволява в текста да фигурира "заебал". Дъъъ фак :blink:

Дааай му батко :1000(10):

Твърде кратко, за да е интересно. В останалите почти 5 минути се налага да гледаш и слушаш Жалин ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Just_Me каза:

Същата 😂 "брат му" както той му вика 😂
Язък че е симпатичен 😄

Не бих простил на "брат му" :lol: Но е нормално да прави опити да се преквалифицира. Танцьорка можеш да си до време :1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин един от най-големите му хитове е точно в такъв стил и звучи като да е искал да повтори, но не знам дали ще се получи, определено евала за танцуването, много е готин и свеж, обаче малко текстът е наблъскан и не ме зарибява особено. Да видим какво ще се получи. Прес продължава да е недостижима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, готин проект - не разбирам как е възможно 2 седмици да не може да направи милион. Чак такъв флоп от уж топ име не е имало може би от "Да ти олекне". По-комерсиално от това не знам накъде, така че явно Галин залезе. Продуцирането явно му коства самостоятелната кариера. Което е по-добре, де - Лиди >>>>>>>>>> Гъбин ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Галинка наистина е пръснал 30 бона за това видео, снимано в дискотека с 15 танцьорки, мениджърските и продуцентските му способности са много под въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Публикувано (редактирано)

Този п.…. няма ли да се спре вече? На тия години целия в ботокси, процедури, устни.. тва на 50 ще е ебахти износения м*****.

Редактирано от pechenko
Нецензурен език
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...