Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Gentleman. каза:

Ангелчето?

Да, Доника работи с нея и са доста добри приятелки. Сигурно и Меди, Галена и Лорена ще качат същото стори.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах го на майка ми и страшно много хареса микса! Беше приятно изненадана! "Песни от моето време" :D Чак успя да ме разчувства.... а така се изкефих на микса! Да взима "кафето", че страшно й стои тази песен! ❤️❤️❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Тази вечер трябваше да представи песента на участие, но пък за сметка на това я представи с интервюта в 7 медии! Кралица!

 

Аз не мога да я възприема с фолклор, съответно не ми харесва и песента. Не е за фолклор Рени. Гледах я във Вечерта на. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Runevski каза:

Тази вечер трябваше да представи песента на участие, но пък за сметка на това я представи с интервюта в 7 медии! Кралица!

 

Сбабичосала се е доста, на колко е? В Брадъра изглеждаше една идея по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Аз не мога да я възприема с фолклор, съответно не ми харесва и песента. Не е за фолклор Рени. Гледах я във Вечерта на. 

Там тя каза, че има готова фолк песен с известен наш изпълнител , няма да се изявява само във фолклора. 

Но наистина като гледам и Нелина, Цветелина, Екста Нина, Силвия, Валя, Димана, Юнона, дори Яница.. с Райна и Джена - ето ти 10 певици, които се ориентираха и те натам. Явно има защо..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Runevski каза:

Там тя каза, че има готова фолк песен с известен наш изпълнител , няма да се изявява само във фолклора. 

Но наистина като гледам и Нелина, Цветелина, Екста Нина, Силвия, Валя, Димана, Юнона, дори Яница.. с Райна и Джена - ето ти 10 певици, които се ориентираха и те натам. Явно има защо..

 

Райна, Нелина, Яница, Валя, Димана ми харесват за фолклор и имат хубави песни и са се доказали повечето даже имат награди албум и за певици, ама Рени за фолклор изобщо.  Не от всеки става фолклорен изпълнител. Райна през годините се е доказала , че може и във фолклора. Албумите й го доказват и наградата за албум и изпълнител, Нелина също много пъти се е доказвала във фолклора. Ама Рени тепърва сега фолклор не й отива изобщо този стил. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Райна, Нелина, Яница, Валя, Димана ми харесват за фолклор и имат хубави песни и са се доказали повечето даже имат награди албум и за певици, ама Рени за фолклор изобщо. 

Но Рени едва сега започна да се изявява в това си амплоа, рано е да се отсъжда дали става или не за този жанр. Изброените имат много песни, дори албуми, и са много крачки пред нея, не са равни. Но ако мерилото са наградите, Рени има 3 награди от Пирин Фолк за “Моя Българийо” - и за песен и за изпълнител. В 5 техни издания е участвала и включиха песента и в албум с най-добрите им песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

На 51 и една. брадъра беше преди 4 години.

Рена пo-стара oт Глoрия??? Винаги съм си мислел, че Глoрия е най-старата след Тoни Дачева и Ивана. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Рена пo-стара oт Глoрия??? Винаги съм си мислел, че Глoрия е най-старата след Тoни Дачева и Ивана. 😁

Глория е по-млада от Кама, Нелина, Рена, Малина, Есил и други.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, BobiTo каза:

Рена пo-стара oт Глoрия??? Винаги съм си мислел, че Глoрия е най-старата след Тoни Дачева и Ивана. 😁

То и от Тони има по-големи. Петра и Екстра Нина са на 57, Сашка Васева на 54, Катя Близнакова..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче замисляте ли се колко демотивиращо трябва да е за някои изпълнители да им качат проекта в канал с 2 милиона абонати, да са дали доста пари за музика, текст и клип и накрая Преслава с някакъв mashup сниман с айфона да направи повече гледания за първите 24 часа ? Тази жена ако имаше амбицията на Галена и екипа на Емилия сигурно можеше много години да е в топа.

Поне Пепа трябва да е доста доволна. Беше ми интересно да си припомня нейната версия на ''Студена'' и едни от най-лайкваните коментари е, че са си пуснали трака след изпълнението на Петя.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си има достатъчно амбиция и със сигурност повече талант и от Галче и от Емили. Мен ме кефи, че си има и приоритети и обикаля из планини с детето и явно си го гледа сама с Павел, което е много важно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, -A. каза:

Обаче замисляте ли се колко демотивиращо трябва да е за някои изпълнители да им качат проекта в канал с 2 милиона абонати, да са дали доста пари за музика, текст и клип и накрая Преслава с някакъв mashup сниман с айфона да направи повече гледания за първите 24 часа ? Тази жена ако имаше амбицията на Галена и екипа на Емилия сигурно можеше много години да е в топа.

Поне Пепа трябва да е доста доволна. Беше ми интересно да си припомня нейната версия на ''Студена'' и едни от най-лайкваните коментари е, че са си пуснали трака след изпълнението на Петя.

Да не забравяме, че екипа на Емилия я докара до там да пусне албум с 15 флопа и нито една нова песен, а Преслава поне пусна 5 нови, 2 от които станаха доволни хитове. 😃

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Преслава си има достатъчно амбиция и със сигурност повече талант и от Галче и от Емили. Мен ме кефи, че си има и приоритети и обикаля из планини с детето и явно си го гледа сама с Павел, което е много важно.

След раждането на Паола наистина се промени за добро, но амбицията мисля, че отдавна я е изгубила. 

преди 10 минути, Гальо каза:

Да не забравяме, че екипа на Емилия я докара до там да пусне албум с 15 флопа и нито една нова песен, а Преслава поне пусна 5 нови, 2 от които станаха доволни хитове. 😃

За албума съм абсолютно съгласен, но през последните години направи и доста добри неща:

- Най-добрия канал на изпълнител в Youtube.

- Единствената чалга изпълнителка с действащ и адекватен сайт. 

- Малко или много експериментира с песните. Може да не се получи, но ''На всичките в устата''е една от най-различните проекти.

Албума на Преслава е топ, но всички знаем, че това са стари песни които просто не беше пуснала през годините защото не е виждала достатъчно потенциал в тях. Днес със @Starboy си припомнихме ''Как ти стои'' и ''Пази се от приятелки'' - там няма слабо. Топ песни като ''Добрини'' и ''Ако ще да боли'' се водят едва ли не ПЪЛНЕЖИ. Истинска балада не е имала от 2011. Има какво да се работи при нея. Просто трябва да почне да експериментира малко повече както правеше преди години.

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

🤸‍♀️Преслава е много над Емилия, Емси просто няма осанка и излъчване на безкомпромисна звезда, тя е най-доброто от Б група, заедно с Джена и други, но по мое мнение е далеч под Галена, Преслава, Анелия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...