Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Роско каза:

Глория, няма да пее на концерта утре вечер. 

Ами може ли дъщеря ти да е бременна и дори пред раждане, а ти да ходиш и да се събираш с поне 20 други души за онлайн концерт и то по време на пандемия? Не знам защо, в България хората все още си мислят, че е майтап работа. Браво, че се е отказала. Нека пази Симона и майка си, нали е на възраст и тя. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , чушка. каза:

Ще има по-голям интерес, ако е концерт на Меди, с подрягащи Азис и Десислава.

 

преди 1 час , -A. каза:

Ах, ти!! Как искаш навсякъде да бутнеш скандалната Десислава.

Попринцип се шегувах, но все пак... нормално е когато някой види, че ще има концерт на две легенди и един нов изпълнител да си представи, че новият изпълнител ще подгрява легендите, а не че легендите ще подгряват новия изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо едни от най-яките ѝ песни имат по-малко гледания от някакви кючеци, но това е все още супер зарибяващо.

 

да се поздравим

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, GSA каза:

Ами може ли дъщеря ти да е бременна и дори пред раждане, а ти да ходиш и да се събираш с поне 20 други души за онлайн концерт и то по време на пандемия? Не знам защо, в България хората все още си мислят, че е майтап работа. Браво, че се е отказала. Нека пази Симона и майка си, нали е на възраст и тя. 

Да, ама причината може и да е Азис, ако ги е ограничил да си пеят само дуетите и да й е наранил кралското его.

Btw Симона и мъжо с Глото ли живеят? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Да, ама причината може и да е Азис, ако ги е ограничил да си пеят само дуетите и да й е наранил кралското его.

Btw Симона и мъжо с Глото ли живеят? 

По актуалната клюка - вече не. Ивана Симона си е при баба ни Гло, а мъжо й - на село. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Ново предложение от детронираната кралица Юница! @GSA ще оцени песента! 

 

Уникална е новата ми любимка Юни. Въпреки че, в ТВ версиите повече прилича на жрица от околовръстното, важното е след 20 години в Пайнер да издаде поне един албум. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Уникална е новата ми любимка Юни. Въпреки че, в ТВ версиите повече прилича на жрица от околовръстното, важното е след 20 години в Пайнер да издаде поне един албум. 

Тя ще пусне 2 албума. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

Уникална е новата ми любимка Юни. Въпреки че, в ТВ версиите повече прилича на жрица от околовръстното, важното е след 20 години в Пайнер да издаде поне един албум. 

Секси, палава е, давай ти на ней парата, за да не избяга на по-богатите в краката! 

Тя във фолклора изглежда по-яко, отколкото в чалгата. Да пусне и три албума, ама на нейно име, стига с тоз грабител димитровградски. 

264 subscribers
 
 
SUBSCRIBE
ⓟ&© Yunona Music
Spotify: Soon iTunes/Apple: Soon Amazon: Soon Deezer: Soon

Качила е този епохален хит в канала си!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

😂😂😂😂😂 е нееее, мислех си, че след горкото момиче няма как да счупимтъпометъра, но тя винаги е готова да се надскочи хахахахахWTF е това

 

Машуп от 2 песни, без да са смесени и с постоянен и еднакъв ритъм... ужас 😂😂😂😂 И чак тоалети различни за 2 те песни, грим чудеса 🙈😹😹😂😂 Не е истина просто... чак се чудя преди няколко години тая жена как смачка всички с няколко брутални хита, а сега харчи енергия и ресурс за това...

Преси дали не е най-голямата трендсетърка хахахах 😂😂😂

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Кралица Джен пръсна по примера на Преси. Това могат да си го позволят само пеещите певици , така ли е Галенови 😅😅

 

Предпочитам хиляди пъти гласа на Галена пред това влачещо, циганско пеене. Някой просто нямат нюх за нищо, че чак и клип снимала на това 😀

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

 

Преси дали не е най-голямата трендсетърка хахахах 😂😂😂

Не знаех че Преслава е открила машупите! Видя че са на мода и направи, следователно как ще копират нея?

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не знаех че Преслава е открила машупите! Видя че са на мода и направи, следователно как ще копират нея?

Е, айде видяха, че при нея стана най-успешния машъп и се юрнаха всички 😃 До преди това освен Саша Рико аз не съм виждал някой да пуска машъп, или се бъркам?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не знаех че Преслава е открила машупите! Видя че са на мода и направи, следователно как ще копират нея?

Е как, истенска инфлуенцърка-иноватор.

Единствената ми критика към Пресли е, че уж са приятелки с Джена, а не ѝ е обяснила как да мине тънко с видеото и какво точно значи машуп😂 А Джена..... тя е просто

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Е, айде видяха, че при нея стана най-успешния машъп и се юрнаха всички 😃 До преди това освен Саша Рико аз не съм виждал някой да пуска машъп, или се бъркам?

Искам да кажа че и тя се е инспирирала от някой за да го направи. 

Машупите на балканите са мода от две години и правят страшни гледания, не е нужно да е попаднала на български, за да реши да събере песни в едно видео.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, разбира се, че машупите ги има откакто свят светува, но Пресли е хитруша и беше първото голямо име с такова нещо. С един машуп няколко заека. Хем без пари, хем с широк отзвук, хем рекламка... истенска бизнесменка!

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Искам да кажа че и тя се е инспирирала от някой за да го направи. 

Машупите на балканите са мода от две години и правят страшни гледания, не е нужно да е попаднала на български, за да реши да събере песни в едно видео.

 

Е, то е ясно, че не е направила първия машъп на света. Просто го наложи малко или много в България, на всички ни е ясно каква лисица е. 
Но Джен наистина не знам как очаква успех с две балади, направила ги още по-баладично да звучат. Кошмарно. Просто да спре да ни досажда

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...