Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Засега май “В твоето легло” и “Аномалия” изпъкват, “Скандалчето” се развива все повече и според мен ще се наложи. Чакаме ДжИта и Камелия, много се бях надъхал за Алисия, но Къслев ме отказа. 

Някой беше писал, че Меди си бил снимал друг клип с руса коса, защото знаел, че “Скандал” е флоп. Булшит, “Скандал” е снимана края на април, Галена на едно участие каза, че я боли коляното, защото е снимала нов клип. Галена няма да е с топ хита на пролетта, но няма да е и с флоп, така че чил. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Алисия с 27К за 6 часа - била ли е с такъв нисък интерес някога? 

Песента е може би най-доброто, излизало от “Къде беше ти” насам. И 100 гледания да има стойността и е много по-голяма от всички еднодневни комерси, от последните седмици. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Жалко за Мавродиева, попринцип не се излага така. 

Много често изпълнителите, най-вече поради ниска езикова култура, искат нелогични промени по текстовете и налагат мнението си над текстописците. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

Жалко за Мавродиева, попринцип не се излага така. 

Доста се излага в последно време. Остава под въпрос кой е писал онова "няма оле, няма моле" от "Скандал"....

Макар че според мен тук Ники Гурманов се е изложил хахх Не че досега е писал силни текстове, но все пак 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия съвсем се е самозабравила и тя.. какви са тия видеа все едно получава Грами.. тя един самостоятелен хит не е направила в последните години.. 

Всички трябва се стягат яко,че се изложиха много. Толкова време без нови песни и накрая ни пробутват някви тъпотии. Ще й видим новите “проекти”,ама ако са като последната й с Кости, по-добре да ни ги спести.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено много премиери стават вече, не мога да им смогна, и отново голяма част от песните не стават, някои всъщност са добри, но са пяти хиляди пъти и на вторият ден още омръзват. 

Яница примерно още на вторият ден пада под 100К, което е показателно, че  сигурно пак ще е с флоп. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

На Кама новата излиза днеска явно. 

Камелия и тя на човек не прилича вече, жалко. Изпълнителите, с които израстнахме тотално се заличиха. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Камелия и тя на човек не прилича вече, жалко. Изпълнителите, с които израстнахме тотално се заличиха. 

Наистина е тъжно много Танче. Какво каза фризьорката за новия и нос и цвят на косата? 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Прекалено много премиери стават вече, не мога да им смогна, и отново голяма част от песните не стават, някои всъщност са добри, но са пяти хиляди пъти и на вторият ден още омръзват. 

Яница примерно още на вторият ден пада под 100К, което е показателно, че  сигурно пак ще е с флоп. 

А следват още Ариа, Диона, триото, Камелия, Данна, Адам, Тита, Азис, Емануела, Алисия с поп фолк. За 1 месец се пусна повече продукция, отколкото за цялата 2020 сигурно. 
Повечето няма да се оценят само заради жестоката конкуренция

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали някоя от последните пуснати песни на Галин, Денис Теофиков, Анелия, Яница, Криско или Алисия ще види повече от 2 млн. ? Една дебютантка им разказа играта. 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Наистина е тъжно много Танче. Какво каза фризьорката за новия и нос и цвят на косата? 

Косата й я харесва. Русо седмица е и на нея й отива, ама сега гледам,че нещо е тъмна. Носа й май не сме го коментирали. Ужасна е стана;а Камелия. То и аз съм била тъй ама не се харесах, не на всеки му отива тоя цвят. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Дали някоя от последните пуснати песни на Галин, Денис Теофиков, Анелия, Яница, Криско или Алисия ще види повече от 2 млн. ? Една дебютантка им разказа играта. 

 

Само да не е one hit wonder като Данна. хд

Иначе и на мен ми хареса тази песем, носи вайб на меланхолия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...